Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 21, 2014 9:53 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Jackson? Klassz. Nem nagyon vágytam rá, hogy a nevét is megtudjam. Ettől nem lesz a pasi szimpatikusabb. És ez csak fokozódik, mikor Hayley elmondja róla az igazságot.
- A micsodád? - emelkedik meg a hangom egy pillanatra. Azt hittem nekem már nem lehet meglepetést okozni. Erőteljesen tévedtem.
- Értem - hümmentek aztán. - Nyilván nem szegülsz ellene a falka törvényeinek. Miatta akarsz itt maradni? - kérdezem, és magam sem értem, miért marcangol egyidejűleg düh, és valamiféle féltékenység. - Talán nem ártana közölnöm vele, hogy ne is álmodjon róla, hogy a lányomhoz egy ujjal is hozzáérhet - sziszegem aztán. Nem tehetek róla, de ez az információ gyorsan fejembe kergette a vért.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 12:02 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Tudom Klausról, hogy hajlamos gyorsan és váratlanul felkapni a vizet, elborul az agya, tombol, meg hasonlók, de most mégis meglep kicsit a reakciója.
- Én... én nem tudom, hogy mit fogok csinálni - vonogatom a vállamat. Részben úgy van, ahogyan mondja. Nem tudom, van-e jogom megszegni azt a fogadalmat, egyezséget, amit a szüleink kötöttek. Nem sok más egyéb örökséget hagytak rám, mint ezt a falkát, és egy részem azt mondja, eleget kellene tennem majd az óhajuknak. De ez a részem kicsi és bizonytalan. Ha itt nőttem volna fel, olyan szellemben, amilyenben a többi farkas, talán nem lenne ellenvetésem, de egész eddigi életemben a magam ura voltam, a saját utamat jártam, és magamért voltam csak felelős. Elég nekem most anyává válnom, és elfogadni a felelősséget, ami ezzel jár, nem szeretnék máris feleség is lenni. De attól tartok, nem Klaus a legmegfelelőbb személy arra, hogy ezt megvitassam. Aztán kezdem is kapiskálni, miért idegesítette fel a hír.
- Ne aggódj, nem akarja átvenni a helyed a lányunk mellett, nem akar az apja lenni, szó sincs ilyenről - igyekszem megnyugtatni. - És nem miatta akarok maradni. A falka miatt. Ez... egy olyan dolog, amivel még meg kell birkóznom. Olyan régimódinak tűnik egy ilyen elrendezett házasság, de úgy látszik, szerintük ez normális. Még ki kell találnom, mit kezdjek a helyzettel - tárom szét tanácstalanul a karjaimat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 10:53 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Kissé lejjebb srófolom magamban a dühöt, bár nem nyugszom meg teljesen. Mondhat Hayley amit akar, ez a Jackson már így, első pillantásra sem a haverom. Meg nem is lesz soha, érzéseim szerint.
- Úgy érzem, el fog jönni az idő mikor döntened kell a gyerek és köztem, meg a falka között - mondom végül Hayleynek. - Nem akarom, hogy a falkád a közelébe menjen. Nem bízom bennük, mert még nem bizonyították, hogy érdemesek a bizalomra - teszem hozzá, aztán belenézek a fák fekete sűrűjébe.
- Azt hiszem, ideje lenne indulnom, mielőtt a többiek keresni kezdenek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 11:04 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Felvonom a szemöldökeimet, tekintetemben a döbbenet és a harag keveredik.
- Nem értem, miért kellene választanom. A falka is ugyanúgy a családom, és amióta farkas vagyok, azóta kutatok utánuk. Miért kellene ezt eldobnom? - fakadok ki, de még aránylag emberi hangnemben, szavaimból inkább a sértettség süt. - Nem beszélve arról, hogy a lányunk ugyanúgy tagja ennek a falkának, neki is a családja része, és ugyanúgy öröksége, mint nekem. Azt akarod talán, hogy elszigetelve nőjön fel, távol mindentől és mindenkitől, valami torony falai között? - kérdezem kissé gúnyosan. Aztán lassan lejjebb eresztek. - Igen, talán az lesz a legjobb, ha mész - bólintok, és felállok a fatörzsről, készen arra, hogy visszatérjek a táborba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 11:18 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
- Nem, nem akarom hogy úgy nőjön fel, én csak.... - kezdtem magyarázni, de elhallgatok. A helyzet kísértetiesen emlékeztet az eddigi közös életünkre. Nézeteltérések, és viták.
- Mikor jöhetek el legközelebb? - kérdezem aztán felkelve a fatörzsről. - Szeretnélek minél hamarabb látni.... feltéve ha nem bánod. Vagy ha addig nem mész férjhez - bökök fejemmel Jackson felé. Remélem Hayley érti a tréfát, és nem csinál úgy, mintha beköszöntene az armageddon a megjegyzésem miatt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 11:31 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Ezúttal összehúzott szemekkel méregetem. Hmm... Még csak nem is próbál vitatkozni velem, azonnal rám hagyja a dolgot. Nem tudok nem meglepődni ismét, és a csodálkozásom elűzi az iménti haragomat. Talán képes vagyunk valamiféle javuló tendenciát mutatni? Ha közösen akarunk gyereket nevelni, az tényleg nagyon jó lenne.
Halványan elmosolyodom a férjes megjegyzésre. Ha képes tréfát csinálni a dologból, akkor ő sem lehet már túl zaklatott a témát illetően.
- Akkor jössz, amikor szeretnél. Beszélek a farkasokkal is, hogy ne csináljanak belőle ügyet. De valamikor találkozhatunk a városban is - vonom meg a vállamat, hisz nem muszáj folyton neki lejönnie ide. Odalépek hozzá, és egy puszit nyomok az arcára búcsúképpen, aztán elhúzódok, és egy kis öröm csillog a szemeimben. Igazából tényleg boldog vagyok, hogy újra láttam, és hogy komolyabb veszekedések nélkül tudtunk beszélni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 11:42 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
- Rendben. Jövök, amint lehet - bólintok. - Ha bármire szükséged van, akármikor elérsz - hunyom le a szemem önkéntelenül is, mikor egy apró puszit nyom az arcomra.
- Nos... tudom, hogy menyasszony vagy, de azt hiszem, ez engem nem érdekel - suttogom, aztán az ajkára tapasztom a sajátomat, majd mire felocsúdna, már el is tűnök a fák között.

(Klaus rezidenciája)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 22, 2014 11:58 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Egy kisebb biccentéssel mutatom, hogy megértettem, és a mosolyom elárulja, hogy jól esik, hogy továbbra is törődik velem, velünk, és így számíthatok rá. Nem maradt már más hátra, mint a búcsú, amit nincs is értelme húzni, mert a falkatársaim tényleg aggódnak fognak már. Ez az este azonban, úgy tűnik, a meglepetéseké. Az arcára adok puszit, ő az ajkaimra viszonozza. Csodálkozó szemekkel meredek a semmibe még egy-két percig, miután köddé vált... aztán megindulok vissza, a tábortűz fényét követve.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 

Faházak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: New Orleans-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •