Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 25, 2014 7:36 pm
Ugrás egy másik oldalra
Daniell Tallin



Az áldozat nem fut el, meghal.




ez vagyok én


Nos, külsőleg, fekete hajam van, kék szemem, ami kissé halvány, és általában borostás az arcom. Hátamon van egy heg, amit még régen szereztem. Nos viselkedésileg... Hát, sokak szerint szocihopata vagyok, szerintem meg csak egy ember. Szeretem a vér látványát, egy farkason, vagy egy vámpíron, és előfordul, hogy néha a módszerem, kissé átlépi a határokat, de kit érdekel? Őrült vagyok, igen, lehet, de akkor is elpusztítom az összes vérszopót a föld színéről.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Teljes név: Daniell Tallin
Becenév: Dan, OneShot
Születési hely: New Jersey, USA  
Születési idő:  1987.november.7
Play by: Henry Cavill
Faj: Vadász
Érdeklődési kör: Álltalában csak a vadászat, de egy ideje van már más érdeklődési köröm is, ami pedig nem más, mint Kaylee Whitaker.
Kapcsolat a családdal: Nincs családom, Kaylee az egyetlen, akivel hosszabb ideje tartom a kapcsolatot.



Azt meg minek - 16 - 2 év  - nincsenek


Hosszú az út...

Borongós, viharos este volt Jersey-ben. Egy vámpírtámadásról hallottam. Néhány vérfogú megtámadott embereket egy raktárhelyiségben. Odamentem, hogy lerendezzem, az ügyet. A Desert Eagle már rég át ütötte az egyik fejét amikor bementem. Ketten voltak. Amíg az a földön volt a másikat leszedtem az emberről, ekkor már a fegyvert felváltotta a húsbárd. Olyat csaptam vele a vámpír nyakára, hogy lerepült a feje. A másik közben rám akart ugrani hörögve. Megfordulás közben egy golyó megint átvitte a fejét, majd neki is jött a húsbárd. A végén szétlocsoltam egy kanna benzínt és "elejtettem" a cigimet. Miközben kisétáltam kb ötször robbant fel a teremben levő gázpalackok egyike.
-Amatőrök.

A robbanásban nem csak a két vámpír, hanem a velük bent lévő harminc ember is meghalt. Néhány bérgyilkos évekig üldözött az eset miatt. Egy Randy Morfon nevű vadász küldte őket rám. Miután végeztem a bérgyilkosokkal, úgy gondoltam, meglátogatom őt is.Egy mesterlövész puskával vettem célba, de végül nem őt lőttem le hanem a feleségét. Mire oda értem, ő már ott guggolt felette.
-Nem vele volt dolgod Daniell! -Ordította a képembe.
-Nem, veled volt, az, hogy ő is meghalt, nos te, mint vadász tudod jól. A harc veszteségekkel jár. -Mondtam egyszerűen, majd leakasztottam hátamról az íjamat, a tegez még maradt, felhúztam benne egy nyilat. Imádom a fegyvereket, de az íj a kedvencem, egy pontos találat az orrnyereg fölé, és ha az betalál, onnan nem kel már fel senki. Persze, nem felejtettem el, hogy meg akart öletni, így Randy-nek, kissé, szebb halált akartam megadni, a bérgyilkosainak pont elég volt egy pontos súly alatt robbanó bomba, vagy pár lengő fejsze, esetleg egy kis kínzás. Szóval a lábába lőtem a nyilat.
-Fél órán belül megdöglesz, addig játszunk. Odamentem, és kipattintottam a késem. A nyakához tettem, majd hozzászóltam.
-Minden egyes rossz válaszodat, egy ujjad bánja meg. Szóval nem ajánlom, hogy félredumálj.
-Dögölj meg OneShot! Még ki sem mondta, a jobb kisujja már csonka volt. Nem ordított. Kemény ember volt, aki jó vadász. Nem harcolt, tudta, hogy így is- úgy is megfog halni. Szépen egyesével ledaraboltam az ujjait, majd elvágtam az ütőeret a nyakában. Mire valaki megtudta, hogy mi történt már messze jártam. Ideje meglátogatnom Kaylee-t. Nagyon régen nem láttam már.


Vissza az elejére Go down
 

Daniell Tallin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Daniell ---

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •