Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Morning Star Pub

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 07, 2013 3:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
Rebekah +  Stefan


Számíthattam volna valami ehhez hasonló reakcióra, de mégis reménykedtem benne, hogy nem olyan nehéz a számára ez az egész. Bár nekem sem volt éppen a legkönnyebb dolog.. De azért bennem mégis volt egy valami, ami visszafogott.. Nem akartam játszani az érzéseivel. Ez volt, ami visszafogott.
– Rebekah.. – Szóltam utána, mikor végre sikerült kinyitnom a számat, de rájöttem, hogy már késő. Eltűnt a tömegben. Követhettem volna, de jobbnak láttam, ha inkább hagyom, hogy elmenjen.. Nem akarom ráerőltetni az egészet. Pár perc elteltével én is elhagytam a helyszínt.


// köszönöm a játékot. :szivi: 
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 08, 2013 6:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next

Connie & Kate


- Tudom, hogy butaságnak és kislányosnak hangzik ez az egész, de tényleg úgy érzem, hogy ő az én igaz szerelmem. - néztem Connie-ra vállat vonva, aztán elmosolyodtam. Legyen akármilyen nehéz és bonyolult tudtam, hogy soha nem fogok tudni megszabadulni azoktól az érzésektől, amelyeket Ben iránt tápláltam. Idő kellett nekik, hogy kialakuljanak és talán emiatt nem is fognak elmúlni. Nem is akarom, hogy köddé váljanak.
- Remélem, hogy így volt. Nem szeretnék még egyszer átélni ugyanezt a helyzetet. - sóhajtva egyet fizettem ki az italomat, hiszen az órámra néztem és láttam, hogy jócskán eltelt már az idő. - Mennem kell. Éppen őt várom. - kacsintottam a lányra és felálltam, aztán ismét egy mosolyt küldtem felé. - Örülök, hogy megismertelek. Remélem még találkozunk. - mondtam és elindultam kifelé, hogy hazafelé vegyem az irányt.

| köszi a játékot! cukivagyok: |
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Morning Star Pub - Page 26 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 09, 2013 7:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
Klaus & Tatia


A Grill túlságosan hétköznapi hely volt ahhoz, hogy most oda üljek be. Kissé elvontabb közeg kellett, olyan, ahol senki sem szól hozzám, ahol csak elüldögélhetek és magamban utálkozhatok. Vagy ha valaki mégis odalép hozzám, akkor annak széttéphetem a torkát és letudhatom a vacsit is. Ugye, hogy nem nagy kérés?
Nem sokáig kellett ilyen hely után keresgélnem, beléptem a kiszúrt bárba és nyugtáztam, hogy tökéletesen megfelel az elvárásaimnak. Pár pillanat alatt szétnéztem, aztán a pulthoz sétáltam, leültem az egyik székre és kértem magamnak egy italt, amit rögtön meg is kaptam. Ennyi. Semmi másra nem vágytam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 11:19 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
(Mikaelson villa, Hayley szobája)

Már egészen profi voltam az ajtók bevágásában. Legalábbis ide is úgy érkeztem, hogy szinte minden porcikámban pattogott a szikra, amelyet a harag, és a féltékenység gyújtott bennem. Hayleyre voltam féltékeny? Nem, nem igazán. Nem vagyok szerelmes, tehát nem is érezhetek ilyet. Inkább csak... Elijah miatt. Mindig, mindenkinek ő volt a fontos. Anyánknak, apánknak, Bekahnak... és mindig én voltam az, akitől elvett mindent. Megbecsülést, boldogságot, elismerést... hogy ő arassa le a babérokat. Hayley talán fel sem mérte, mennyire megbántott az utolsó mondatával, és Elijah emlegetésével.
Bevágtam magam egy üres boxba, és italért intettem. Jobbnak láttam leinni magam, ha részegen állítok vissza a villába talán van esély, hogy ma este ne verjem szét az egész istenverte világot.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Morning Star Pub - Page 26 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 11:40 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
Ujjaimmal a poharam peremén körözgettem, de még bele sem kóstoltam az italba. Rájöttem, hogy hiába hittem azt ha valamikor, hát most kell egy ital, mégsem volt rá szükségem. Nem volt mind gondolkodnom, nem kellett min átrágnom magam, mert semmi közöm nem volt ahhoz a... hírhez, amit nemrégiben Hayley átadott nekem. A parkban hiába remegtek a kezeim az idegtől, hiába lett volna kedvem kirohanni a világból és hiába szaladgáltam volna most is a hirtelen bennem feltámadt keserűségtől... visszafogtam magam.
Oldalra pillantottam, ahogy becsapódott az ajtó. Remek, semmi más nem hiányzott, minthogy csöppnyi lelki önnyugtatás után meglássam Klaust. Lehajtottam a fejemet a pultra ezzel szidva minden felsőbbrendű hatalmat, de annyira szívesen mentem volna oda hozzá, hiszen láttam rajta, hogy nincs jó formában. Belé akartam rúgni egyet... képletesen és szó szerint is.
Pár perc és jónéhány mély levegővétel után álltam fel a székről és indultam el annak a hátsó boxnak az irányába, ahol helyet foglalt. Nem akartam semmi vele kapcsolatos dologba belefolyni, a lábaim mégis ösztönösen vezettek felé.
- Szarul nézel ki. - Ültem le vele szembe, amikor megállapítottam az egyébként szemmel látható tényt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 2:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
Csodálatos. Isteni, remek, pompás! Senki más társaságára nem vágytam most, csak a ribanc, önző, félőrült életem ex szerelmének társaságára.
- Bekaphatod - morogtam oda válaszul Tatiának, és megvártam, míg a kiérkező pincérnő elém rakja a gines üveget. - Mellesleg, mi a fenét érdekel téged, mi van velem? Csak nem szakítottál a régi önmagaddal, és bevonultál Teréz anyának?
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Morning Star Pub - Page 26 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 2:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
Nem voltam meglepve a hanghordozáson és az igazat megvallva meg sem rezzentem miatta. Jobban hozzá voltam én már ahhoz szokva, hogy így beszélnek velem, minthogy akár a szemöldökömet is megemeljem miatta. Éppen ezért mindössze belekortyoltam az italomba és végignéztem Klaus jelenleg nem éppen megnyerő arcán és nem volt nehéz észrevennem az azon csücsülő ideget. Az ilyen beszélgetéseink mindig értelmesek szoktak lenni.
- Egy szóval sem mondtam, hogy érdekel, mi van veled. - Tettem le a poharamat az asztalra. - Csak meg kellett jegyeznem, hogy rossz formában vagy. - Hátradőltem a boxban, az ülések bőrbevonata megtámasztotta a hátamat és máris kényelmesebb volt.
Elmosolyodtam, halványan és nem szívből, inkább kényszeredetten. Az igaza megvallva egyáltalán nem volt okom mosolyogni. - Ha már Teréz anyát említetted. - Emeltem fel a mutatóujjamat. - Képzeld, ma kedves voltam valakivel. Egy vérfarkas hosszú, barna hajjal, nagy szemekkel és nemsokára nagy pocakkal. - Néztem Klaus-ra gunyoros csillogással a szemeimben. Úgyis rájön, kiről beszélek, de azért tovább fűztem a mondandómat. - Ó, persze neve is van: Hayley. - Húztam le az italomat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 2:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
Oda sem hallgattam Tatiára, csak merengtem bele a saját nagy, és sötét lelkembe. Legalábbis addig, mígnem el nem hangzott Hayley neve. Nocsak. A kis farkas hazajön, és egy nyekkenéssel sem említi, ki is volt a ma esti drágalátos beszélgetőpartnere.
- Remélem nem várod, hogy hálás legyek azért, mert kedves voltál vele - jegyzem meg. - Ki tudja, még talán öribarik is lesztek. Azt hiszem, így mondják a nők, vagyis a fiatal lányok manapság - iszom bele a ginbe, és élvezem a kissé kesernyés, fanyart ízt a számban. - Látod Tatia? Itt egy hatalmas különbség közted, meg Hayley között - vigyorogtam el aztán magam.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Morning Star Pub - Page 26 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 3:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
Bólogatni kezdtem az ötletét hallva. Öribarik? Még maga a szó is vicces és hiába nem okoztam kárt Hayley-ben, attól még nem hiszem, hogyha esetleg legközelebb összefutnánk, akkor egymás nyakába borulva üdvözölnénk a másikat.
- És mégis mi lenne az a hatalmas különbség, amiről beszélsz? - Vontam fel a szemöldökömet érdeklődve. - Felettébb érdekel, hogy mi olyan más bennünk. - Pislogtam rá egy negédes mosoly kíséretében.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 3:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
- Sorolhatnám a különbségeket - hajolok kissé előrébb. - Egy: te vámpír vagy, Hayley vérfarkas. Kettő: Te egy régi ribanc vagy, Hayley egy fiatal lány. Noha nem ártatlan, kellőképp naiv. Három: Ő mindig is tudja, ki a falkavezér, bár igaz, néha azért nem árt figyelmeztetni, hol is a határ. És végezetül, ő képes arra, amit te nem voltál. Trónörököst adni nekem - mondom gúnyosan, és felvonom a szemöldökömet. Övön aluli ütés volt. Az hát. Épp ez benne a lényeg.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Morning Star Pub - Page 26 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 3:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
Jobban belegondolva igaz volt, amit mondott a különbségekről. A magától értetődőeken kívül még az is, hogy én soha nem borultam Klaus lábai elé azzal beismerve, hogy bizony ő a főnök. Előbb szúrtam volna fel magam egy fára, minthogy ilyesmit megtegyek, de hát ez a dacos magatartás világéletemben az enyém volt, az idők folyamán pedig csak felerősödött.
Ám arra nem számított, amit hozzátett a mondandójához. Hirtelen nem tudtam reagálni. Ez... hogy lehet ennyire pofátlan? Úgy mondta mindezt, mintha... én soha nem akartam volna gyermeket tőle, pedig volt idő, amikor ez volt a legnagyobb vágyam a világon. Mi az, hogy nem voltam rá képes?
Közelebb hajoltam hozzá, közben kezeim közé fogtam a poharamat és pillanatnyi felindulásból az arcába öntöttem az újonnan kihozott italomat. Kilöktem a kezemből a poharat nem érdekelve, hol ér földet és nagyot nyeltem.
- Még valami, amiben nem voltam elég jó? - Kérdeztem faarccal, próbálva megfékezni a hangom megremegését.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 3:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
Igen, kb erre a reakcióra számítottam. Sőt...
- Magadhoz képest kissé elpuhultál - töröltem meg az italtól csöpögő képemet. - Nem sokkal ezelőtt egy ilyen megjegyzésért meg öltél és tomboltál volna. Talán öregszel, és klimaxolsz? - érdeklődtem, aztán vállam vonogatva hátradőltem a boxban. - Nem, momentán nem jut több minden eszembe. Azért volt olyan része az életnek, amiben jó voltál. Amiben a lányod is isteni jó volt. Ezt kb fél órával ezelőtt be is bizonyította. Tartottunk egy... hogy is mondjam... nosztalgia félórát - hunyorogtam.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Morning Star Pub - Page 26 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 3:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
Nemtörődöm módon megvontam a vállamat. Sok mindennek hordtak már el, de elpuhultnak és klimaxosnak még nem. Itt volt az ideje. - Talán csak kiegyensúlyozottabb lettem, mióta nem vagy jelen az életemben. - Vetettem oda foghegyről és elhatároztam, hogy semmi nem fog érdekelni és felkavarni, amit mondani fog, csakhogy ez nem olyan egyszerű, elvégre Klaus Mikaelson ült velem szemben, akit legszívesebben minden pillanatban ötször fojtottam volna meg. Ilyenkor mindig elgondolkoztam azon, hogy mi a francot szerettem én benne és mi köt hozzá ezer éve?
Ismét bebizonyította, hogy nem lesz könnyű dolgom. A lányom említésére viszont fel kellett nevetnem. - Ez csak azt bizonyítja, hogy Erin ugyanolyan idióta, mint én vagyok. Nem tanul sem az saját, sem más hibájából. - Csóváltam meg a fejem lemondóan. - És ismét példáztad, hogy mekkora szemét vagy. Felcsináltad azt a szerencsétlen lányt és összefekszel valaki mással? Mit is várhatna tőled az ember? - Tettem fel a költői kérdést. Amikor azt hittük, én várok tőle gyereket, akkor is elhúzott és pont Hayley-vel fetrengett, tehát nem is tudom, miért "védtem" őt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 3:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
- Erin - veled ellentétben - tudja, mi a jó. Én az vagyok. Ezt még te sem cáfolhatod - húztam ki magam önérzetesen. - Egyébként, nem ígértem Hayleynek házasságot. Hűséget sem. Csak annyit, hogy magamhoz mérten gondoskodom a gyerekről, meg róla. Nem mintha szükség lenne rá - komorodtam el. Nyilván most épp Elijah vállán sírja el a bánatát, mekkora szemét is vagyok. - Na és mondd, nem akarsz keresztanya lenni? - kérdeztem Tatiát vigyorogva.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Morning Star Pub - Page 26 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 3:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
- Az egód semmit sem változott. - Forgattam meg a szemeimet. Szívesen mondtam volna neki valami olyasmit, hogy én már akkor is ismertem őt, amikor nem volt olyan... az ő szavaival élve jó, de úgy döntöttem, hogy inkább nem megyek bele ebbe a témába és süllyedek le az ő szintjére. Nem érné meg,
- Ahhoz képest, hogy nem ígértél neki semmit, mintha látnék valamit a arcodon. - Szűkültek össze a szemeim gúnyolódva és ijedt arcot vágva dőltem hátra a széken. - Csak nem féltékenység? Talán félsz, hogy nem is vagy annyira tökéletes, hogy magadhoz láncolj egy Hayley-típusú lányt? Ajajj.. - Sóhajtottam színpadiasan és csak legyintettem egyet a kérdésére. Úgy terveztem, hogy nem mutatom ki, mennyire felhúzza az agyamat és ehhez... nem reagálhatok az ilyen kérdéseire.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 4:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
- Épphogy attól félek, hogy túl tökéletes... zavaróan tökéletes vagyok a számára - öntöttem magamnak újabb italt, és egy hajtásra be is húztam. - Na és téged mi szél hozott erre? Még mindig utánam siránkozol, vagy itt ölöd ki magadból az érzést, hogy mennyire semmire való és silány az életed? - érdeklődtem kedves mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Morning Star Pub - Page 26 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 4:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
- Vegyél vissza az arcodból, Nik. - Néztem rá komolyan. Semmi kedvem nem volt hallgatni azt, hogy mit gondol az életemről. Mintha az övé fenékig tejfel lenne. - Nem én leszek nemsokára babakocsit tologató szülő, hanem te. Szóval ne az én életemben keresd az ocsmányságot. - Kacsintottam rá, hogy ne tűnjek úgy, mint aki teljesen elveszítette önmagát. Szemétkedhettem volna, ráboríthattam volna az asztalt vagy éppen ismét képen locsolhattam volna egy pohár itallal, de mit értem volna vele? Be kellett valljam, hogy túlságosan belefáradtam abba, hogy meghatározott időközönként ugyanezt a játékot játsszuk.
- Tudod mit? Vedd úgy, hogy téged gyászollak. - Emeltem felé a poharamat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 4:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
Elkapott a nevetés, és hangosan hahotázva töltöttem ki magamnak az újabb italt.
- Tatia, Tatia... - csóváltam a fejem, még mindig letörölhetetlen vigyorral. - Ne hidd, hogy én sokat foglalkozom majd azzal a gyerekkel. Legalábbis eleinte. Később is csak akkor, ha érdemes lesz. De azt hiszem, jobb, ha már most félni kezdesz a fiamtól. Gondolj bele, milyen erőt hord magában Delena Salvatore, és most gondolj abba bele, mekkora erőt fog az én gyerekem. És ha így lesz... én leszek a legbüszkébb apa ezen a földön. Én erre iszom.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Morning Star Pub - Page 26 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 4:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
Az a bárgyú vigyor most még inkább kikészített, mint általában. Azta, micsoda hozzáállás, bár valahol meg tudom érteni. Klaus életének értelme a hatalom és ez a gyerek kapóra jöhet neki ebben, hiszen tényleg... ki tudja, milyen lesz az a poronty.
- Félni a gyerekedtől? Persze. - Most rajtam volt a sor, hogy egy apró és alig hallható kacaj hagyja el a számat. Mintha engem eddig is megrémített volna bármilyen erős és hatalmas lény. Erről vagyok híres, nem? - De legalább jó tudni, hogy fejlődsz. Amikor úgy volt, hogy én várok tőled gyereket, az a baba egy parazita lett volna. - A szavaimba nem voltam rest a lehető legtöbb megvetést belecsempészni és azon kezdtem el gondolkozni, hogy egyáltalán miért ültem ide és kezdtem rá pazarolni az energiámat? - Biztosan mintaapa leszel. Mi csodálkoznivaló van azon, hogy nem szültem neked? Egyáltalán honnan tudod, hogy amikor ezer évvel ezelőtt terhes voltam, akkor tényleg tőled? - Bukott ki belőlem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 5:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
A kezem önkéntelenül is ökölbe szorult az utolsó szavak hallatán.
- Igazad van, nem tudhatom - feleltem dühös fintorral. - De nem lennék meglepve, ha ki tudja ki gyerekét hordtad volna magadban. Szép hosszú listád volt már akkor is. Én, Elijah, Oliver... ki tudja, talán még Mikaelt is felpróbáltad párszor - sziszegtem. - Tűnj a fenébe, amíg ki nem tekerem a nyakad!
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Morning Star Pub - Page 26 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 5:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
Nem mosolyodtam el a reakcióján, pedig azt kellett volna, ám hatásosabbnak láttam faarccal bámulni, hogy szorul ökölbe a keze, hogy borul el a tekintete és vált a hangneme egy kígyóéhoz hasonlóvá. Az alapdolog, hogy azért utáltam Klaust, ahogy időnként bánt velem... ahogy egymással bántunk, de a legnagyobb tüske az volt bennem, hogy igazából nem érte meg elveszítenem a babámat ezer évvel ezelőtt. Azért mentem bele az áldozatba, hogy boldog életünk legyen együtt és az akkori tervemnek egyetlen momentuma sem valósult meg. Hogy is mondják, mi ez? Ja igen... pech.
- Még olyan neveket is hozzáadsz a listámhoz, akik akkoriban nem szerepeltek rajta. - Horkantam fel lenéző fintorral, ám a lehető legnyugodtabban - vagyis látszólag - nyúltam a poharam után. - A bár ajtaján te is ugyanúgy kisétálhatsz, ahogy én. Soha nem féltem tőled és nem is fogok. - Mondtam a szemeibe nézve. Megnézné én, hogy kitekeri a nyakamat...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 5:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
Először felhajtottam egy újabb pohár italt. Hogy elszántságnövelőnek, vagy dühkezelőnek-e, nem tudtam eldönteni, aztán olyan gyorsan pattantam fel, hogy Tatia szeme ijedten rebbent meg.
- Van jobb ötletem - csikorgattam a fogam. - Gyere édesem.... távozzunk egyszerre ketten. Tudok magunknak egy isteni programot! - rángattam a könyökét. - És ha kiabálni mersz, azonnal megölök a bárban mindenkit. Utolsóként téged.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Morning Star Pub - Page 26 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 5:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
Nem gondoltam volna, hogy bármi olyan történni fog, ami csak egy kicsit feljebb tornázza a vérnyomásomat, mégis összerezzentem, amikor Klaus csak úgy felpattant az asztaltól és megragadta a könyökömet. Első reakcióm természetesen az volt, hogy megpróbáltam kiszabadulni a szorításából, második pedig az, hogy utat engedjek a feltörekvő kacajomnak.
- Mi a fenéért érdekelne az, hogy mindenkit kinyírsz a bárban? - Néztem rá érdeklődve, összevont szemöldökkel. - Csak rajta, de én nem megyek veled sehová, felfogtad? - Kirántottam a karomat az ujjai közül és nem kellett sok, hogy teljesen felforrjon az agyvizem. Mit képzel magáról? Mással viselkedhet úgy, mint a nagy hibrid, de velem nem. Nem vagyok hajlandó ezt elviselni.
- Gyűlöllek, Klaus! Megvetlek, érted? De nem félek tőled! Ölj meg, ha annyira szeretnél, bár nem tudom, mi értelme lenne. - Tártam szét a karjaimat már eléggé megemelve a hangomat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 5:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
- Szóval nem félsz tőlem? - sziszegtem, és éreztem, hogy csak úgy forr az fejem a dühtől. - Majd megmutatom, hogy félhetsz tőlem! - ragadtam meg újra a karját, és magamhoz rántottam, aztán mire bármit is tehetett volna, megcsókoltam. Nem voltam kedves, vagy gyengéd. Erőszakosan, minden haragommal telve csókoltam, miközben úgy húztam magamhoz, hogy ne tudjon szabadulni a szorításomból.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Morning Star Pub - Page 26 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Vas. Nov. 10, 2013 5:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
Képtelen voltam akármilyen reakcióra, mert mire feleszméltem úgy tapadt a számra, mint egy erőszakos pióca. A csókja haragos volt és hiába próbáltam volna, képtelenségnek látszott, hogy valaha is kiszabadulhatok a szorításából. Én sem voltam gyenge virágszál, de ő férfiből volt, így természetéből adódóan erősebbnek számított. Így nem maradt más hátra, mint a legnagyobb fegyverem: a gondolkodás.
Visszacsókoltam, ugyanolyan dühösen, mint ahogy ő tette. Kezeimet a mellkasára csúsztattam és mivel arra még képes volt, hogy vámpírsebességre kapcsoljak, nem is haboztam: gyorsaságomból adódóan a bárban senki sem vehette észre, hogy egy pillanat alatt suhantam ki másodmagammal a hátsó ajtón. A következő másodpercben a durván a falnak nyomtam Klaust és eddigre gyűjtöttem magamban annyi erőt, hogy elszakadjak tőle. Mély levegőt vettem, éreztem hogy dobol a vér a halántékomban, ráadásul az adrenalinszintem is megnövekedett, aminek következtében hatalmas pofont kevertem le Klaus-nak. Egyetlen mozdulat és hatalmas megkönnyebbülés járta át a testem. Olyat, amilyen eddig egyetlen egyszer sem éreztem.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
Vissza az elejére Go down
 

Morning Star Pub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
26 / 32 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next

 Similar topics

-
» STAR WARS AU
» Star Crossed
» North Star frpg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •