Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 12, 2014 11:13 am
Ugrás egy másik oldalra
Ryan Alexander Odair


† Ami nem öl meg... az jobban teszi, ha máris menekülőre fogja.



ez vagyok én †

Nem vagyok az a srác, aki egyből kiteregeti a szennyesét, ha valaki megkéri rá, de mivel ilyen szépen nézel, lehet hogy megteszem a kedvedért. Szeretem titokban tartani tulajdonságom minden egyes vonását, de ha kisujjas esküvel megígéred, hogy nem jár el a szád, akkor beavatlak Ryan Odair összetett és bonyolult személyiségének legeldugottabb réseibe is.
Irónia. Ez az egyetlen szó, amely ténylegesen és teljes egészében képes jellemezni engem, ha már ennyire érdekel, hogy ki vagyok. A szarkazmus a fegyverem, a páncélom, az örömöm forrása és a bánatom oka is egyben. Sosem lehet tudni, hogy mikor gondolom komolyan azt, amit mondok és legtöbb esetben ezzel őrjítem meg az embereket - nem mindig jó értelemben.
Emellett kegyetlenül őszinte vagyok. Azt mondják, hogy a hazug embert előbb utol érik, mint a sánta kutyát, de azt még többen, hogy a kegyes hazugság megbocsátható bűn. Nos, én egyik ismertebb irányelvet sem követem. Én szigorún, a saját elveimhez híven mondom meg a kemény igazságot még a legszerencsétlenebb helyzetben is. Lehet, hogy abban a pillanatban egy szívet rombolok szét, de az igazság sosem vezet súlyosabb katasztrófákhoz. Ellenben az egymás hátára pakolt hazugságot valóságos apokalipszist idézhetnek elő. Talán megköszönik, ha kedvességből hantáztál és meg is bocsátják, de attól, hogy az ember nem lát tisztán, semmi sem lesz jobb. Sőt, minden csak sokkal nehezebb lesz. Azonban, ha igazat mondasz, az is lehet, hogy a szenvedő alany a rossz hír vivőjét azonnal felakasztja vagy szadista fegyverekkel küldi a biztos halálba, de később majd megköszöni. Én így kívánnám.
Szeret irányítani. Ha valami nem úgy működik, ahogy én jóvá hagyom, akkor óriási balhét rendezek. Komolyan képes vagyok órákon, sőt napokon át egyetlen hibán veszekedni, ugyanis dühít, ha ellenszegülnek nekem.
Most már tuti, azt hiszed, csakis rossz tulajdonságokból állok. De tévedsz. Szívből tudok szeretni. Ez a tulajdonság elég jó neked, ahhoz, hogy elüldözd az összes többi pocsékat? Nem vagyok az a hősszerelmes típus, épp ezért vesznek komolyan, amikor kimondom azt a bizonyos kilenc betűs szót.



Teljes név: Ryan Odair
Becenév: -
Születési hely: London
Születési idő: 1789. július 19.
Play by: Sam Claflin
Faj: vámpír
Érdeklődési kör: Néhány mondatban (vagy címszavakkal) fejtsd ki, mi iránt is érdeklődik a karaktered. Művészet? Sport? Naplóírás?
Kapcsolat a családdal: A húgom nem tud a létezésemről, a szüleim rég meghaltak, de előtte jól összebalhéztam velük. Nem vonz a családi idill.


Klaks - 18 - 2 év -Miss Pierce


Hosszú az út... †

A férfi velőtrázó üvöltései lassan elhalnak, ahogy szemfogaim egyre mélyebbre hatolnak a nyaki verőér közelében található lágy húsba. Már csak nyöszörög és erőtlen karjával püföli a testem. Szánnivaló. Pont, amilyen én is vagyok. Egy csepp vérvörös nedű kifolyik ajkaim közül és arcomon hosszú, sötét csíkot húzva végigfutja a járomcsontom vonalát, majd nyakamon csorogva fejezi be utolsó útját a bézs pulóverem kötött anyagában.
Egy elpazarolt vércsepp. Egy elpazarolt élet. Egy véget nem érő kudarc. Ezernyi halott test.
Simán mondhatnám, hogy az emberek, akiket megöltem, kísértenek. De nem mondom, mert mindenki tök hülyének nézne. Legalábbis elmebetegnek, amiután az következne, hogy maszkba öltözött dokik jelennek meg a házamba és egy kényszerzubbonyba rángatva hordanának el valami szállóba egy csomó dilis ember közé. A különbség csak annyi lenne közöttünk, hogy nekem van okom az elmeroggyantságra. Amíg sok ember a vak kíváncsisága miatt tukmálja magába azt a sok káros szert és piát, ami lassan megöli és a dilidoki szponzorává teszi magát, én vámpír vagyok és a megölt emberek másai szállnak meg álmomban. És most halál komolyan beszélek.
Most is éppen saját izzadságomban fürödve fekszem a széles franciaágyon és fuldokló zihálásom próbálom lecsillapítani. Meztelen mellkasom fürgén emelkedik, majd süllyed és a rémképek lassan ürülnek ki a fejemből. Lenézek a tenyeremre. Annyira szorítottam a lepedő fehér szövetét, hogy a kezemben maradt egy darab a textilből és most az ágyruha felületén egy óriási lyuk éktelenkedik. Megadóan felsóhajtok, majd kikelek az ágyból. A rémképek még mindig kísértenek, de már nem olyan intenzívek és egy jó kis hideg zuhany rögtön kiveri majd a fejemből.
Nem szeretek gyilkolni. Ha nem lenne lételemem a gyilkolás,nem is tenném meg, esküszöm. De sajnos vámpír vagyok és hiba volna ezt nem figyelembe venni. Nem mondom, hogy rossz halhatatlannak lenni, mert sokszor tényleg bejönnek ezek a képességek. Igézés, gyorsaság, erő... Csak az átkozott vérszomj ne lenne és minden tökéletes lenne.
Biztosan nagyon önérzetes és érzékeny férfinak tűnök, amiért mindig az áldozataimmal álmodom és magamat látom szörnyetegként. Nem így van. De akkor sem szeretek legyilkolni néhány utamba tévedő embert. Sajnos nem sikerült kikapcsolnom az érzéseim. Talán, mert mélyen, nagyon mélyen, nem is akarom. Minden bizonnyal így a jobb. Ha nekem nem is, de a közvetlen környezetemnek mindenképpen.
Mondjuk az ártatlan embereknek, akiket amúgy is hetente megtizedelek. Vagy Scarlett-nek, aki hamarosan megtudja, hogy a féltestvére vagyok. Vagy Dorothea-nak, akit minél előbb meglátogatok és visszacsábítok.
Szomorú és nem túl erkölcsös viselkedés tőlem az, amit most tenni készülök. De Do apja már réges rég alulról szagolja az ibolyát és minden bizonnyal ennek a lánya is eléggé örül. Majd veszek neki egy pezsgőt útközben.
Így a zuhany alatt, hideg vízzel itatva felhevült testem, eldöntöttem, hogy mindenképpen vissza kell szereznem Dorotheát. Nem vagyok az a hősszerelmes típus, ezért is sokkal komolyabb az a szerelem, amit én érzek. És időtlen idők oda bele vagyok habarodva abba a nőbe. Az egyetlen kellemetlen tényező csak az apja volt, aki nem engedte, hogy akár csak egy lépéssel is közelebb kerüljek a lányához. Ő azonban most kiesett a ringből. Furcsán boldoggá és egyben idegessé tett előre megjósolt győzelmem.
Dorothea biztosan örülni fog nekem. Merem remélni. Atyaég, mi lesz, ha nem?!
A húgocskám ezer százalék, hogy sokkal keményebb dió lesz. Elég valószínű, hogy Scar kevésbé fog örülni nekem. Én változtattam át, ráadásul bele is kavartam egy kicsit a családi idilljükbe, még nagyon régen, de kizárt, hogy megörülne nekem, ha megtudná. Valószínűleg, csak azt a részt vallom majd be neki, hogy a bátyja vagyok, a többi pedig a múlt. Ha nem lesz sok kérdése, sima ügy lesz, ha lesz, akkor majd kimagyarázom magam valahogy.
Vacogva és libabőrösen szállok ki a zuhanyzóból, majd a magamra kapok egy farmert és egy pasztellpólót. Mozgalmas nap lesz a mai. Sok dolgom lesz. Sok hódítani való nő áll a sorban. A legjobb lesz, ha bekapok az akcióim előtt valamit. Vagy valakit.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 17, 2014 11:58 pm
Ugrás egy másik oldalra
elfogadva, gratulálunk!


‟ isten hozott a DIARIES FRPG oldalán!
Nos kedves, szeszélyes Ryan. Imádtam minden egyes szót. Megszokott tőled ez a tökéletesség, ahogyan a szavakkal bánsz és formálod őket, csak tanulni lehet tőled. Egy olyan karaktert hoztál, aminek én is utána olvastam, és tökéletesen visszaadtad azt, amit a féltestvéred szeretett volna. Csak gratulálni tudok neked ehhez. A karakterválasztásod is tökéletes, és olyan kis cuki a mosolya. Kár, hogy képet nem tettél be arról, hogy kilép a zuhany alól. 29 
De most talán ezt elnézem neked. Érdekesnek találom továbbá azt is, hogy egy ilyen rideg, jeges szívű karakter beleszeret az igéző, kék szempár tulajdonosába, Miss Moreau-ba. Várom a közös játékot vele és hogy mire viszi ez a rossz karakter. Ha ezt is olyan tökéletesen hozod, ahogy Miss Beképzeltet, akkor nem lesz baj.  26 
Futás foglalni, és kezdj bele a játékba.  :szivi: 

Vissza az elejére Go down
 

Σ Ryan Odair

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ryan alexander odair
» Ryan ---
» Ryan ...
» Ryan Rutledge
» Jay Ryan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírboszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •