A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Hibrid •• halálosabb vagyok bármely vérfarkasnál vagy vámpírnál
† Kedvenc dal :
Raise the dead
http://www.youtube.com/watch?v=FFeKnhjbpvk
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Klaus.Mikaelson ÍRTA A POSZTOT
Vas. Ápr. 20, 2014 10:50 am
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Senki nem szereti, ha kihasználják - válaszoltam. - Ahogy azt sem, ha becsapják, meglopják, megalázzák vagy bántalmazzák - sóhajtottam, majd pénzt dobtam az asztalra.
- Akarsz még maradni, és szétnézni, vagy körbenézel a Mikaelson villában? Megéri a látvány. Igazi, királyhoz illő kastély. Vagyis, pont illik hozzám - vigyorogtam el magam. Ami azt illeti, azért kíváncsi leszek rá mikor megtalálja a babaágyat, és leesik neki az egycentes.
Vissza az elejére Go down

† Tartózkodási hely :
Δ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
Δ revenge
† Humor :
Δ bittersweet

Genevieve Larouche ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Ápr. 19, 2014 8:41 pm

to Klaus; my whole life changed

Elgondolkodtam a kérdésén. Nem tudtam, hogy eleinte mit tudnék felelni rá úgy, hogy ne buktassam le valódi szándékaimat. Mindent meg kell tennem annak érdekében, hogy az álarcom mindaddig fenn maradjon, míg én azt szeretném. A látszat a legfontosabb. Ezáltal jobb lenne Rebekah-t messziről elkerülni, ahogyan Marcelt is, hiszen ők azok, akik le tudnának buktatni.
- Nem olyan szörnyű, mint amilyennek tűnhet - válaszoltam végül elrévedve, majd elmosolyodtam. - Száz évvel ezelőtt minden másként működött. A negyedben is és bennem is. Egy naív nőt, főleg ha boszorkány, rengetegen megpróbálják kihasználni. Leginkább vámpírok. A halálom egybeesett az influenzajárvánnyal, de nem volt véletlen, szándékosan fertőztek meg - emlékeztem vissza. Igen, élénken élt a fejemben a pillanat, mikor Rebekah Mikaelson az orrom alá nyomta a véres ruhadarabot, melyet egy fertőzött betegtől szereztem. - Könnyen elhallgattattak. Szóval... a bosszúvágy rengeteg dologra megtanítja a legártatlanabb lelket is. Nincs nő, aki könnyen viseli, ha kihasználják. Egy boszorkánynál ez talán némileg... hangsúlyosabb probléma - kuncogtam fel végül.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szomb. Ápr. 19, 2014 11:37 am
Néha sajnálom, hogy nem vagyok boszorkány. Vagy hogy nem rendelkezem a gondolatolvasás képességével. Most sokért nem adtam volna, ha belelátok a fejébe...
- A kérésemet majd később - válaszoltam. - Nem illő egy hölgyet az új élete első napjaiban, vagy óráiban máris ilyennel lerohanni. Egyébként is van még rá idő - biccentettem, majd elgondolkodva néztem rá.
- Mi hiányzik a régi életből? Mert ez az egész itt - mutattam körbe - nyilván túl szokatlan. Én évszázadokat éltem át, volt időm minduntalan hozzáidomulni az új korszakokhoz. De ide csöppenni, így hirtelen... nem lehet túl könnyű dolog. Vagy tévedek, és a boszorkányok könnyedén vesznek bármit?

† Tartózkodási hely :
Δ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
Δ revenge
† Humor :
Δ bittersweet

Szomb. Ápr. 19, 2014 9:14 am

Némileg félrebillentettem a fejem, és elhagyta a számat egy kis sóhaj, amely talán pici lemondást tükrözött. Hiszen ő soha nem tett ellenem semmit, így nem is tudom kibírni, hogy ne sajnáljam. A családja, főleg Rebekah... az árulás jelképe a szememben. Nem ismerem ezer évük történetét, de egy testvért elárulni semmilyen körülmény között nem fair.
Beleittam a csészébe, majd halkan felnevettem szavait hallva, főképp mikor felfogtam, mire is céloz. Száz év a semmiben sokat segített, hogy megváltozzon az, ami bennem 1919-ig volt. Rebekah-nak egyben igaza volt: a rosszfiúkat szeretem. De már én sem vagyok jókislánynak nevezhető.
- Rendben, Klaus. Elfogadom az ajánlatod. És kíváncsian várom, hogy mi az, amiben a segítségemet akarod majd. Mert nyilván nem véletlen, hogy boszorkány kell hozzá - tettem le a csészét.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szomb. Ápr. 19, 2014 8:47 am
Elmosolyogtam magam, ahogy magázásból tegezésre váltott.
- Tudok csábító lenni. És roppant meggyőző is, ha úgy hozza a helyzet. És néha nagyon magányos is- vontam vállat, majd letettem a csészét, és belefúrtam a tekintetem Genevieve szemébe, de a mosoly egy másodpercre sem múlt el az arcomról.
- Szóval, társulsz hozzám? Bármilyen téren, ahogy csak szeretnéd. És ha eljön az ideje, cserébe csak egyetlen kérésem lenne feléd - dőltem aztán hátra. Még valahogy nem akartam kimondani, hogy a megszületendő gyerekem biztonságát kérem majd tőle. Mikaelben nem bízom. Keresnem kell hát valaki mást.

† Tartózkodási hely :
Δ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
Δ revenge
† Humor :
Δ bittersweet

Szomb. Ápr. 19, 2014 8:25 am

Csak elmosolyodtam. Tudtam, hogy Klaus Mikaelson általában csak olyan emberekkel hajlandó körülvenni magát, akikben tudja, hogy bízhat. És bennem talán máris bízik?! Hát, talán sokat nyom a latba az, miszerint régen egy gyenge, szelíd nőnek ismert meg, aki a légynek sem tudna ártani. Talán ebből még előnyt is kovácsolhatok, hiszen ő hiába nem tudja, én ezúttal nem naívkodni jöttem vissza.
- A boszorkányok a családom. Ahogyan te a vámpírjaid között érzed jól magad - feleltem eltűnődve, de még mindig mosolyogva, ezúttal már szándékosan dobva el az ócska magázódást. - De bevallom, az ajánlat igazán kecsegtető - tettem aztán hozzá.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szomb. Ápr. 19, 2014 7:40 am
- Nos, felajánlanám a segítségemet a kutatáshoz, de remélem megérti, hogy a boszorkányok és én nem vagyunk túl jó viszonyban egymással. Ön és anyám az egyetlenek, akik nem akarják már a találkozásunk elején kitépni a szívemet - fintorogtam el magam. - Ennek okán nem szívesen megyek mérges boszorkányok közelébe. Ön pedig tényleg oda akar sétálni, hogy köztük éljen? - kortyoltam a kávémba. - Igazán kár. Épp fel akartam ajánlani a Mikaelson villát. Egy hatalmas ház, és egyedül élek benne. Akkora, hogy néha még én is eltévedek. Elég hely lenne benne kettőnknek is. És ezt persze mondom őszintén, nem minden érdek nélkül kérem. Mindig jó egy boszorkány társasága és barátsága.

† Tartózkodási hely :
Δ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
Δ revenge
† Humor :
Δ bittersweet

Pént. Ápr. 18, 2014 6:42 am

Nem lepett meg az információ. Klaus egyértelműen semmit nem tudott a húgáról, Marcelről, hogy valójában mi is történt. De azt hiszem, hogy még nincs itt az ideje, hogy megtudja. Egyelőre.
Felsóhajtottam egy kissé, mikor letették előttem is a kávét, majd megpróbáltam választ adni a kérdésre. - Először is, megpróbálom kideríteni, hogy ki varázsolt vissza az életbe, és miért - billent oldalra a fejem egy kis, ámde ravasz mosollyal. - Bizonyára oka van, és ebben a városban semmi sem véletlen - vontam egyet a vállamon. Nem akartam kimondani, hogy Davina-val készülök találkozni, miután itt befejeztem a társalgást. Ki tudja, hiszen ha jól tudom, képletesen szólva, de harc folyt a lány varázsereje miatt.
- A boszorkány negyed mindig nyitva áll egy boszorkány előtt, Klaus - mosolyodtam el szélesebben, mikor a lakhelyemről kérdezett. - Az egész életem megváltozott. És változik folyamatosan. Még nem igazán szoktam hozzá, hogy... életben vagyok. Meg kell találnom a helyem.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Csüt. Ápr. 17, 2014 2:12 pm
Láttam, ahogy elvörösödött és mulattatott a tény, hogy zavarba tudtam hozni. Láthatóan ő mégsem arra gondolt, amire én.
- Igen, Mikael - állapítottam meg hűvösen és dühösen. A mai napig gyűlöltem ezt a nevet, még akkor is, ha nem is olyan régen - a születendő gyermekem érdekében - mondhatni, hogy szövetséget kötöttem az ördöggel. Ingatag lábakon álló, instabil, és roppant bizalmatlan szövetséget. Amit azt hiszem alkalomadtán azonnal fel fogunk rúgni mind a ketten.
- Na és most, hogy visszatért az elbűvölő és veszélyes életbe, mit fog kezdeni? - kérdeztem, mikor a pincérnő letette elénk a kávét, és eltipegett. - Egyáltalán, van hol laknia? A motelok errefelé roppant kecsegtetően, és roppantmód drágák is.

† Tartózkodási hely :
Δ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
Δ revenge
† Humor :
Δ bittersweet

Szer. Ápr. 16, 2014 8:13 pm

you were my platonic love

Némileg kérdőn felszaladt a szemöldököm a homlokomra, hiszen nem értettem, hogy miről is beszél. Milyen ebéd? Aztán lassacskán végül megértettem, mire akart kilyukadni, talán erre némi vörösség borított el, hisz meg sem fordult a fejemben semmi olyasmi, ami nem az étkezéssel vagy egy kávéval lenne összefüggésben.
- Mikaelre gondol? - kérdeztem meg nyíltan, miközben fél szemmel azt figyeltem, ahogyan a pincér idesétál, majd lassan felveszi a rendelést. Ez a divat is változik.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szomb. Ápr. 12, 2014 10:05 am
Csak akkor körvonalazódott, hogy félreérthető voltam, mikor kávét kért.
-Nos, én is mindössze egy ebédre céloztam kávé mellé. Miért, Ön mire gondolt? - szélesedett ki a vigyorom, majd leadtam a pincérnek a rendelést, aki távozott.
A következők miatt viszont lehervadt a képemről a jókedv.
- Hogy mi történt? Hosszú történet. Alkalomadtán elmesélem. Most legyen elég annyi, hogy maga a testet öltött Sátán jelent itt meg. Maga a Végzet angyala...valaki képében, akit szívből gyűlölök.
Ezúttal egy pincérnő jelent meg, letette a kávékat az asztalra, majd eltipegett, az én fejem pedig látványosan a fekete szoknyába bújtatott, kecsesen elringó fenék felé fordult.

† Tartózkodási hely :
Δ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
Δ revenge
† Humor :
Δ bittersweet

Szomb. Ápr. 12, 2014 8:47 am

Udvariasságából nem veszített, ám sejtettem, hogy mindez addig tart, míg el nem éri, amit valójában akar egy nőtől. Legalábbis egykoron így volt, megszerezte amit akart. Még ha én ezt nem nem is akartam annyira észrevenni, hisz csak távolról figyeltem őt és a családját. Egyedül Rebekah állt közelebb hozzám. Ostoba voltam.
- Köszönöm - mosolyodtam el. - Egyelőre viszont megelégszem egy kávéval is - tettem aztán hozzá, majd kíváncsian fordultam felé.
- Mondja... mi történt azután, hogy... a járvány elcsendesült? A családjával. Ha jól hallottam a városban, csupán nemrégiben tértek vissza a városba - köszörültem meg a torkomat.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Csüt. Ápr. 10, 2014 11:16 am
- Mindössze futólag ismerem Sophie Deverax-ot - vontam vállat. - És még egy másik, ifjú boszorkányt is. Remélem megbocsátja ha azt mondom, a boszorkányokat nem kedvelem túlzottan, így ennyi ismeretség bőven elég számomra belőlük. Természetesen mindig akadnak kivételek - mértem végig Geneviev-et - már amennyit az asztaltól láthattam belőle - aztán egy intéssel odarendeltem a pincért.
- Természetesen mondanom sem kell, hogy a vendégem. Bármire, amit csak kíván - hajoltam kissé előrébb mosolyogva, az asztalra könyökölve.

† Tartózkodási hely :
Δ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
Δ revenge
† Humor :
Δ bittersweet

Szer. Ápr. 09, 2014 8:51 pm

Egyedül az volt a problémám, hogy nem tudtam, mennyi mindent változott az évek során ez a férfi. Az egyértelmű, hogy még mindig jóképű és vonzó. Bizonyára rengeteg nő fordul meg társaságában, ámde az is bizonyos, hogy nem tartós kapcsolatokat keres, talán csak némi... menedéket? Nem tudhatom, s talán nem is az én feladatom mindezt megállapítani.
- Nagyon udvarias - mosolyodtam el, ahogyan kihúzta nekem a széket, és helyet tudtam foglalni, majd végignéztem a kis helyiségen. Ez az épület annak idején is itt állt, s egyszer volt szerencsém betérni ide, ámde azóta alaposan megváltozott. Mindent modernebbé varázsoltak, ami annak idején elképzelhetetlen volt. Most pedig... íme, kézzel fogható az egész.
- Ez számomra még szokatlan. Tudja, napok óta próbálok rájönni, hogy ki hozott vissza az életbe. Nem Sophie Deveraux volt, pedig ha jól tudom, őt Ön is ismeri, és... nem Ő volt. Tanácstalan vagyok - bukott ki belőlem őszintén.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Hétf. Ápr. 07, 2014 9:50 am
Elvigyorogtam magam. Naná, hogy elfogadja a meghívást. Egy nő sem tud, és nem is akar ellenállni nekem. Egy régi ismerős meg aztán pláne nem.
- Nos hölgyem - nyújtottam oda a karom, ahogy úriemberhez illet - engedje hogy elkísérjem ezen a csaknem harminc méteres szakaszon - sétáltam el Genevievvel a kávézóig, majd az egyik asztalnál a teraszon kihúztam a széket, hogy kényelmesen helyet foglalhasson. Rám senki ne mondja, hogy nem vagyok udvarias...

† Tartózkodási hely :
Δ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
Δ revenge
† Humor :
Δ bittersweet

Vas. Ápr. 06, 2014 6:44 pm

- Magabiztosnak tűnt. Ami nagy előny, ha valaki uralni akar egy egész várost. bár Klaus Mikaelsont ismerve, bizonyos vagyok benne, hogy ha itt megkaparintja a hatalmat, nem fog megállni, tovább fogja terjeszteni hatalmát. Próbáltam megállapítani, hogy mindezt miért teszi. Talán mert a hatalommal próbálja palástolni azt, amely a felszín alatt lakozik... ez a legvalószínűbb. De előbb-utóbb minden felszínre úszik. Általában.
- Elfogadom a meghívást - mosolyodtam el aztán.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Csüt. Ápr. 03, 2014 10:26 am
- Nem érdekel, mit gondol Marcel - válaszoltam rövid egyszerűséggel. - Nemrég lefektettem az erőviszonyokat a számára. Jobb, ha nem ugrál, és nem tesz keresztbe nekem. Egyébként is... - haraptam el a mondatot. Nem kellene azonnal kiteregetnem - valami ködös, homályos ismeretségre való tekintettel - ennek a nőnek a város hatalmának átvételére irányuló terveimet.
- Nos... épp ott egy hangulatos kis kávézó - mutattam fejemmel a főtér másik vége felé. - Ha nem utasít el, szívesen meghívom. Mondjuk úgy, a régi ismeretség felfrissítésére.

† Tartózkodási hely :
Δ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
Δ revenge
† Humor :
Δ bittersweet

Szer. Ápr. 02, 2014 8:50 pm

- Igazán érdekes hallgatni a mai viszonyokról szóló... szavakat - módosítottam végül az utolsó szót, miközben szemöldököm kissé megemelkedett, én pedig egy lépést hátráltam, de nem engedtem el tekintetét, hiszen egy boszorkány számára azt hiszem, még inkább a szem a lélek tükre. Valami furcsa, megmagyarázhatatlan erő végett éreztem a bőröm alatt mindent, mit eme város rejtett magában, s az momentán volt minden, csak szép és jó nem. - Biztos abban, hogy Marcel is így gondolja ezt? - tettem fel a nagy kérdést ekkor már egy bátrabb mosollyal. Ha a nyakamról van szó, immáron nem féltem annyira, mint egykoron. De gondolom nincs tisztában azzal, hogy ki is tehet valójában arról, hogy Mikael egykoron idejött.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Hétf. Márc. 31, 2014 10:19 pm
- Rengeteg festményem lóg már a villa falain - vontam vállat. - Szebbek és jobban sikerültebbek ennél. Ajándékozgatni pedig csak kivételes embereknek szoktam - tettem hozzá, és a kérésére csak széttártam a kezem.
- Azt hiszem számomra tökéletes feladat Önt kalauzolni a városban. Nálam jobban talán senki nem ismerheti New Orleanst. Marcel miatt pedig ne fájjon a feje. Tudja, ki az úr a házban. És higgye el, nem olyan őrült, hogy kezet vagy fogat merjen emelni valakire, akit én megtiltok a számára.

† Tartózkodási hely :
Δ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
Δ revenge
† Humor :
Δ bittersweet

Hétf. Márc. 31, 2014 8:59 pm

Némi meglepődést váltott ki belőlem, mikor nemes egyszerűséggek ketté törte a festményt, majd a közeli szemetesbe dobta azt, majd azt követte a néhány ecset, melyet az imént még használt.
- Kár érte. Úgy vélem, ez akár egy nappali falán is tökéletesen festett volna a saját birtokán. - fonódtak össze erősebben ujjaim. Egyre jobban élveztem ezt az új életet, amit visszakaptam. Nem tudom, hogy mennyit vártam erre. De az az angyali jellem, melyet egykoron mindannyian megismertek, most tökéletes álarcot ad nekem, így senki nem nézhet rám túl gyanúsan. Azt hiszem.
- Talán. Ha vállalja, hogy segít kiigazodni a városban. Száz év alatt rengeteget változott a vámpírok városa. Ám sajnálattal látom, hogy a boszorkányok kiszorultak a városból. Talán ez a sors vár rám is, ma Marcel tudomást szerez az ittlétemről? - vontam fel szemöldökömet némiképp kérdőn.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Hétf. Márc. 31, 2014 10:40 am
- Ha nem átváltozás, akkor mágia - szögeztem le. - Ennyit megtanultam ezer év alatt. Senki nem ívelhet át századokat más módon - törtem ketté a festményt, és a darabjait egy közeli szemetesbe dobtam. - Ennek a sorsa is el van intézve. Kár, hogy Önnek nem kellett. Lehet száz év múlva sokat érne egy eredeti Mikaelson - dobtam a kép mellé az ecseteket is. - Elment a kedvem a művészettől mára. Viszont megjött egy pohár italhoz. Van kedve velem tartani, szép hölgy?

† Tartózkodási hely :
Δ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
Δ revenge
† Humor :
Δ bittersweet

Vas. Márc. 30, 2014 3:20 pm

Egy halk sóhaj, csupán ennyivel feleltem eleinte, de mindezek mellett szinte lenyűgözött a naivitása. Annak ellenére, hogy itt él, ebben a városban, ahol a természetfeletti világ olyan erős, olyan hatalmas... s nem képes nem a szemével látni.
- Ami azt illeti, nem. Nem adott a véréből. - mosolyodtam el ismét, immáron bátrabban, de sokkalta céltudatosabban, direkt eltitkolva a tényt, hogy a húga inkább hozzásegített a halálhoz, mintsem megmentett volna belőle.
- Ez igazán kedves Öntől, de azt hiszem, nem érdemlem meg ezt a festményt. Leginkább azért, mert nem áll birtokomban az az információ, amelyre kíváncsi. Én magam sem tudom, hogy mit keresek itt, miután majdnem száz évnyi halál után arra eszméltem, hogy New Orleans macskakövein sétálok estélyiben - vált tekintetem komollyá, ámbár arcom már megszokta a mosolyt, és továbbra is megmaradt az arcomon eme gesztus.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szomb. Márc. 29, 2014 7:08 pm
- Mindenkinek megvan a veleszületett képessége, hogyan fejezze ki magát - válaszoltam. - A nőknek ezért adtak az égiek nyelvet - nevettem el aztán magam, majd végleg elpakoltam az ecsetet.
- Hm. Szóval a lelkes hugom úgy döntött, mégsem hagyja Önt, hogy ereje és szépsége veszendőbe menjen. Adott a véréből? - érdeklődtem, aztán levettem a vásznat az állványról. Egy kis fintorral épp ketté akartam törni a képet, aztán hirtelen meggondoltam magam.
- Az Öné lehet, ha akarja. Nekem nem jelent sokat. Mondjuk úgy, némi ujjtorna volt - intettem a kép felé. - Viszont cserébe jön nekem valamivel. Információval. Az Ön felbukkanása itt New Orleansban kétlem, hogy a puszta véletlen műve lenne.

† Tartózkodási hely :
Δ new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
Δ revenge
† Humor :
Δ bittersweet

Szomb. Márc. 29, 2014 6:45 pm

Eleinte sikerült megtévesztenie: azt hittem, hogy még a nevemet hallva sem tud beazonosítani. Ebben az esetben valószínűleg minden mosoly lefagyott volna arcomról, maradt volna a kényszeredett jókedv, melyet csupán a társalgás kedvéért őríztem volna meg.
- Tehát emlékszik. Remek! - mosolyodtam el ismét, miután láttam tekintetében a felismerést, majd ujjaimat összefontam a hátam mögött, és szembefordultam a festménnyel. - Meggyőződésem, hogy igaza van. Nekem valamily' isteni csapásnak köszönhetően nem volt lehetőségem az elmúlt évtizedekben kifejezni magam - sóhajtottam, miközben az utolsó pár szó elhagyta ajkaimat, de figyeltem minden egyes szóra, amelyet kiejtettem ajkaimon. Nem állt szándékomban idő előtt lebuktatni magam, hogy mi is a célom. - Tudja, a... járvány áldozatai közé tartozom. Ezek szerint a húga nem tette szóvá, hogy engem is magával ragadott a szörnyű kórság - vizslattam az ecsetnyomokat, ahogy még közelebb léptem a festményéhez, majd egy féloldalas mosolyt küldtem Klaus felé. Nem is vagyok meglepve; Rebekah nyilván nem öltözött feketébe, hiszen sosem volt tisztaszívű barátnőm.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szomb. Márc. 29, 2014 6:32 pm
Kutattam az emlékeim között, míg halványan felderengett a csaknem száz évvel ezelőtti múlt.
- Ismertem egy Genevieve nevű hölgyet, aki annak idején, az első háború utáni nagy járvány idején a hugommal egy kórházban dolgozott. És akit a magam módján kedveltem - mosolygom el magam kedvesen. - És ő ugyanúgy elpirult, ahogy most Ön is teszi. Azt hiszem bátran mondhatom, hogy Ön az a hölgy - bólintottam a végén, mint aki pontot tesz egy mondat végére.
Hagytam, hogy szemügyre vegye a készülő festményt, és megvontam a vállam.
- A művészet az önkifejezés eszköze. Az írás, a zene, a tánc, a festészet... úgy beszél rólunk, mint egy nyitott könyv - raktam le a pemzlit, és szembe fordultam a lánnyal. - Ha Ön is festene, nyilván az Ön történetét is elmesélné. Példának okáért azt, hogyan ívelhetett át száz évet. Ön nem fajtámbeli. Én viszont, remélem megbocsátja, nem kedvelem az olyan meglepetéseket, amik talán kellemetlen jövőképpel szolgálnak számomra.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 12:06 am

Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next