Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Padlás      Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Márc. 09, 2014 4:55 pm
Ugrás egy másik oldalra
Maggie távozott, én pedig valamiért roppant hálás voltam neki, hogy... részt vesz ebben az egészben. Hiszen senki nem kötelezi rá. És mégis megteszi...
- Ne aggódj, jó? - léptem oda Damon elé, és arcát gyengéden a kezei közé fogtam. - Nem lesz semmi bajod... én veled leszek. És... és nagyon szeretlek - suttogtam még kiszáradó torokkal, majd gyengéd csókot leheltem a szájára.
- Megyek, megkeresem... hamarosan találkozunk megint - simítottam még végig az arcán.

(Szalon)   
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 09, 2014 4:47 pm
Ugrás egy másik oldalra
Maggie távozik, és ketten maradunk Elenával a padlás sötétjében, míg aztán meg nem mozdulok.
- Neked kell beszélned Klaussal - mondom aztán. - Én még a saját életemért sem könyörögnék nála. Neked amúgy sem mond nekem... engem pedig még jó alaposan meg is szívatna, ahogy a kedvességét ismerem - dünnyögöm, aztán feltápászkodom, és ahogy eljön az idő, érzem, hogy kissé reszketek. Nincs mit szépítgetni... tudom, mi vár rám. Nemes egyszerűséggel félek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 09, 2014 4:41 pm
Ugrás egy másik oldalra

Végighallgatom őket, végül lassan, megfontoltan bólintok. Ha ők ismerik eléggé a hibridet ehhez, hogy tényleg akár az életüket is rábíznák, akkor nekem aligha lehet ellenvetésem.
- Rendben. Akkor ti beszéljetek Klausszal, én pedig teszek még itt egy-két kört, körbeszimatolok, hátha akad egy-két beszédesebb kolléga - mondom egy bizonytalan félmosollyal. Gondolom már mindent megbeszéltük, amit kellett.
- Sok szerencsét - pillantok futólag Damonre, mert neki aligha mondhatnék bármi mást, így a kínpadra menetele előtt. - Te pedig szólj, ha bármit megtudsz, vagy segítség kell - intézem a szavaimat ezúttal Elenának egy biztató kis mosollyal, és ezzel búcsúzom is, hogy megtegyem még ezeket a kötelező köröket.


|| Téli kert ||
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Padlás      Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Márc. 09, 2014 4:28 pm
Ugrás egy másik oldalra
Klaus segít, ha rendesen megkérik rá. NEm olyan szörnyeteg, mint amilyennek beállítják őt. Bár tény, hogy a híre mindig megelőzi őt - forgattam meg a szemeimet, majd nyeltem egy újabbat.
- Akkor... gondolom te nem beszélsz vele - pillantottam Damonre. Akarom én azt látni, mikor Damon Salvatore szívességet kér Klaus Mikaelsontól... persze biztosan lenne olyan, de az nem most van. - Beszéljek vele én? - kérdeztem, bár momentán semmi kedvem nem volt hozzá a múltkori történések után. Ahogy sejtem, ismét engem fog cukkolni azért, ami majdnem történt.   
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 09, 2014 4:15 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Bármennyire is fájjon bevallani, de én is Klausra gondoltam - morgom kissé kedvetlenül. - Ő az egyetlen, aki képes esetleg legyőzni Maxfieldet. Erős, és ravasz. Van annyi sütnivalója, hogy ne sétáljon be a csapdába. Mellesleg, ő még feldarabolva is azt tesz, amit ő akar. És van egy jókora előnye: a vámpírmérgeket közömbösíti a vérfarkas oldala - tárom szét a karjaimat, és Maggie felé fordulok.
- Hazudnék, ha azt mondanám, hogy a család barátja. De bizonyos múltbeli események folytán ígéretet tett rá, hogy megvédi a családunk bármelyik tagját. Bár véleményem szerint én az utolsó helyen szerepelek nála.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 09, 2014 4:12 pm
Ugrás egy másik oldalra

Nem hiszem, hogy tényleg lebukhatnák egyszerre, vagy akár egymás után is mind a hárman, de igazat kell adnom ez egyszer Damonnek, mert ha erre csak egy százaléknyi esély is van, tényleg jól jöhet valami B vagy C terv. Az életünk múlik ezen, hogy jól felépítjük ezt a tervet.
- Klaus? - ráncolom a homlokomat értetlenül. - Az a hibrid? Miért segítene az nekünk? - vonom fel végül a szemöldökeimet. Csak hírből ismerem az ősit, de a híre elég borzasztó.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Padlás      Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Márc. 09, 2014 3:08 pm
Ugrás egy másik oldalra
Próbáltam visszaemlékezni a helyiségre, amelyre Maggie rákérdezett... - Valahol a jelenlegi kórház környékén van. A pontos címére nem emlékszem, mert... én akkor egyszer jártam ott. Talán apa belátta, hogy veszélyes, ha... ott vagyok vele - suttogtam nagyot nyelve. - De ha egy idősebb valakit kérdzeel a városban, fognak tudni válaszolni arra, hogy... hol volt Grayson Gilbert rendelője - suttogtam aztán, de Damon szavai is gondolkodásra késztettek.
- Mit szólnátok... öhm... Klaushoz? - kérdeztem, bár inkább Damon miatt félve. - Tudom hogy mit gondolsz. Nagyon jól tudom. De ha valakiben, hát... benne tényleg megbízhatunk. MIkor szegte meg valaha az ígéretét, hogy megmenti az életünket? Megígérte egyszer... és ha beszélek vagy... valamelyikünk beszél vele, akkor... azt hiszem, hogy vésztervnek ő is befűzhető - nyeltem egyet.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 09, 2014 2:50 pm
Ugrás egy másik oldalra
Emésztem a többiek szavait. Ők könnyen mondják, és osztják az észt. Nekem kell a bőrömet vinni a vásárra.
- Az az érzésem, hogy még ha nemet mondanék is, mivel be leszek zárva, úgy csináljátok, ahogy nektek tetszik - közlöm végül. - Oké, már csak egy kérdés. Mi történik, ha lebukunk? Ki lesz a mentősereg? Csak mert ha Elenáról rájönnek, hogy vámpír, és esetleg te is gyanúba kerülsz - biccentek Maggie felé - akkor az öreg Enzótól várjuk, hogy kiszabadítson mindhármunkat? Akkor ide valaki más kell.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 09, 2014 10:49 am
Ugrás egy másik oldalra

Mély levegőt veszek, és igyekszem teljesen türelmesen és barátságosan fogadni Damon kontrázását és bizalmatlanságát, annak a számlájára írni, hogy tényleg rá nézve a legfájdalmasabb a tervünk. De félek, Enzo nélkül kevésbé fogom elviselni ezt a férfit.
- Köszönöm - nézek végül Elenára, aki kifejti helyettem, hogy miért is jó az, ha közvetve én is beépülök. - És tudod is, hogy hol van ez a hely? Az az elhagyott rendelő? Vagy azt is meg kell találnom? Ha lesz belépési kártyám, és hozzáférésem az ilyen adatokhoz, remélhetőleg gyorsan megtalálhatunk mindent, amire szükségünk lehet - teszem aztán még hozzá. Közben már az jár a fejemben, hogy hamar meg kéne barátkoznom az ottani orvosokkal is. Az emberek szeretnek pletykálni, és ha még egy kis igézést is bevethetek, hamar hasznos infókhoz juthatok.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Padlás      Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Márc. 09, 2014 10:41 am
Ugrás egy másik oldalra
Damonnel ellentétben én gondolkodni kezdtem Maggie ötletén, hiszen első hallásra talán tényleg nem jelentett sokat (Damonnek legalábbis), de ahogy a fejemben újra és újra végigpörgettem a dolgot, máris több értelmet csiholtam az egészből, mint ahogy Damon. Legalábbis az értetlenségét hallgatva.
- Bocsáss meg Damonnek. Már kissé... feszült. Amit azt hiszem, meg is tudunk érteni... - köszörültem meg a torkomat. - Az, hogy Maggie ott legyen abban a kórházban, szinte sorsfordító is lehet... hozzáférése nyílik olyan aktákhoz, amiket mi nem szerzünk meg csak úgy. Most beszélgethetnénk a legalitásról,. de úgy gondolom, hogy jelenleg senkit nem érdekel. Apa is ott dolgozott... az ő feljegyzéseiből is van ott az aktái között... amit abban a kórházban őriznek. És a városban van egy... eléggé elhagyatott épület, ami egykoron apa rendelője volt. Kislányként jártam ott. És hangokat hallottam, kiáltásokat... azt hiszem, hogy ott is felkutatható pár nyom. De ami fontos, hogy itt túl gyanús lenne, ha csak úgy elkezdenénk matatn Maxfield cuccai között. Maggie-nek lehetősége nyílik olyan adatok megszerzésére, amire nekünk nem lesz lehetőségünk, míg itt vagyunk.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 09, 2014 10:35 am
Ugrás egy másik oldalra
Nem tetszik nekem ez a padlás. Dohos és sötét... talán máskorra is időzíthettük volna a megbeszélést, nem egy bál közepére.
- Hm... -dünnyögöm Maggie szavaira. - De mégis, ez mennyiben segít rajtam? Gyorsnak kell lenned. Mennyi időbe telik kiderítened valami a mi doktorkánkról? Mert ha hónapokba, akkor én cseszhetem. Nem szándékozom több időt darabokban tölteni, mint két hét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 09, 2014 10:30 am
Ugrás egy másik oldalra

- Egyáltalán nem erről van szó - vetek egy megvető pillantást Damonre, amiért ő csak ennyire becsüli a barátját. De Elena válasza sem megnyugtatóbb. Valami Maxfield féle vírus, amitől Enzo bekattan? Hát már csak ez hiányozna!
Követem a kis csapatot a padlásra. Az épület egy olyan része, ami nem az újabb időkben lett felújítva, és ettől a környezettől csak még nyomottabb lesz a hangulatom.
- Pár napja beadtam a jelentkezésemet a Mystic Falls-i kórházban - fordulok végül szembe a másik kettővel. - Tudjátok, én is orvos vagyok - vonok vállat. - Szóval felvettek, és hamarosan helyi orvos leszek. És mint kolléga, talán ki tudok deríteni pár dolgot Maxfieldről, ami segíthet, valamint távolról valamennyire szemmel tudnám tartani, így lehetek Elena "hátvédje" - vázolom röviden a dolgot. Persze én nem a Whitmore-on dolgoznék, de az gyanús is lenne, ha ide jelentkeztem volna. De Falls sincs messze, és orvosként könnyebb lesz infókat szereznem erről az intézményről és a dolgozóiról is.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Padlás      Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Márc. 09, 2014 10:23 am
Ugrás egy másik oldalra
(Szalon)

Nem volt könnyű olyan helyet találni, ahol nem beszélgetett senki senkivel. A mosdó is megtelt, így már oda sem tudtam volna bevetni magunkat, mint az előbb... a padlás maradt, hiszen az emeletek szinte dugig töltődtek.
- Nos... - csuktam be magunk után az ajtót, és Maggie felé fordultam. - Mi az a bizonyos ötlet?
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Padlás      Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 01, 2014 2:34 pm
Ugrás egy másik oldalra
****
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Padlás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Whitmore főiskola :: Whitmore ház-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •