A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
mind is in DISTURBIA
† Tartózkodási hely :
mystic falls ❞
† Hobbi & foglalkozás :
killing is my speciality ❞
† Humor :
raw ❞

Tatia Petrova ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Jún. 28, 2014 9:39 pm
Carina ---
▲ Faj: Ember
▲ Hirdető: Maria Patrizia Chavez
▲ Kor: 26 év
▲ Avatar: Zoraida Gomez
▲ Státusz: SZABAD
▲ Ismertető: Carina és köztem nagyon nagy a versenyszellem, ezért sem kedvelem (jelen pillanatban) annyira, mivel ő is mindent megtesz azért, hogy a lehető legnagyobb énekesnő legyen, akit a világ a hátán hordozott. Egy kezemen nem tudom felsorolni, hogy mennyi minden belső hasonlósággal rendelkezünk. Ezért is furcsa, hogy a versenyszellem mind a kettőnkben ilyen borzalmasan nagy. Talán csak abban különbözünk, hogy ő erre az egészre (az éneklésre) nagyon, de nagyon rágörcsöl, én megy ugye nem!  
Érkezésének a célja: Egy egyetemen tanultunk és mikor felfülelt a hangomra konkurencia lettem számára, azóta figyel engem, de csak most jutott fülébe, hogy itt élek. Azért jön ide mivel furcsája, hogy én itt kötöttem ki. Azt hiszi, hogy ez a hely számomra a Joker, a karrieremet illetően és neki csak az a  célja, hogy megakadályozza a sikeremet, vagy bekapcsolódjon hozzá. De mindenképpen magának akar jót.

/ a későbbiekben szeretném ha a csatabárdot elásnánk és együtt egy duett-ben dolgoznának Patival az egyik szórakozóhelyen Smile
a magánéletében meg azt találsz ki, amit csak akarsz, de légyszi valaki gyorsan alkossa meg nekem 38

Vissza az elejére Go down

Carina ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal