Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Gregory C. Maxwell

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 15, 2014 1:02 pm
Ugrás egy másik oldalra
Gregory Charles Maxwell



We all have secrets/div>




ez vagyok én

Személyiségem összetett. Gyermekként soha nem jutott annyi vacsora a tányéromra, amennyit magam jóízűen el tudtam volna fogyasztani. Egy árvaházban nőttem fel, ahol annyian osztozkodtunk egy tál tört krumplin, mint egy egész sereg hangya. Talán ez tett annyira önzővé. Míg másokból azt váltja ki az efféle neveltetés, hogy megtanulják tisztelni azt, ami megadatott nekik, én inkább elveszem másoktól, és jólesően teszem ezt. Talán ez a maffia egyik hátulütője. Teljesen átneveli az embert. De nem bánom. Nélkülük talán valami kis esetlen senki lennék. S azokhoz a férgekhez mai szemmel már nem lenne gyomrom. Saját magamhoz nem lenne gyomrom, hát nem groteszk?!
Mosolyom jellegzetes: akkor is ott időzik arcomon, mikor semmennyire nem lenne helyénvaló. Nem járok komolyabb eseményekre, azonban komoly üzletekben szokásom részt venni.
Másokhoz nehezen alkalmazkodom. Öltem már meg velem egy bandába tartozót, ezért is váltam vérfarkassá. Azóta nem sokan mernek velem packázni, pedig csak a főnök belső köreibe tartozó ember vagyok.
Viseletem hétköznapi. Nem vagyok a tipikus Keresztapából kiugrott öltönyös vezér, nem rágok dohányt, s cigarettát is ritkán veszek a számba. Viseletem egy laza farmer, néha szövetnadrág, egy póló és ezekkel én mindent meg tudok oldani.
Tetoválás nem is egy helyen rejtőzik testemen.



Teljes név: Gregory Charles Maxwell
Becenév: Greg
Születési hely: Brooklyn
Születési idő: 1985. április 14.
Play by: Orlando Bloom
Faj: Vérfarkas
Érdeklődési kör: A maffiába születtem. Életem nagy részét az teszi ki, hogy ők ugráltatnak. Pontosabban a főnök. Mindezek mellett aligha jut időm bármire. A magánélet számomra ismeretlen fogalom. Meg kell találnom magamnak a megfelelő alkalmat, hogy öt szabad percet találhassak.
Kapcsolat a családdal: Nincs családom. Meghaltak... legalábbis én így tudom. Nem volt közöm hozzájuk, hiszen állami gondozásban nőttem fel.



G. - 27 év - jó pár év tapasztalat - Hayden & Victor & Lucas & Cedric & Oliver


Hosszú az út...

- Elég! - bújt ki belőlem a szó, mely megtörte a jeges csendet. Leheletem szemmel láthatóan megmutatkozott a hideg levegőben, a szállingózó hópelyhek pedig fekete kesztyűmre hullottak mind egy szálig. Csontomig hatolt a hideg. Oroszország ezen részén fagyos minden tél, s magam már hozzászokhattam volna, hiszen majdnem minden télen idelátogatok. A főnök mindig ideküld. Nekem pedig engedelmeskednem kell, hiszen ő a parancsnok, aki minden szót a számba ad. De nem volt mindig így. Egykoron ő is olyan senki volt, mint én. Mellettem dolgozott, majd mikor a vezetőnk meghalt, felemelkedett a piszokból, kiragadták a mocsokból, pedig azt hiszem, én méltóbb lennék erre a feladatra. Azóta élvezi, ahogyan pénz hullik ölébe, élvezi, hogy nők lesik minden kívánságát, s szinte azt kap meg, kit csak megkíván. Felveti a pénz, a titkos és illegális ügyletek hevítik vérét, míg én nem kapok mást, csak parancsokat.
A nő rémülten nézett rám. A fegyver csöve koponyáját érintette, mögöttem azonban ott állt a jelenlegi társam. Nem hagyhattam félbe munkát. Pedig nem akartam embert ölni. Talán nem illek a maffiába, hiszen sosem volt gyomrom végignézni ezeket a pillanatokat. Nem akartam látni egy szenvedő alakot sem. Megtanultam hát, hogy hová lőjek ahhoz, hogy a legkevésbé okozzak fájdalmat, kínszenvedő pillanatokat. Egy lövés a koponya egy bizonyos részébe... majd többé örök sötétség. Ezáltal váltottam ki egykoron a vérfarkas átkomat. Én tudatlan! Pedig tudnom kellett volna, hogy apám szavai nem holmi blablák, és leánymesék. Nem, ő nem volt őrült. Olyan normális volt, mint én.
A fegyver eldördült, a nő teste elernyedt, majd a padlóra zuhant, pár másodpercen belül pedig a vére beterítette az alatta lévő, amúgy is vörös szőnyeget.
Felsóhajtottam. Mintha mit sem jelentene. Nekem nem ő a fő célpontom. Mást akartam jó ideje térdepelve látni magam előtt. Más hajába markolni, és kínozni meg azért, amiért életemet boldogtalanná tette. Amiért csak úgy kiszállt. De az isten szerelmére, innen nincs kiszállás! Ez egy olyan bagázs, ahonnan nem kerülhetsz ki. Vér nélkül semmiképpen.
- Végeztünk. Menjünk vissza a hotelba. Hamarosan indul a repülő Chicago-ba. - fordultam a férfi felé, ki mögöttem állva jegyzetelte szemével minden lépésemet. Tudtam, hogy az új vezér állította rám. Talán nem bízik bennem? Hát! Nagyon jól teszi!

***

Bőröndömbe dobáltam minden egyes inget, nadrágot. A fegyverem is odakerült. Magángépen utaztunk. Nem értettem, hogy miért. Hiszen sosem abból éltünk, hogy repülőgépeket térítettünk el. A főnöknek pedig lenne annyi pénze, hogy lefizesse az államot, s mi szabadon járhatnánk a fegyvereinkkel. Csak akkor ölünk, ha ténylegesen szükséges. És a mai nő esetében szükséges volt. Az árulók sorát erősítette. Tekintete itt időzik arcom előtt... minden áldozatom szemét megjegyeztem. Kísértenek éjszakánként.
Elővettem egy képet a bőrönd egy eldugott szegletéből, és szemügyre vettem a nőt, aki egyedül az én célpontom volt. Nem került fel a listára, hiszen... hogy is mondjam? Igen. Elsimítottam az ügyleteit.
- Constance, drágám. Sok időmbe tellett utánad takarítani. És még közel sem végeztünk. - gyűrtem össze a képet öklömmel, miközben fogaim összekoccantak.


Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Gregory C. Maxwell Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 01, 2014 8:38 pm
Ugrás egy másik oldalra
elfogadva, isten hozott!

Úh, egy újabb maffia-tag... bevallom őszintén, imádom ezeket a karaktereket, hiszen annyi lehetőség rejlik bennük, és fordulatosak tudnak lenni, főleg ha nem sima ember karakterekről van szó. 31
A play by választásod remekül sikerült (hozzáfűzném, hogy nagyon passzol Connie pb-jéhez tongue ), Orlando Bloom egy olyan színész, akinek rengeteg szerep jóláll, és véleményem szerint az is jól fog, amelynek rejtelmeibe Te beavatod majd a karakteredet. 31
Mit is mondhatnék még? Rideg vagy... de mégsem teljesen fagyott... ki érti ezt? Shocked
Nem húzom tovább az időt; less rá a foglalókra, majd nyomás játszani, ideje megérkezned! Wink

Vissza az elejére Go down
 

Gregory C. Maxwell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Maxwell Calhoun
» Maxwell Decker
» Maxwell Decker
» June Maxwell
» June Maxwell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vérfarkasok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •