Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Alisia & Matt

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 01, 2014 7:57 pm
Ugrás egy másik oldalra

Szia, Alisia!

Üdvözöllek az oktatósarokban! Smile

Mielőtt hozzálátnánk, szeretnélek pár hasznos tanáccsal ellátni, hogy megkönnyítsem a dolgodat, de azt hiszem, felével már párszor találkoztál vagy itt, vagy máshol:

♦️ Nincs kötelező szószáma egy hozzászólásnak, mint sok helyen, viszont a 15-18 sort érdemes elérni, mert egy játék akkor élvezhető.

♦️ A helyesírás is fontos, hiszen néha egyetlen félreírt szó miatt a partnered félreértelmezheti, vagy akár egy az egyben nem tudja érzelmezni az írásodat. Ezért tudom ajánlani neked a Word-öt, mely ha magyarra van állítva, alá fogja húzni neked pirossal a helytelenül írt szavakat, illetve zölddel jelöli, ha netán vesszőt, illetve pontot hagytál el.

♦️ Nagyon meg tudod könnyíteni a partnered dolgát, ha tagolod a szöveget, bekezdéseket használsz, pontot és vesszőket alkalmazol, illetve a pontok és a vesszők után egy-egy szóközt nyomsz.

♦️ A megadott sorszámot (15-18 sort) könnyen el tudod érni, ha nemcsak párbeszédeket, cselekedeteket vetsz papírra, hanem leírod a karaktered gondolatait és érzelmeit is. Ebből ismerhetjük meg igazán a karakteredet.

♦️ Illetve utolsó pontként; nem irányíthatod a másik karaktert, akivel éppen játszol. Természetesen azokat, akik nem vesznek részt a játékban, irányíthatod(nem játszó karakterek, például pincérfiú, utcán elkapott nő, akit vacsorának szánsz, stb.), de a partneredet nem. Ugyanis nem tudhatod, hogy a partnered miként szeretne reagálni egy-egy cselekedetedre.

Sok sikert kívánok a kezdődhöz, amit EBBE a topikba várok! (:
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 01, 2014 8:36 pm
Ugrás egy másik oldalra
Na én arra gondoltam ,hogy az első találkozásunk a Mystic Grill bárpultjainál történjen meg ahol épp melletted foglalok helyet .

Este 7 óra körül beléptem a Grill ajtaján azzal a szándékkal , hogy ma este megiszogatok pár pohár visz-kit . Gyorsan de biztosan átsétáltam az asztalok között és helyett foglaltam a bárpultnál egy szőke csaj mellett . Fura de ezt a csajt még nem láttam itt pedig több mint 170 éve élek itt. - Visz - kit , tisztán . - mondtam a csaposnak aki már rögtön nyúlt is a poharakhoz . Míg vártam ránéztem a mellettem ülő lányra és már nyitottam is ki a számat , hogy mondjak neki végre valamit : - Szia ! Alisia vagyok és te ? - köszöntem neki annyi udvariassággal amennyivel csak tudtam .
Mire megérkezett az italom már rendeltem is másikat . - Kaphatnék még ? - kérdeztem úgy , hogy az üres pohár még mindig a kezemben volt. Vissza fordultam a lányhoz és folytattam a mondanivalóm . - Új vagy itt ? Mert én már régóta itt élek és még sosem láttalak errefelé - kérdeztem tőle .
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 16, 2014 11:06 am
Ugrás egy másik oldalra
Szia Alisia,
Küldtem egy üzenetet. Remélem elolvastad. : )
Nos, akkor innentől átvennélek, ha még igényt tartasz rá.


Beléptem a poros kis épületbe. Körbenéztem, hátha belülről jobban megtetszik a hely. Zsúfoltság, sötét alakok, vámpírok. Sosem voltam oda értük. Grimaszos arccal sétáltam a pulthoz. - Egy hosszút. -intettem a csapos felé. Nem mondhatnám, hogy ragyogó kedvemben voltam. Ennél már jobb napom is volt. A pohár a kezembe csúszott, leültem egy csinos lány mellé. - Üdv picim! -emeltem meg a poharamat előtte. - Mit keres egy ilyen elbűvölő teremtés, egy ilyen.... -körbenéztem még egyszer. Kerestem a szavakat, hátha rájuk találok, ha húzom egy kicsit az időt. - ... pocsék helyen. -mondtam egy kis szarkazmussal, majd kiittam teljes egészében a poharam tartalmát. - Chirió! -tettem le a pultra magam elé üresen. - Matt Coyle vagyok. -túrtam bele göndör fekete fürtjeimbe. - Benned kit tisztelhetek? -néztem vissza rá a szemem sarkából. Próbáltam, valahogy emberi kontaktust teremteni valakivel, persze ebben borzalmasan rossz voltam.

◈◈◈


Amikre figyelj Smile
* A vessző elé nem teszünk kihagyást. "szándékkal , hogy ma "
* Ahogy a pont elé sem ; ) "csaj mellett . Fura"
Tehát csak "szándékkal, hogy ma" "csaj mellett. Fura"
*Ajánlom a helyesírás javítót, ami alapból megtalálható a böngésződben : ) Ha pedig nem használod, kérlek figyelj jobban a helyesírásodra.
* A szóismétléseket is kerüld kérlek. Egyébként egészen jól alakul.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 16, 2014 8:50 pm
Ugrás egy másik oldalra
Bámultam az üres poharamat közben észre sem véve,hogy leült mellém valaki.Gyorsan felkaptam a fejem és rögtön jöttek az érzékeim. Egy vérfarkas...várjunk ,nem ez egy hibrid.Messziről is megérzem ha egy ilyen lény van a közelemben .-Ja..hello - köszöntem elhadart szavakkal.A kérdése után azt gondoltam,hogy ha megint lepicinyez én letépem a fejét . -Tudod nekem teljesen mindegy,hogy hol de ma este
be fogok rúgni. -
mondtam egy apró vigyorral kerítve. -Chirió- emeltem föl a poharam egy pillanatra.Unottan intettem a csapos felé az üres poharammal aki rögtön el is vette azt. -Alisia Collins vagyok,de hívj csak Alice-nak,az a becenevem . - Fordultam közben vissza a fejemmel felé . - És te miért vagy egy ilyen "pocsék helyen"? - a kérdésem közben gyorsan arrébb toltam a poharam a csapos felé, hogy töltse újra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 16, 2014 9:58 pm
Ugrás egy másik oldalra

- Alisia! Hmmm... Micsoda szép név! -mondtam ízlelgetve a női név hangzását. - Olyan lágyan és selymesen cseng. De valahogy nem igazán passzol hozzád. -mértem végig a lányt újra, most már kritikus szemmel. - Rendben. Alice... mint csodaországból? Talán hiszel a tündérmesékben? -kacagtam fel. - Átutazóban vagyok errefelé. Keresek valakit. De gondolom a te történeted ennél jóval izgalmasabb. -könyököltem fel a pultra. Kíváncsian vártam, hogy elmesélje miért próbálja a föld alá inni magát.

◈◈◈


Amikre figyelj Smile
* A pont után szünetet hagyj Smile [/i]
* A szóismétlés és vesszőhelyezés még mindig probléma.[/i]
* Honnan tudja a szereplőd, hogy hibrid vagyok? Nem említettem. És nem is vagyok az Wink
* Fejlődsz. Szerintem még egy mehet. Ha abban figyelsz a fent leírtakra akkor örömmel bocsájtalak egyenesen a játéktérre Smile

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 21, 2014 7:39 pm
Ugrás egy másik oldalra
-Ömh..köszönöm?-válaszoltam kicsit fura fejjel miután elmondta a véleményét a nevemről.Bár szerintem nem valami nagy szám.-Nem ez csak egy név.-mondtam felháborodva.-Ezt a nevet még anyukám adta nekem és akkor még nem volt olyan,hogy Alice csodaországban!-mondtam kezeimet közben az ölembe tettem.
-Hmm..Akkor már értem,hogy miért nem ismertelek fel hisz ebben ebből a városból mindenkit ismerek mivel már elég rég itt lakok.-Feleltem egy kis fejbólogatással körítve.Gyorsan felhúztam az egész italt,hogy kicsit jobban érezzem magam.-Ha ennyire kíváncsi vagy akkor tud,hogy azért mert szeretnék egy estét úgy eltölteni,hogy nem emlékszem rá hiszen már vagy ezer éve nem rúgtam be rendesen.-Mondtam elém húzva meg egy korty italt.-Ja és mielőtt elfelejtem megkérdezni,kit keresel?-kérdeztem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 22, 2014 6:20 pm
Ugrás egy másik oldalra

Szép volt! Smile Nyugodt szívvel engedlek ki a játéktérre Smile Nem tudom Elena elfogadta e már a karakterlapodat, de ha még nem, akkor kérlek javítgasd ki és írj újra az elkészültem c. topikba. Tehát írd újra vagy javítsd ki a karakterlapodat Smile Kicsit lehetnél bőbeszédűbb is. De nekem nagyon tetszik a stílusod.

Köszönöm a játékot.
Matt

◈◈◈

LEZÁRVA

Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Alisia & Matt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alisia V. Colins
» Matt ---
» Matt Donovan
» Matt Donovan
» Matt Hudson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Egyéb-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •