Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Feb. 11, 2014 7:23 pm
Ugrás egy másik oldalra
Apró pontok

Be sosem vallott fontos emberek az életemben.


A legjobb barátom és egyben az egyetlen. Olyannyira, hogy már inkább a testvérem. Mindent megbeszéltünk, mindig ott voltunk ha baj volt és együtt is nevettünk. Miközben mégis meg volt a magunk kis élete.
Hogy ezután mi lesz, fogalmam sincs. De én hiszek benne, bennünk, hogy mégha olyan nem is, de letudjuk nyelni azt a békát, hogy Ő ott én pedig a vámpírok sorát erősítem. Legalábbis addig biztos míg nem tör ki egy háború.


Sean Willingham




Beharapó, mentor és példakép. Neki köszönhetem, hogy az lettem ami. Takarjon ez bármit is, bármekkora változást. A tudásom vámpírként Tőle jött, belőle fakad. Olyan akarok lenni mint Ő, messze az egyik legjobb vadász. S ehhez mérten is tanít. Nem viszünk érzelmeket, nincsenek. Tisztelem, becsülöm mégha nem is látszik, de ennyi. Követem, vakon ha kell ámbár de nem vagyok ettől még elvakult. Ő az, aki még egy jó ideig mellettem lesz. Néha bosszantó, de ezt hívják szükséges rossznak. Viszont mindennek oka van… csak arra még rá kell jönni. Egy nagy talány a fickó… ad, de mégsem mond semmit magáról.

Richard Redway Weston




Vacsorák

Még élő s már holt Haragosok, ellenségek akiket nem lehet elvisleni.


LEÍRÁS

NÉV



Se ide, se oda.

Ismeretségek, akik különösen nem ragadtak magukkal de nem sorolhatóak sehova.



LEÍRÁS

NÉV



Gondolkodó

Hűen hiszem, hogy senkiben nem lehet megbízni. Azonban ha ezt félre tenném, talán ők lennének a barátaim.azaz a barátok


LEÍRÁS

NÉV



Játékok

Szerelmek, szeretők, játékszerek...



Életem első és egyetlen "hímje", aki ellopta a szívem. Első nagy s mindent elsöprő szerelem. Aki mindent hozott, ám sokkal többet vitt mikor lelépet. Szívem szerint megölném, gyűlölöm… de valahogy nem megy. Szóval játsszuk a magunk kis macska-egér játékát, míg valamelyikünk ki nem múlik. Remélem nem én leszek s azt is, hogy nem hátráltat. Bár mennyire szeretném, utálnám ha nekem kéne megölnöm.

Connor Rivers



Spoiler:
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
 

Eline A. Reid Démonai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Elsie Reid
» Elsie Reid
» Eline vesszőparipái

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Alkotások, játékvezetők, karakternaplók-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •