Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Kárhozottak cirkusza

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 22, 2014 4:28 pm
Ugrás egy másik oldalra

Kárhozottak cirkusza Candic12

1994. 02. 27.
„Sokan képzelni sem merték, sokaknak a rémálmaiban léteztünk csupán, és voltak, akik várták, remélték, hogy mégis igaz. Hát most itt vagyunk, nyíltan a világ színe előtt, felfedve magunk az embereknek. Hogy miről is van szó? Vámpír vagyok, St. Louise városának Temoinja, legalább is ebben az időben az voltam. Hogy ki vagyok? Hamarosan megtudod.
Sokan vannak még rajtam kívül, az éjszaka teremtményei. Olyanok, akik eddig csak a könyvekben, vagy a horror mesékben jelentek meg. Vérállatok, vámpírok. Eddig muszáj volt titkolnunk a létezésünk, de a Tanács, a vámpírok mindenkori bírái úgy döntöttek, ideje lépnünk. Haladni a korral, jogokat szerezni magunknak, megismertetni magunk a nagyközönséggel. Tartok tőle, hogy nem lesz békés, sőt, vérengzésbe fog torkollni, de remélek. Remélek, mert így valóra válhat mindaz, amire eddig vágytam.”

2009. 12. 31.
”Vérengzés tört ki a városban. A Vámpírok Tanácsa határozott. Az úrnőm karót kapott. A Tanács azonban arra nem számított, hogy én leszek a város Úrnője. Enyém lett a város, első dolgom volt magamhoz szólítani a róka falka Kolnjét , valamint megegyezni a hiénakutyákkal. ”


2014. 01. 25.
„Rengeteg vérállat sereglik a városba, egyre többen vagyunk mi, vámpírok is. Legtöbben az enyéim, én vagyok a mesterük, a sour de sangjuk (vérvonal „fő” ) és van, akit úgy hívtam, esetleg ő kérte magát, had szolgáljon engem.
Egyre több jogunk van, remélem, lassan jogunk lesz megvédeni is magunk, az irigy, elvakult csőcseléktől is, akik úton-útfélen gyilkolják az enyéimet, és a drága szövetségeseimet. Az emberek közül sokan gyűlölnek és félnek bennünket, nem csoda hát, hogy még mindig bujkálni kényszerülünk. A vérállatok rejtegetik a kilétüket, nem fedhetik fel maguk, elvégre oda lenne a megélhetésük, a társaságuk, a családjuk. Vannak azonban, akik kíváncsiak ránk, nem csak azért, hogy holmi kísérleteket végezzenek rajtunk.”


Te kihez szeretnél tartozni? Melyik oldalon állsz? Egy vérállat vagy, aki a városka szélén egy kertes házban lakik, és az Úrnőt szolgálja? Vagy épp ellenkezőleg, egy ember, aki pont a rejtélyes szomszéd mellett lakik, de mit sem sejt? Esetleg elvakult vámpírhívő? Tini, akinek ez az egész egy buli? Alakváltó, aki utálja ami? Vámpír, aki hatalomra tör, és ármányokat sző?....
Vissza az elejére Go down
 

Kárhozottak cirkusza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vérrokonság :: Inaktív oldalak-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •