Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 05, 2014 1:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
Megjelenésemmel ezúttal még csak nem is volt hátsó szándékom, úgy tűnik mégis sikerült kicsapnom a biztosítékot. Őszintén szórakoztat, hogy milyen reakciót váltok ki belőle még úgy is, hogy testemet még mindig egy réteg agyag fedi.
- Későn.. - pontosítom kérdését. - Ha egy kicsivel hamarabb jöttél volna.. - jelentőségteljesen elhallgatok, míg elképzelem, hogy ott az a nagy kád... Hm.. Ezzel már van célom, természetesen. Imádom látni a férfiak arcán a csodálatot, és hogy teljesen odáig vannak értem. Jó érzés tudni, hogy még mindig nem hagyom hidegen.
- Egy kicsit később keltem, mint terveztem, és még nem volt időm felöltözni.. - rántok vállat, miközben becsukom az ajtót mögötte. Nem érzem magam zavarban attól, hogy csak a köntös van rajtam. - .. és igazából reméltem, hogy segítesz valami olyasmit választani, ami megfelel a mai terveinkhez - teszem még hozzá édesen mosolyogva. Nagyon kíváncsi vagyok, meddig fogja bírni, hogy ne essen nekem.
- Kávézol? - lépek az asztalhoz, majd magamhoz veszek egy csészét, és mielőtt még válaszolhatna a kezébe is nyomom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 05, 2014 1:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
Dünnyögve próbáltam valami ráragadt koszt ledörgölni a cipőmről, mikor kinyílt az ajtó, és azt hittem, a látványtól azonnal megáll a szívem verése.
Gwen állt ott... egy szál fürdőköpenyben.
- Rossz.... rosszkor jöttem? - nyögöm ki nagy nehezen, és igencsak minden önuralmamra szükség van ahhoz, hogy a tekintetem az arcáról ne vándoroljon lejjebb. Alighanem fürödhetett, mert idáig érzem a bőréből kipárolgó finom illatot, ami még erősebben megcsap, ahogy belépek mellette.
Érzem, ahogy akaratlanul is arcomba tolul a vér, és egy vigyorral próbálok úrrá lenni a zavaromon.
- Nem pont a legjobb szerelés a motorozáshoz - bökök a fürdőköpenyre, és magamban megállapítom, hogy ez a nő egyszerűen észvesztően gyönyörű.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 05, 2014 1:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
Ráérősen feküdtem a habok között, míg valamiféle válaszra vártam az elküldött üzenetre, csak akkor emelkedtem ki a vízből, mikor hűlni kezdett. Hajamat már előre a fejem tetejére tornyoztam, mert egyszerűen nem volt kedvem ahhoz, hogy fél órát töltsek a szárításával. Helyette egyszerűen magam köré csavartam egy törölközőt, és így mentem vissza a szobámba, hogy - a tegnapi szerelésemmel ellentétben ma - a terveimhez mérten öltözzek fel. Hamarosan azonban kopogásra kaptam fel a fejem, így a törölközőmet egy köntösre cseréltem és vigyorogva indultam ajtót nyitni. Arra számítottam, hogy a kávé érkezik, de az már ott figyelt a kisasztalon a narancslével és a pirítóssal együtt. Tehát nem ért meglepetés, mikor ajtót nyitottam, tekintve, hogy más vendéget nem vártam.
- Jó reggelt.. - vigyorogva tártam ki az ajtót. Ismét kénytelen voltam elismerni, hogy szívdöglesztő ez a pasi, nagyon is.. Végül elálltam az útjából, hogy beljebb jöhessen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 05, 2014 1:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
(Chriest lakókocsija)

A recepción könnyen útba igazítottak, így nemsokára már a liftben álltam, hogy az egyik felső emeleten kiszállva elinduljak a jelzett szoba irányába.
Hevesen kapkodtam a levegőt a sietségtől, hát az ajtó elé érve megvártam, míg lélegzetem kissé csillapodik, és csak utána kopogtam be az ajtón.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 05, 2014 12:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
Könnyed, ruganyos léptekkel indulok az emelet felé. Itt már nem kell attól tartanom, hogy eltévedek, mintha a városban járkálnék. A szobámat is egyszerű megtalálnom, csak végig a folyosón és jobbra. Már jócskán az éjszakában jár az idő, így nem foglalkozom azzal, hogy a smink rajtam van, egyszerűen lerúgom a cipőimet és kioldom a ruhám cipzárját, hogy a fotelba dobhassam, majd befészkelhessem magam a puha franciaágyba. Kényelmes, nem kell azon aggódnom, hogy nem tudok itt aludni, szinte azonnal elnyom az álom.
Nem foglalkozom annyira az idővel, mint kellene. Ébredés után csak fekszem a takarómon, és próbálok magamhoz térni. Kicsit tovább tart, mint azt előre gondolom, mert az órára pillantva ámulva tudatosul bennem, hogy dél is elmúlt. Nyűgösen tápászkodom fel az ágyból, hogy a fürdőbe vánszorogjak, és míg folyik a fürdővizem, rendeljek valami ehetőt is a kávém mellé. A forró víz ellazít, percekig relaxálok még, mielőtt végül a mobilom és a tegnap kapott fecni után nyúlnék. Nem érkezett meg, vagyis tényleg arra vár, hogy én hívjam. Vagy közbe jött neki valami?! Magam előtt sem ismerem be, hogy zokon veszem, de hátha... Végül küldök neki egy egyszerű sms-t egyetlen szóval, tudni fogja, hogy tőlem kapta.
"Késel."
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 04, 2014 3:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
****
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
Vissza az elejére Go down
 

Gwendolyn szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
18 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

 Similar topics

-
» Gwendolyn ---
» Gwendolyn Moore
» Gwendolyn Hale
» Delena szobája / Farrah szobája
» Kei szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: New Orleans :: Palace Royale Hotel :: Lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •