Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Nathaniel Kwanten

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 26, 2014 8:22 pm
Ugrás egy másik oldalra
Nathaniel Kwanten



IDE JÖN EGY KICSI IDÉZET




ez vagyok én


Külső: 183 centiméter, néha borostás, ámde nagyobb részt borotvált arccal. Ruházatom egyszerű pólókból, farmerokból, és tornacipőkből áll. Esős időre, vagy csak szimplán hideg időben egy fekete sál diszíti még ezt az összképet, egy szintén fekete sapka, és egy sötétbarna ballonkabát. Viszonylag izmos felsőtest, sötétszínű haj, ami vállamig egyszer sem ért még le. Egyszer-kétszer utánamfütyülnek lányok az utcán, ami valljuk be nem nagy szokása a gyengébbik nemnek. Többen egy ilyennek örülnek, én viszont ki nem állhatom, ha ezt csinálják. Főleg mikor csak szimplán nyugalomra vágyok, erre egy füttyszó bal oldalról, és egy mögöttem.
Belső: Kedves, segítőkész, vakmerő, érzelemdús, néhol humoros... Ezzel a 5 szóval tudnám leginkább jellemezni magamat. Segítek, akin tudok, meg akin lehet, túl sok gondolkozás nélkül belevágok akármibe, ami megtetszik. Vegyes érzések kavarognak bennem az utóbbi időben, köszönhetően a lánynak, akibe beleestem. Mondhatjuk úgy is, hogy szerelembe estem, ámde az a tény legbelül kissé zavar, hogy vámpír. Közel 10 évig gyilkoltam az ő fajtáját, most pedig beleszeretek egybe. Ez az érzés, hogy őt sem akarom elveszíteni, ez késztetett arra is, hogy végezzek jóbarátommal... Biztos valami különleges lehet ez, vagy csak szimplán idióta vagyok...



Teljes név: Nathaniel Kwanten
Becenév: Nate,  
Születési hely: Velence, Olaszország
Születési idő: 1975. január 7
Play by: Josh Holloway
Faj: Vadász (Ember)
Érdeklődési kör: Gitározás, lőfegyverek, legyen az egy mezei revolver, vagy egy katonai gépkarabély.
Kapcsolat a családdal: A szüleimmel sosem ápoltam jó viszonyt, talán csak 14 éves koromig. De még ezzel is sokat mondok talán. A haláluk megviselt, de utólag belegondolva nem sajnálom őket. Egyedül a húgom maradt életben, mint az utolsó rokonom, és próbálom mindentől megvédeni őt.



USER NEVE - USER KORA - USER TAPASZTALATA - MULTI(K) James Miles


A hosszú utazás...

1987. január 7-én, Velence, Olaszországban láttam meg a napvilágot egy gazdag család sarjaként. Gazdag családból származom, nem tagadom, de sosem kérkedtem emiatt. Ugyanúgy tekintettem mindenkire, ahogyan ők is rám. Részben igaz is, attól függ melyik éveimet nézzük. Az általánosban visszahúzódó voltam többnyire, ezért sok barátot sem szereztem, én voltam a tréfák, csínyek középpontja. Nem volt önbizalmam, és egyébként is elhízott kisgyerek voltam, túlságosan elkényeztettek a szüleim, megadtak mindent amit kértem. De egy gyerek mit kér? Ami megtetszik neki, vagy ami másoknak van. Sajnálatos módon meg is kaptam ezeket. Sosem szerettem, hogy gazdag vagyok, épp az általánosban történt dolgok miatt. Kicsúfoltak, tréfa tárgyává tettek, mikor én szimplán csak normális akartam lenni. Alig vártam, hogy az utolsó évemnek ott vége legyen. Az évek alatt rájöttem, hogy szép szóval mondva is elcsesztem ezt az egészet, változtathattam volna, de mire erre rájöttem, már csak két évem volt hátra. Annyit meg kibírtam még. Ha annyi ideig szekáltak, akkor hadd folytassák még. Amint vége lett, egy nyár alatt leadtam az összes felesleges kilót, megnyúltam, és ki férfiasodtam. Edzések árán még kis izmot is szereztem magamnak, ezalatt a néhány hónap alatt. Néhányan a régi osztályomból jöttek szintén a középiskolába, de rám sem ismertek. Mikor a tanár össze akart ismerkedni az osztályával, akkor néztek csak nagyokat, amint mondtam a nevemet. A pozitív visszajelzések miatt nőtt az önbizalmam, nem voltam annyira visszahúzódó, sokkal aktívabb lettem az iskolában. Elhatároztam, hogy a kezembe veszek egy gitárt, és ha belerokkanok is, de megtanulok rajta játszani. Mindig is vonzott engem a zene világa, a gitár, az ének, a dob, nagyjából minden ami ebből a háromból épül fel. És mivelhogy se énekhangom nincs, és dobolás sem tudott annyira lekötni, maradt számomra egyedül a gitár. Eleinte tanárhoz jártam, csak míg az alapokat elsajátítom, aztán pedig magamtól tanultam otthon. Mivel iskolában is szereztem magamnak egyfajta hírnevet, és tudtam, hogy sokan játszanak hangszeren ott, így néhányan alapítottunk egyfajta rock bandát. Minden tini álma, hogy rocksztár legyen, nos, mi próbáltuk véghez is vinni ezt. Jó néhányadik fellépésünk volt már, talán az egyik legjobban sikerült is volt ez az utolsó… De ami utána történt, vagy közben, az kevésbé volt jónak mondható. Sokkal jobban örültem a magam által megkeresett pénznek, mint amit a szüleimtől kaphattam volna. Soha nem is kértem tőlük azóta, valahogy megoldottam mindent. Szóval az az este… Nos igen, nem tudom mi történt, vagy hogyan, vagy hogy miért, még a mai nap sem. Hazaérkezve, nagy boldogsággal, és izzadtsággal, ledobtam a gitárt a kanapéra, majd pedig az emeleten zokogó húgomra lettem figyelmes. Felsétáltam lassan a lépcsőn, és szüleim hálószobája felé vettem az irányt. Beléptem az ajtón, és a látványtól lesokkoltam. Szüleim a földön feküdtek, vérben. Más dolog, hogyha nem szeretem a szüleimet, de ez a kép akkor is bele égett a koponyámba. A húgom pedig az ágyon sírt, a szüleimet nézve. A testvérem és köztem volt 3 év, én 18 éves fejjel tudtam, hogy egy ilyet neki nem szabadna látnia. Odasétáltam mellé, és kivezettem a szobából. Levezettem a konyhába, adtam neki egy pohár vizet, amibe egy kis altatót kevertem. Nem szerettem így látni őt, viszont én sem tudtam megszólalni. Míg ő megállíthatatlanul zokogott, én halál nyugodtsággal is azt akartam, hogy felejtse el az egészet. Odaadtam neki a vizet, megitta, hamar be is aludt. Lefektettem az ágyába, és a telefonomat elővettem a zsebemből, lementem a nappaliba, és felhívtam a rendőröket…
- A szüleimet meggyilkolták, jöjjenek ki. - Mindössze ennyit mondtam a telefonba, miközben a kikapcsolt TV-re meredtem. Nem szóltam többet a telefonba, leraktam magam mellé, és vártam a rendőröket. Szerencsémre apám ismerőse vette fel a telefont, aki tudta hol lakunk, ismerte már a hangomat is. Hamar kiértek, köztük ő is. Ő vizsgálta meg a szüleim holttestét, rajtuk pedig mindkettejükön két fognyomot talált. Mindezek után én nekem kellett vigyáznom a testvéremre, ezért is történt az, hogy a sulival felhagytam, és sehol nem tudok elhelyezkedni az életben. Első a család viszont, szóval nem bántam.
Néhány hónap múlva felkeresett újra a rendőr barátunk, ekkora jött rá, hogy elég idős vagyok már az „igazság” megértéséhez. Elmondta, hogy léteznek ezek a természetfeletti lények, vámpírok, vérfarkasok, boszorkányok, és minden más, és hogy ezek egyike ölte meg a szüleimet is. Méghozzá milyen meglepő, a vámpírok. De viszont vannak emberek, akik ezek megölésére esküdtek fel: a vadászok. Ezentúl ő lett a mentorom, megtanított mindenre, és minden olyan háromszor gyorsabban ment, mint a többi tanítványánál. Legalábbis ezt mondta. Azt mondta, hogy ez a gén öröklődik. Apáról fiúra száll. Már elvileg ükapám is vadászott ezekre a lényekre, és az őt megelőző generáció is. Nem értettem, apám miért nem szólt erről semmit, talán meg akart védeni… Egy évbe beletelt még így is, hogy mindent elsajátítsak.
Még egy évet vártam, hogy testvérem befejezze az iskolát, hogy eltűnhessünk ebből a városból, országból. Ekkorra én már felnőttnek számítottam, így könnyen elintézhettem mindent. Amerikába érkezve az embereknek meg kellett szokniuk azt a kis akcentust, amivel hozzájuk szóltam, de sokaknak fel sem tűnt, elvégre olyan középsulit választottam, ahol alapból angolul tanulunk mindent. Húgom is elég nagy volt már ahhoz, hogy megtudja rólam az igazat, hogy rossz lényeket ölök, meg minden. Csak az nem tetszett neki egyedül, hogy úgy adtam elő, mintha tényleg kislány lett volna még. Évekig gyilkoltam a vámpírokat, vérfarkasokat, és minden egyéb fajból származó lényt, csak hogy továbbvigyem a családi vállalkozást.
Minden jól ment, míg egyik este egy ártatlan lányt láttam az utcán sétálni, és azt, hogy jó néhány magának menőnek képzelő gengszter ballagott felé, késsel, és pisztollyal. Nem tudom mit akartak tőle, az utca másik végéről vettem őket észre. Fegyvertartási engedélyük kétlem hogy lenne, ahogy nekem sincs. Felhúztam a sálat az arcomba, a sálat, ami eddig végig a nyakamnál volt. Szimpla sötét színű poliészter sál volt, amit miután arcomba húztam, ugyanúgy kaptam levegőt, le se csúszott, és semmi hasonló. Mindössze a szemem látszott, mivel egy szintén sötét sapka is volt rajtam. A ballonkabátom belső zsebében lévő pisztolyra tévedt a kezem, mire rájöttem, hogy ezeket akár kézzel is el tudnám intézni.  A lány mit sem sejtve sétált tovább, míg én mögé lépve állítottam meg az előttem álló 4 embert. Ballonkabátba dugott kézzel néztem fel rájuk. El akartak sétálni mellettem, de azt én sem hagyhattam annyiban. Egyiknek a térdhajlatát erősen megtérdeltem, amitől lerogyott, majd pedig hátrahúztam a fejét, és ököllel a földre kényszerítettem. Ezek is csak szimpla szteroid szökevények, akiknek izmuk van, agyuk nem, és szintén harcolni sem tudnak. Nem kellett sok, a késsel rendelkező személy rám is támadt, míg én puszta kézzel védekeztem ellene. Össze-vissza szurkált ész nélkül, egy egyszerű mozdulattal megfogtam a kezét, és kivettem a kezéből a kést, amit később a térdébe állítottam bele. Összerogyott, el is ájult a sokktól. Az egyik fegyverest gyomron rúgtam, míg a másik rám célzott, addig pedig annak gyors tempóval a háta mögé kerültem, nyakánál pedig egyik kezemmel lefogtam, a kezében lévő pisztolyt is elvettem tőle. Becéloztam a másik talpát, és kettőt tüzeltem rá, biztos ami biztos. A jelenlegi célpontomnak pedig elkezdtem szorítani a torkát. Elzárva az ütőér útját, hamar elájult, és hagytam a földre esni. Ekkora már ott állt előttem a lány. Távolról nem vettem észre a szépségét, ártatlan kislány érzetét keltette bennem. Igen, ekkor még nem tudtam azt, hogy micsoda ő. Kedves volt, aranyos, szép, első látásra megmozdult bennem valami.  Lehúztam a sálat az arcomból, és mosolyogva elegyedtünk beszélgetésbe, egy séta közben. Nem sokat tudtam meg tőle, csak annyit, hogy le akar rázni. Érthető, tudta, hogy vadász vagyok, érezte valószínűleg. Még a nevét sem tudtam meg. Vagyis megadott egy nevet, amiről tudtam, hogy nem az igazi… Végül hagytam az unszolását, és útjára engedtem. Visszatérve a húgomhoz a házba pihenőt sem nagyon kaptam, mert hívott rendőr barátocskám. Siessek, mert egy vámpír kószál szabadon, és közel van hozzám. Utána akartam járni az egésznek, bekészítettem minden fegyvert, ami egy vámpír megöléséhez kell, de nem épp arra számítottam, amit ott találtam. A lány volt az még egy-két órával ezelőttről. Meg akartam ölni, elvégre utálom a fajtájukat, de nem tudtam. Nem sikerült… Elengedtem tehát. Nem sokkal később újra felkeresett, újabb beszélgetésekbe keveredtünk, majd pedig egyre inkább éreztem azt, hogy beleszeretek. Kezdtem megérteni a vámpírokat… Nem feltétlen szívlelik a gyilkolást, de szükségük van táplálkozásra. Egyik nap viszont egyszer csak eltűnt. Elkapta a barátom, és mondta hogy nagy fogást talált, jöjjek megnézni. Választanom kellett… Vagy  a barátom, vagy pedig Shanna… Igen, ekkorra már elárulta a nevét nekem. Felemeltem a pisztolyomat, és egy golyót eresztettem a barátom koponyájába. Ezután nem láttam Shannát sem. Eltelt azóta fél év, és nem tudok nélküle meglenni. Hiányzik, így mindent el kellett követnem, hogy ráleljek. Mystic Fallsba vezetett így hát az utam….




A hozzászólást Nathaniel Kwanten összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 20, 2014 3:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Nathaniel Kwanten Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 26, 2014 9:19 pm
Ugrás egy másik oldalra
elfogadva, isten hozott!

Üdv a fedélzeten, Nate! Smile Ha te tudnád, hogy drága hirdetetted mennyit, de mennyit várt rád, és végre megérkeztél...
A jellemzésed igencsak tetszetős, tekintve, hogy vadász vagy! Bár ha megengedsz egy megjegyzést: a jó tulajdonságaid ellenére sem szeretnék veled egy sötét sikátorban összefutni éjszaka. *fülét-farkát behúzza*
Az előtörténeted nagyon kidolgozott, alig tudtam abbahagyni az olvasást, és mikor vége lett, kerestem a folytatást... nagyon tetszik, amit produkáltál, pontosan ezért engedlek máris utadra, hogy tovább követhessem utadat a városkánkban! Wink
Foglalózz, majd nyomás játszani, és nagyon jó játékot közöttünk! Smile

Vissza az elejére Go down
 

Nathaniel Kwanten

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kwanten birtok
» Nate Kwanten 2.0
» Little Sis - Jess Kwanten
» Bella Chloe Kwanten
» Bella Chloe Kwanten - Elkelt!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vadászok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •