A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
mind is in DISTURBIA
† Tartózkodási hely :
mystic falls ❞
† Hobbi & foglalkozás :
killing is my speciality ❞
† Humor :
raw ❞

Tatia Petrova ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Júl. 10, 2014 7:35 am
Vincent Colbert
▲ Faj: vámpírvadász
▲ Hirdető: Lorelai S. Gilmore
▲ Kor: 26 év
▲ Avatar: Dean Geyer
▲ Státusz: SZABAD
▲ Ismertető: Vince egy átvehető karakter, akit nagyon várok vissza! 40 Az előző user et-jét ITT találod meg!! Ő lenne az én ex barátom, akivel nemrég ismét összefutottam MF-ban, bár azóta se láttam. Mindenesetre azon az ominózus találkozón még mindig égett köztünk a levegő, mintha nem is szakított volna velem. Kiegészítésképp még megjegyzem, hogy azért szakított velem, mert féltékeny volt és azt hitte, hogy megcsalom, míg a valóság igen távol állt ettől: éppen egy ősi vámpír elől menekültem és ezért voltam folyton elérhetetlen.
A személyiségét a megalkotóra bízom, csupán annyit szeretnék még kikötni, hogy ő a megszokott vadászokkal ellentétben nem megszállottan, hanem csak szórakozásból öldösi a vérszívókat. (Pl. először felbérelték, hogy ezzel foglalkozzon.) Ha bármi kérdésed adódna a karakterrel kapcsolatban,  csak dobj rám egy PM-et és igyekszem  minden egyes részletre válaszolni! Smile

Vissza az elejére Go down

Vincent Colbert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal