Share | 

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 02, 2014 7:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Adél &

Aaron

Minden követ megmozgatnék, hogy megtaláljam a szerelmem gyilkosát. Ideges voltam, de még sem mertem kimutatni az érzéseimet, azt hittem a lány egy érzelgős kis pojácát fog látni bennem. Rá néztem azokkal az ég kék szemeimmel és azt mondták ajkaim helyett, hogy köszönöm. Köszönöm, hogy segítségemre lenne és velem tartana, hogy mindent megtegyünk, hogy megkeressük az a lányt.
- Olyan kedves vagy, irigylem azt a férfit aki a magáénak tudhat téged - Mosolyogtam és tényleg irigykedtem már már.
- Tovább kutatod, elkéremhetném a számod, ha esetleg baj lenne? - Vetettem rá még egy pillantást ahogyan kipögyögi nekem a számát és gyors puszival köszöntem meg kedveségét és eltüntem a semmibe.

▽▽▽

▷ - ▷ - ▷ szióka én meg ichlet hiányban szenvedek! ▷ ©
Vissza az elejére Go down

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 01, 2014 11:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Adél & Aaron

Tényleg nem értettem, hogy miért segítek rajta. Talán azért, mert van egy közös motivációnk. Méghozzá a bosszú. Mondhatni engem is ez hajt és tisztában vagyok vele, hogy milyen erős érzéseket képes kelteni az emberben. Néha nem is gondolkozom csak cselekszem, mint amikor találkoztam Milena-val. Nem volt teljesen tiszta a tudatom, de kivételesen nem származott belőle semmilyen baj. Sőt mondhatni a düh, amit éreztem az adott erőt ahhoz, hogy felülkerekedjek rajta.. Szóval nem mindig olyan rossz ez az egész. De azért nem árt odafigyelni.
- Pontosan. Egy idő után képzelődni kezdenek, majd végül egyszerűen csak meghalnak, ha nem találják meg rá a megoldást. - Nem tudom, hogy hihetek-e annak amit Milena mondott, de úgy érzem még nem ért végett köztünk ez a kisebb csata, szóval valószínűleg van egy kiskapu ebben az egészben.
- Fogalmazzunk úgy, hogy egy cipőben járunk. - Nem vagyok a vámpírok elsőszámú rajongója, mert más sem tesznek, mint pusztítanak és ölnek. Szívesen segítek az olyan embereknek, vérfarkasoknak, akik még nem tudják, hogy ez az egész pontosan hogyan is zajlik.. Láthatóan nagyon kezdő, de örömmel készítem fel az ellenségével való találkozásra.
- Mikor készen állsz arra, hogy szembe szállj vele minden egyes Caroline-t felkeresünk a városban.. Aztán, ha megtaláltad azt teszel vele, amit akarsz. - Nem rohanhat oda fejvesztve, mint akinek fogalma nincs, hogy mégis mit csinál. Meg, hogy mi is ő. Egy kicsit azonosulnia kell önmagával és a természetével.. Onnantól kezdve pedig azt hiszem nem kell féltenem.

•• Words: 239 •• Music: ez •• Note: <3 •• ©

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 01, 2014 10:59 pm

Adél &

Aaron

Kedves volt tőle, hogy oda figyelt rám és eltott jó tanácsokkal. Soha nem volt még aki segített volna nekem, mindig csak egyedül oldottam meg a problémáimat. Szép volt és mosolyos, imádtam az ilyen lányokat.
- Halálos? - Kaptam fel a fejemet erre a részre, még hogy a harapásom? Ez zsinális szemem azonnal fel csillant és már tudtam, hogyan is végezzek ezzek a szukával.
- Miért vagy velem ilyen? - Néztem rá nagy szemekkel értetlenkedvén. Sose találkoztam még ilyennel aki kedves lett volna velem.
- Caroline.. - Ismételtem meg a nevet amit tudtam róla. Minél elöbb szeretném megtalálni, hogy megölhessem, de meg akarom kínozni, látni akarom a szemében ahogy könyörög, hogy ne haljon meg majd, ha ezt elértem akkor a szívébe döfök egy karót és teli vigyorral a számon nézem ahogyan kialszik az ocsmány élete.

▽▽▽

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Chatkép :

Hobbi & foglalkozás :
ζ Staying alive
Humor :
ζ Sweet

A poszt írója Shanna Kwanten
Elküldésének ideje Vas. Dec. 29, 2013 9:37 pm

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Shanna & Sofia
To my very old friend

Érdekes. - mondtam neki kicsit halkabban. Fura volt ez a dolog, de Sofia mindig is arról volt híres, hogy tud meglepetéseket okozni, még számomra.- De ezt örömmel hallom, hogy simán ment minden. - mondtam neki mosollyal az arcomon. - Ebben biztos vagyok. - tettem hozzá magabiztosan, hiszen Sofia "hatalma" mesze elér.
Totálisan. Teljes bomlás és pusztulás. - mondtam neki kuncogva. Én mindig jó kislány voltam, de amikor vele találkoztam akkor előbújt belőlem is a kicsit rosszabb énem, de az élet már csak ilyen. - Igen, tudom. Örülök annak, hogy tudod tartoztatni magadat, mert... - elcsuklott hangom, majd röpke habozás után folytattam.- Nem szívesen állítanálak le. - könnyen megtehetném, hiszen idősebb és erősebb is vagyok nála jóval, de soha se szerettem őt bántani, hiszen tényleg olyan volt számomra, mintha a nővérem lenne.
Note: -
[You must be registered and logged in to see this link.]

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 29, 2013 7:29 pm

Shanna & Sofia
- Igen... felfedtem nekik létemet - kezdtem bele egy kisebb sóhaj mellett, majd folytattam. - Meglepődtem, de nem... Sokkal hamarabb elfogadták, mint azt vártam, és sosem kellett őket megigéznem - feleltem a kérdésére őszintén. - Vigyázok rájuk, így a tengerentúlról is - a végén egy halovány mosoly is kipréselődött belőlem.
- Bombahatásúak vagyunk, nagyot tudunk robbanni, ha mi ketten összetalálkozunk - most már nevetgéltem is már. - Azt hiszem, ha nem lennél itt mellettem, akkor a sürgő-forgó emberek valamelyikével játszadoznék el... de már próbálom magamat türtőztetni, visszafogott jelenség vagyok már, ugye? - huncut vigyorral és egy pici grimasz kíséretében kérdeztem.

Chatkép :

Hobbi & foglalkozás :
ζ Staying alive
Humor :
ζ Sweet

Elküldésének ideje Szomb. Dec. 28, 2013 11:58 am

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Shanna & Sofia
To my very old friend

Szóval felfedted az igazi énedet. - mondtam picit elgondolkodva, majd egy apró mosollyal folytattam. - És ők soha se akartak bántani azért ami vagy? - kérdeztem vissza egy röpke habozás után, mert attól még, hogy most jó viszonyt ápolnak nem jelenti azt, hogy mindig ennyire jó volt a viszonyuk. Csodáltam Sofia-t, mert mindig meg tudott lepni az emberségével.
Biztos vagyok benne. - mondtam nevetve, majd habozás nélkül folytattam.- Mi mikor nem érezzük jól magunkat? Főleg amikor össze vagyunk eresztve? - kérdeztem vissza kuncogva, mert mi mindig kitalálunk valami dolgot, hogy jól érezzük magunkat, de az már annyira nem biztos, hogy a város és a környezet is ennyire jó néven veszi a mi kis dolgainkat.
Pontosan. - vágtam rá, majd elmosolyodtam azon amit mondott.- Picur tesó? - kérdeztem vissza mosolyogva, majd figyeltem őt. Egyáltalán nem bántam, hogy így hívott. Sokkal inkább tetszett. Tudtam, hogy sok az ember és Sofia inkább az ő vérük issza, de örültem neki, hogy most nem esik neki valamelyiknek.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 26, 2013 9:06 pm

Shanna & Sofia
- Igen, ők tudják, hogy mi vagyok... Inkább elmondtam az igazat, mert egyébként sejtették... - mosolyodtam el egyet. - Mindketten emberek, és elég régóta ismerem őket, mondhatni elég jó viszonyt ápolunk - újból elmosolyogtam magamat.
- Akkor jó van... -mondtam neki nevetgélve, mert megint nem tudtam leállítani magamat, és ilyenkor a jókedv kerül előtérbe. - Jól fogjuk érezni magunkat, az egyszer biztos már - tettem hozzá ehhez az előző mondatomhoz, amit röviden foglaltam össze. - Hát, az ételt valóban rendelnünk kell, mert én nem igazán vagyok konyhatündér - vigyorogtam el magamat rendesen ismét. - Meg minek foglalkoznánk azzal, ha van valami egyéb megoldás rá, nemde, picuri tesóm? - tettem fel neki egy kérdést, ami után beleszippantottam a levegőbe, s most nem zavart az a sok emberi vér illa, amit éreztem.

Chatkép :

Hobbi & foglalkozás :
ζ Staying alive
Humor :
ζ Sweet

Elküldésének ideje Hétf. Dec. 23, 2013 10:59 pm

Shanna & Sofia
To my very old friend

Ebben biztos vagyok, hogy akkor nem kegyelmeznél nekik. - mondtam egy apró mosoly keretében, majd elgondolkoztam egy-két dolgon és mint mindig nem bírtam magamban tartani. Egyszerűen csak úgy letámadtam a dolgokkal Sofie-t.- És ők tudják, hogy mi vagy? - kérdeztem érdeklődve, majd pillanatnyi habozás után folytattam.- És ők emberek vagy vámpírok? - Tényleg néha már be kellene fognom a számat, de imádok minél több dolgot megtudni.
Biztosan nem fogom, nővérkém. - mondtam neki nevetve, majd kinyújtottam rá a nyelvemet. Tényleg néha már úgy viselkedtünk mint két idióta, de talán pontosan ezért is jöttünk ki ennyire jól. Ismertük egymás minden oldalát és sok volt a közös bennünk. - Szerintem másra nincs szükségünk. Zene van, ételrendelést megoldjuk. - mondtam neki mosolyogva, mert fogalmam nem volt, hogy mire lenne szükségünk, de majd kiderül és akkor maj megszerezzük azt.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 23, 2013 8:48 pm

Shanna & Sofia
- Évente egy-két alkalommal meglátogatom őket, meg mindig kapom az infókat róluk... Ha bármelyiküknek egy haja szála is meggörbül, én nem kegyelmezek senkinek sem - feleltem a kérdésére őszintén, s talán picit mosolyogtam is. - Egy halom üzenet vár rám sokszor a lánytól, amikre alig bírok visszaírni - egy aprócska nevetés elhangzott tőlem.
- Engem sem kel félteni, bárkit kikészítek... - nevettem fel egyet, mert én aztán nem vagyok komplett. - Szóval, azt hiszem... nehogy te bánd meg, meghívtál - huncutul kacsintottam Shannára.
- Van... bármi, amit szeretnél vigyek hozzád? A pián kívül... Szívesen vásárolok bármit - kérdeztem tőle túl kedvesen is.

Chatkép :

Hobbi & foglalkozás :
ζ Staying alive
Humor :
ζ Sweet

Elküldésének ideje Vas. Dec. 22, 2013 8:29 pm

Shanna & Sofia
To my very old friend

Ez nagyon szép volt tőled. - mondtam neki meghatódva, mert tényleg így gondoltam. - De most mi van velük? Megszoktad őket még látogatni? - kérdeztem tőle kíváncsian, mert nagyon is érdekelt, hogy ezek után mennyire követi nyomon a leányzó életét. - Igen, ebben biztos vagyok és abban is, hogy nálad jobban senki se adhatta volna meg nekik a biztonságot.
Csak vigyázz, meg ne bánd a szavaidat, hiszen ismersz már. - mondtam neki nevetve, majd kicsit megöleltem őt. Kuncogva folytattam.- Én vagyok a nagy emberpárti vámpír, meg az aki túl emberi és ez előbb utóbb jó pár ember agyára tud menni. - még mindig mosolyogtam, mert ez a dolog tényleg nem tudott idegesíteni, hogy mások emiatt gondolják azt, hogy idegesítő vagyok. Inkább vagyok ilyen, mint valami vérengzős vámpír. - Rendben, akkor majd ott várlak.
Igen, valahogy így. - helyeseltem arra amit mondott és örültem annak, hogy legalább van olyan személy ezen a földön aki megérti a zagyvaságaimat.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 22, 2013 7:45 pm

Shanna & Sofia
- Lassan tizenhárom éve, hogy kimenekítettem egy 4 éves kislányt egy őrült vámpír kezéből, aki meggyilkolta a kicsi lány szüleit... Franciaországba költöztettem őt, mert ott nagyobb biztonságban volt, új család, új név... - szólaltam meg, mert Shanna az egyetlen, akiben megbíztam annyira, hogy ezt elmondjam neki. - A házaspárt már ismertem kicsit régebbről, így nem volt probléma ez, de... mivel a legrendesebb emberek, így megérdemelték a teljes körű biztonság érzetét... - egy halvány mosolyt kifacsartam magamból.
- Oké, nálad leszek... - mondtam neki nevetgélve. - Olyan jó... hogy mellettem vagy, és ez fordítva is igaz - sóhajtottam egyet.
- A sok rossz, amit tettünk vagy teszünk valaha is, mindig végigkísér... de amikor teszel jót, az örökre megmosolyogtat téged, és boldog vagy, mert tudod, hogy van benned valami emberi tett - ismét mosolyogtam magamban.

Chatkép :

Hobbi & foglalkozás :
ζ Staying alive
Humor :
ζ Sweet

Elküldésének ideje Szomb. Dec. 21, 2013 8:47 pm

Shanna & Sofia
To my very old friend

És mire szoktad őket használni? - kérdeztem tőle kíváncsian, mert ennyi idő után is működik az igézése, akkor biztosan valami fontos dolog miatt vigyázz rájuk, hogy ne szűnhessen meg a befolyása fölöttük.  
Rendben, akkor nálam találkozunk? - kérdeztem tőle kedvesen, hiszen nem régen mondta, hogy felújítás van nála, én meg úgy is egyedül vagyok abban a nagy házban. - Nyugalom.. - mondtam neki kedvesen, majd közelebb léptem hozzá.- Semmi baj se fog történni, ha meg igen, akkor itt vagyok és együtt nézünk vele szembe. - tettem hozzá kicsit sietve, de nem túl hangosan.
Igen, ebben teljesen igazad van. - mondtam neki helyeslően, majd folytattam tovább.- Tudod néha úgy érzem, hogy jóvá kell tennem a tetteimet, mintha ezzel tudnék könnyíteni a lelkiismeretemen, pedig azért ismersz, hogy nem nagyon szoktam semmi rosszat tenni. -néztem rá kicsit kérdően, mert nem voltam abban biztos, hogy ezt a zavaros dolgot meg fogja érteni.
Note: Bocsánat a késésért 4027

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 18, 2013 7:17 am

Shanna & Sofia

- Ne is mondd, a világ szinte összes földrészén voltak megigézett embereim... van, akiknél most is működik - vállamat vontam meg, de közben egy mosolyt s lehetett látni.
- Igen, imádom a balhékat... tudhatod, hogy mindenbe benne vagyok én is, sőt még piát is hozok majd magammal, oké? - nevettem el magamat most már, majd a tekintetemet rászegeztem, amikor kérdezte, mitől van rossz előérzetem. - Nem... nem tudom, egyszerűen csak érzem, hogy valami rossz történik, de hogy mi az, azt nem tudom - feleltem a kérdésére talán kicsit nyugtalankodva.
- Ha már sok hibát elkövettem, akkor az ilyennel próbáltam enyhíteni az egészet - gyorsan mondtam neki ezt. - Hidd el, a legapróbb dolgok a legnagyobb örömök ebben az életben - őszinteség uralkodott el felettem.

Chatkép :

Hobbi & foglalkozás :
ζ Staying alive
Humor :
ζ Sweet

Elküldésének ideje Kedd Dec. 17, 2013 7:54 pm

Shanna & Sofia
To my very old friend

Lehet, de régen is ott volt az a veszély, sőt talán régen kegyetlenebbek voltak, mint mostanában. - mondtam neki halkan, mert nem akartam, hogy bárki meghallja.- Mondjuk régen könnyebb volt az igézés is. - tettem hozzá egy kisebb gondolkozás után.
Azt hittem szereted a balhékat, mert azok hoznak pörgést az életedbe, de persze semmi botrány nem lesz, hiszen ismersz. - mondtam neki egy apró mosollyal az arcomon, majd aggódva pillantottam rá.- Rossz előérzet? - kérdeztem vissza, mert nem teljesen értettem, hogy most mire is gondol vagy mivel kapcsolatban érzi ezt.
De szerintem te még mindig nagyobb dolgokat tettél, mint én. - mondtam mosolyogva, majd folytattam tovább a sétát.
Note: Bocsánat ez nem lett vmi jó 27

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 16, 2013 7:17 am

Shanna & Sofia

- Hát, van... amikor nagyon rossz, hiszen a legtöbbjük verbénát sem használ, és bárkinek elárulnak bármit, és a végén... szerintem te is tudod, mire is gondolok éppenséggel - mondtam neki kissé visszafogottan és nagyon halkan.
- Dehogyisnem kötelező - vágtam hozzá ezt a mondatot, majd folytattam. - ... de remélem, nem lesz semmiféle botrány akkor, mert az nem fog tetszeni - ezután megálljt parancsoltam magamnak, de végül is még mindig folytattam. - Valahogy rossz előérzetem van - harapdáltam a számat, majd elfordultam és továbbléptem.
- Igen, szép dolog is az, amit tettél... - aprócska kis mosoly rajzolódott ki az arcomra.

Chatkép :

Hobbi & foglalkozás :
ζ Staying alive
Humor :
ζ Sweet

Elküldésének ideje Vas. Dec. 15, 2013 9:14 pm

Shanna & Sofia
To my very old friend

Ahogy nekem sincsen rólad. - mondtam neki mosolyogva, mert azt hiszem tényleg így is volt. Nem voltak róla olyan titkaim, ha lettek is volna, akkor se használtam volna fel soha se.
Örömmel hallom ezt. - mondtam neki mosolyogva, majd amit ezek után mondott azon hangosan elnevettem magamat.- Nem is tudom mi jobb, hogy manapság már nagyjából tudnak rólunk vagy az volt a jobb, amikor még nem igen tudtak rólunk.  -gondolkoztam hangosan, mert régen legalább volt izgalom az életben, meg ott volt a halál veszély, most meg lassan mindenki azt hiszi, hogy misztikus lények szakértője lett és egyebek.
Nem kötelező, csak egy ötlet. - mondtam neki kedvesen, mert tényleg nem akartam ráerőltetni magamat, de szívesen töltöttem volna azt a napot egy barát társaságában.- Rendben, akkor erről még beszélünk.- mondtam egy halovány mosollyal az arcomon.- Igen az. Az emberek elképesztőek tudnak lenni. - mondtam kicsit túlzottan is elragadtatva, de ez volt az igazság.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 15, 2013 7:21 am

Shanna & Sofia

- Rólad... - mosolyogtam el magamat egyszerűen, majd folytattam egy egy kisebb hatásszünet után. - ... valóban nincs - biccentettem egyet, róla nem is kell...
- Én nagyon örülök, hogy megismerhettelek téged sok-sok évvel ezelőtt, mert nemcsak egy barátra, hanem egy testvérre találtam... - mondtam neki őszintén. - Már engem is hidegen hagy az, hogy mit gondolnak erről... a legtöbbje tisztában van ezzel, van, akit érdekel, és vannak, akiket nem - jelentettem ki határozott hanggal, majd tovább sétáltam, de a karácsonyozás szónál leragadtam, és megálltam.
- Nem is tudom... - kezdtem bele,, kicsit gondolkodóba estem, és hirtelen nem tudtam, mit is mondhatnék, de beleegyeztem. - Oké, meggyőztél - feleltem a kérdésre teljesen kedvesen, ami tőlem eléggé fura volt. - Én már elszoktam az ilyesmiktől, mármint az ünnepekre értem... És az önkéntes munka is remek, és tiszteletreméltó - szólalt meg belőlem valamiféle emberi hangnem.

Chatkép :

Hobbi & foglalkozás :
ζ Staying alive
Humor :
ζ Sweet

Elküldésének ideje Szomb. Dec. 14, 2013 2:45 pm

Shanna & Sofia
To my very old friend

Ebben biztos voltam. - mondtam neki egy mosollyal az arcomon, mert ő eléggé titokzatos nőszemély volt. Nem is értem, hogy volt-e már valaki olyan aki teljes mértékben meg tudta fejteni őt. - De rólam tuti nincsenek. - mondtam habozás nélkül, mert erre semmi okot nem adtam, hogy valaha valakinek legyenek rólam olyan információi. Egy dolog volt az életemben amit titkoltam még pedig a vadász fiú...
Ezt örömmel hallom, mert én is így érzek. - mondtam neki kedvesen, majd arra amit mondott hangosan felnevettek.- Engem nem zavar. - mondtam neki még mindig nevetve. Soha se érdekelt, hogy az emberek ilyen téren mit gondolnak. Próbáltam úgy élni az életemet, hogy amennyinek kinézek úgy is éljek.
Akkor mi lenne, ha most együtt töltenénk? Olyan nosztalgikus dolog lenne. - mondtam neki hirtelen ötlettől vezérelve, majd figyeltem őt.- Én néha napján szoktam ünnepelni, bár magányosan annyira nem jó. Ilyenkor inkább önkéntes dolgokat szoktam csinálni, hogy emberek között legyek. -mondtam neki egyre halkabban, mert nekem volt még egy élő rokonom, de az útjaink hosszú időre szétváltak egészen mostanáig.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 14, 2013 7:20 am

Shanna & Sofia

- Nekem mindig is voltak és lesznek is titkaim, amiket megtartok magamnak, sőt... másokról is vannak ilyenek, amik könnyen bevethetőek, ha netalán valaki rosszat követne el ellenem - mosolyogtam, mert mondjuk Shannáról nincsenek ilyenek, de róla nem is kell...
- Bár eddig is testvérként szerettelek téged... Ezután sem lesz másképp - újra elmosolyodtam, mert ez így lesz. Bármi is történjék. - Eléggé felfigyelte ránk most, mikor az életkorunkat vitattuk meg... - nevetve mondtam, miután kiértünk az ajtón.
- Karácsony... Nálam ez régóta nem létezik, szóval... számomra ugyanolyan nap, mint bármelyik más az évben - a mondatom után sóhajtottam, mert ez így van. - Utoljára akkor karácsonyoztam, amikor elváltak az útjaink a tudod kivel - ezzel arra a férfire utaltam, akivel hosszú éveken át együtt voltam. - És te? - kérdeztem tőle, és lépdeltem tovább, és élveztem a friss levegőt.

Chatkép :

Hobbi & foglalkozás :
ζ Staying alive
Humor :
ζ Sweet

Elküldésének ideje Pént. Dec. 13, 2013 12:05 pm

Shanna & Sofia
To my very old friend

Ezzel nem értek egyet. - mondtam neki habozás nélkül.- Tudod, ha valakit szeretünk, akkor ne legyenek előtte titkaink. - mondtam egy apró mosollyal az arcomon. Persze nem kell mindent egyből elmondani, de hosszútávon nem tartottam helyesnek a titkokat.
Az biztos, nem is kicsivel. - mondtam nevetve, mert tényleg elég idős voltam már. - De igen emberi alakra viszont te idősebbnek tűnsz. Mondjuk lehetnél akár a nővérem is. -mondtam mosolyogva, majd elindultam kifelé. Nem érdekelt, hogy az emberek dilisnek néznek az előbbi dolgok miatt. Nem kell mindenkinek értenie mindent, illetve nem is kell mindenkinek tudnia, hogy a vámpírok léteznek.
Rendben.
- mondtam egy apró mosollyal az arcomon és elindultam vele. - Te mit fogsz csinálni karácsonykor? - kérdeztem tőle mosolyogva, hiszen annyi ilyen ünnepet éltünk már meg mindketten, hogy fogalmam sem volt, hogy valóban számít-e még nekünk valamit ez a dolog vagy nem.

A hozzászólást Shanna Hoechlin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 14, 2013 2:45 pm-kor.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 13, 2013 7:19 am

Shanna & Sofia

- Igazad van ebben, nem kell, hogy rögtön az első közös estén mindent megtudjanak egymásról... - vigyorogtam el magamat. - Jobb, ha van pár kisebb-nagyobb titok az életünkben, ami senkire sem tartozik, csak arra a személyre, aki birtokolja eme titkokat - fecsegtem összevissza már, ezután mindketten felálltunk, és mentünk az ajtó felé.
- Korban te vagy az idősebb... - kezdtem bele gyorsan nevetve, majd elgondolkodtam. - ...viszont emberként pedig én, na ez szívás - mondtam legyintve, majd elmosolyogtam magamat, miután kiértünk az ajtón.
- Csak sétáljunk... mondjuk arrafelé - hirtelen magam sem tudtam, hogy merre mutattam az ujjammal, de elindultam, és reménykedtem, hogy jön utánam.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 12, 2013 6:33 pm

Adél & Aaron

Nem vagyok az a típus, aki felkarolja a fiatalabb farkasokat és végigsegíti őket ezen a szörnyű úton. A többség nagyon szörnyűnek titulálja, de engem nem érdekelt az átváltozásokkal járó fájdalom. Képes voltam túltenni magam rajta, mert sokkal több fájdalmat éreztem az életemben, mint abban a pár órában. Nem annyira vészes, hogy ne bírja túlélni egy ember. Mindegyikük életben marad telihold után, habár a többség úgy tekint vissza leginkább az első éjszakára, mint valami rémálomra. Nem mondom, hogy élveztem, ahogy minden egyes csontom eltörik, de nem tehettem ellene semmit. Vagy elfogadtam vagy sírtam, mint valami idióta. Én az elsőt választottam és lám-lám még mindig itt vagyok, mintha mi sem történt volna.
- Igen a harapásod halálos a vámpírokra nézve, bár nagyon úgy néz ki, hogy már ez sem igazán számít, de attól még a harapás meggyengíti kicsit meg is bolondítja.. Onnantól kezdve pedig könnyű préda. – Halványan elmosolyodtam és visszaemlékeztem a Milena-val történt dolgokra. Szinte rögtön elmenekült, amint megharaptam, mert tudta akkor kerültem előnybe. Méghozzá jó nagyba. Addig mondhatni egyenlők voltunk, de az a pillanat mindent megváltoztatott.
Részvétem.. – Mondtam teljesen őszintén, mert látszott rajta, hogy eléggé le van sújtva miatta. A szerelem szívás. De még mekkora. Csak erre az emberek többsége még nem jött rá. Köztük még én sem.. Eddig csak elkerültem. Most pedig, hogy megtapasztaltam azt kívánom, bár bele se kezdtem volna.
Ha van egy neved akkor azon, már elindulhatsz. De a legfontosabb az, hogy mindig bizonyosodj meg arról, hogy ő az, akit keresel. – Milena esetében nem mertem megkockáztatni, hogy megkörnyékezek egy másik Milena-t vagy esetleg a puszta „hasonmását”.. Mert akkor tudhatta volna, hogy jövök.. Most pedig a meglepetés erejével támadtam rá és ezzel egy apróbb sikert arattam.

•• Words: 277 •• Music: ez •• Note: <3 •• ©

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 12, 2013 4:24 pm

Adél &

Aaron

Rá pillantottam és tanácsai nagyon jól estek nekem, hiszen nem volt kitől kapjak az évek során. Figyelmesen hallgattam és néztem őt ahogyan meséli ahogya a pilláit mozgatja, varázslatos lány volt és szívesen megismertem volna őt, de nem ment nem tudtam még most ismerkedni egyszerűen arra gondoltam, hogy mit szólna hozzá a barátnőm egyszerűen arra vágytam , hogy újra velem legyen , hogy halljam a nevetését, és érezzem csókját, illatát. Bele bolondulok lassan a tudatba, hogy nem lehet velem ezért is kell mi előbb megtalálnom az a szőke szukát.
- HOgy mi? Van rá gyógymód az lehetetlen, várj azt se tudtam, hogy a harapásom halálos, de ez baró.. - Kaptam fel a fejemet az egyik érdekes dologra amit a másik követett.
- Barátnőmet megölték. - Köhögtem egyet, hogy nehogy rám jöjjön a sírás.
- Caroline..ennyit tudok, nem ismered esetleg? - Kérdeztem izgatottan.

▽▽▽

Chatkép :

Hobbi & foglalkozás :
ζ Staying alive
Humor :
ζ Sweet

Elküldésének ideje Csüt. Dec. 12, 2013 4:15 pm

Shanna & Sofia
To my very old friend

Elnevettem magamat azon amit mondott, s kicsit nem legesen megráztam a fejemet. Ez annyira Sofia-as dolog volt, hogy nem is próbáltam már meggyőzni őt. Egyszerűen csak mosolyogni tudtam azon amit mond, s reméltem hogy a bátyámmal soha se fog összetűzésbe keveredni.- Pontosan.- ezzel tényleg egyet kellet értenem, mert mindig talál magának kiutat. De nem akartam akkor se, hogy a bátyám és ő egymásnak essenek, mert ott már én is kevés lennék.
Ez így van, de az alkohol képes olyan dolgokat is előhozni, amit nem biztos, hogy már első randin is meg kellene mutatni a másiknak. - mondtam egy apró mosollyal az arcomon, majd elkezdtem szedelőzködni. Soha se szerettem lassan cselekedni, ha már valamit megbeszéltünk, akkor legyen is úgy.
Köszönöm asszonyom. - mondta neki mosolyogva, s picit fintorogva, de szerettem néha őt is húzni. Majdnem sokkal később már kint is voltunk az utcán. Figyeltem a világított várost, s mosolyogva térképeztem fel a helyet. - Nos, merre? - kérdeztem tőle, majd szép lassan elindultam valamerre.-
--> from Grill

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 08, 2013 4:30 pm

Adél & Aaron

Tulajdonképpen nem ismertem fel magamat.. Annyira furcsa voltam. Vagyis hát, már túlságosan is kedves, amitől a gyomrom kavarogni kezdett, de most nem az a célom, hogy elriasszam. Ha ebben a városban akarok maradni kell, hogy legyen pár személy, aki az én oldalamat fogja a dolgokban. Kedvesség nélkül ez pedig nem fog menni. Ahol felnőttem minden annyival egyszerűbb volt a számomra. Tudták milyen vagyok és mit éltem túl ezért féltek tőlem, amiért ugyanolyan erős maradtam, mint a történtek előtt. Most pedig.. Nem ismer senki és így kell az embereket rávennem, hogy ha kell megvédjék a hátsómat.
- Szóval, bosszú.. Üdv a klubban. Én egy barnát akarok kicsinálni.. Sikerült is megharapnom, de nagyon úgy tűnik, hogy van rá valamilyen gyógymód, szóval.. Ha szabad kérdeznem, akkor kit veszítettél el? - Nem szoktam személyeskedni, de minél fontosabb a személy, akit elveszítettünk annál nagyobb a bosszúnk ereje. Nekem a testvérem volt az egyetlen fontos személy a számomra és Milena elvette tőlem. Ezért még vagy ezerszer fog megfizetni az a sz*ka!
- Előfordulnak balesetek. Nekünk pedig van ilyen hátulütője, de ha jó szempontból nézed megtanulod élvezni. - Mondtam mosollyal az arcomon. Én mondhatni, már élvezem az egészet. A fájdalom semmisé vált amellett, amit ez az egész adhat. Erősebb és gyorsabb vagyok, mint egy átlagember. Ez engem leírhatatlan örömmel tölt el.. Főleg, mivel használhatom bosszúm fegyvereként. - Idővel a bűntudatod is el fog tűnni, hidd el. Tapasztalatból mondom. - Én egy fikarcnyit sem bánom már, hogy kiváltottam az átkot. Sokkal felszabadultabb lettem tőle.

•• Words: 246 •• Music: ez •• Note: majd belejössz <3 •• ©

A poszt írója Sponsored content
Elküldésének ideje

Mystic Falls utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Similar topics

-
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls parkja
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls sikátorai
» The Originals