Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Hotelszoba - Fürdő

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 25, 2012 11:25 pm
Ugrás egy másik oldalra
*** Előzmények ***

Damon Salvatore

Odahajoltam, és megszaglásztam Elenát, de csak a fürdőhab és fürdősó illatát éreztem rajta.
- Te is tiszta vagy - állapítottam meg. - És igen... jöhet a következő rész - szálltam ki a kádból, aztán kezébe nyomtam az üveget és a két poharat, majd még mielőtt reagálhatott volna ölbe kaptam, így vittem ki a hálóba.

(folyt. ott)

Elena Gilbert Salvatore

- Neeeeem, dehogy is... - mostam nevetve tovább a vállait, a mellkasát, és a hátát is, néha végigsimítva csupasz bőrén a tenyeremmel is, végül az utolsó mondatának elhangzása után kicsúsztam az öléből, és játszottan csúnyán néztem rá. - Na tessék... már egy macskához hasonlítasz... pedig csak néhány napja vagyunk házasok - néztem pimaszkodva rá, majd egy törülközőért nyúltam, és közben megkaparintottam a masszázsolajat is. - Nos, Mr Salvatore... jöhet a következő lépcsőfok?

Damon Salvatore

- Miért, most büdös vagyok? - kérdeztem tettetett sértődöttséggel, de hagytam, hogy alaposan lecsutakolja rólam a napközben felszedett izzadtságot, és szeme csillogása elárulta azt is, hogy érzi, hogyan vágyom rá egyre jobban.
- Tetszik, mi? - vigyorogtam. - Látom rajtad. Fred szokott így nézni, mikor extra adag kaját kap - fröcsköltem egy kis vizet rá.

Elena Gilbert Salvatore

- Tőled bármit szívesen fogadok - mosolyogtam rá szélesen, az arcát simogatva, majd viszonoztam a heves és túlfűtött csókját mindaddig, míg levegőért kapkodva el nem szakadt tőlem.
- Kitesszük a ne zavarjanak táblát - ültem az ölébe, és a kezembe vettem a szivacsot, hogy a habos vizet kezdjem szétdörgölni a vállán. - De csak illatosan fekhetsz az ágyunkba! - szóltam rá tréfás szigorúsággal, miközben éreztem az ölében ülve, saját magam alatt, hogy egyre jobb hatással vagyok rá.

Damon Salvatore

- Az tökéletes lesz - mormoltam lágyan. - Jutalom a mai cipekedésért - araszoltam közelebb, hogy lábát át tudja fonni rajtam. - De a masszázs után viszont én jövök. Igaz, én valami mást akarok adni neked - fogtam meg a nyakát, és csókolni kezdtem heves szenvedéllyel, míg ki nem fulladtam teljesen. - Remélem nem fog a dolgok kellemes részénél bekopogni egy mérges szomszéd - dünnyögtem aztán.

Elena Gilbert Salvatore

- Akkor igyunk ezekre - bólogattam mosolyogva, majd viszonoztam a csókját, és felkuncogva ittam bele a hideg pezsgőbe egy kicsit, és éreztem, hogyan folyik végig a torkomon a folyadék, bár a testemet már semmi nem lett volna képes lehűteni...
- Ahogy láttam, van masszázsolaj... - böktem a fürdőkád melletti kis szekrényre. - Az ágyban megmasszírozom a hátadat, ezt most eltökéltem magamban - csúsztam közelebb hozzá, hogy az egyik lábamat át tudjam fonni a csípője körül.

Szerző
Damon Salvatore


Átadtam neki az üveget és a poharakat míg beszálltam a kádba, de előtte meggyújtottam a gyertyákat, és szétpakoltam a fürdőben.
- Hogyhogy mire iszunk? - vettem át aztán a poharamat. - Ránk, kettőnkre. A szerelemre, a házasságra... a gyerekekre. A hosszú, és boldog jövőnkre - hajoltam közel, aztán a csók után nevetve a poharának koccintottam az enyémet.

Elena Gilbert Salvatore

Míg ő levetkőzött és behozott pár gyertyát, én is vetkőzni kezdtem, és egy helyre dobáltam le a ruhákat.
- Igen, a pezsgő jó lenne - bólogattam mosolyogva. - De a tejszínhabot hagyjuk éjszakára, tudni fogok én annak jobb helyet is - kacsintottam rá kuncogva, majd beszálltam a jó forró vízbe, és amint visszatért a két pohárral és az üveggel, megfogtam mindkettőt, hogy tölteni tudjon beléjük. - És mire iszunk? Bár ez ostoba kérdés - néztem a szemeibe olyan boldogan, ahogy talán már régen nem.

Damon Salvatore

(lakosztály)

- A pezsgő isteni hideg... és a víz jó meleg, ahogy érzem - néztem a gomolygó gőzt, aztán ledobtam magamról az összes ruhámat, mígnem ott álltam egy szál semmiben. - Akarod, hogy behozzak a pezsgőből? - kérdeztem. - Itt a kádban kortyolgatjuk... mint az urak - somolyogtam, aztán lekapcsoltam a lámpát.
- Tessék... - hoztam be néhány gyertyát. - Ez így sokkal romantikusabb lesz.

Elena Gilbert Salvatore

(Szoba)

Hallottam azt, hogy kopogtak, és megérkezett a pezsgő, de már elfoglaltam magamat a vízzel és a különböző fürdősók vízbe keverésével.
Pár percen belül az egész fürdőt párák kezdték ellepni, és mosolyogva néztem a belépő szerelmemre.
Vissza az elejére Go down
 

Hotelszoba - Fürdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hotelszoba
» Üres hotelszoba
» Fürdő
» Fürdő
» Fürdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl :: Egyiptom-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •