Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 23, 2014 9:09 pm
Ugrás egy másik oldalra
Nina Jacobs

‟I may be blonde; but I'm not that blonde.
[You must be registered and logged in to see this image.]

életem apró darabjai

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.

▲ multi nincsen

rejtett vizeken...


Teljes név: Nina Jacobs
Becenév: Nina
Születési hely: The Big Apple aka New York
Születési idő: 1990. december 10.
Play by: Emily Bett Rickards
Faj: Ember (ki nem váltott vérfarkas génekkel)
Érdeklődési kör: Néhány mondatban (vagy címszavakkal) fejtsd ki, mi iránt is érdeklődik a karaktered. Művészet? Sport? Naplóírás?
Kapcsolat a családdal: Az igazi családomat csak kicsit ismertem, vagyis nem, ez nem jó megfogalmazás. Azt a családomat ismertem csak egy hangyányit, akikkel egy a vérünk. Úgy hét vagy nyolc éves lehettem, mikor egy viharos éjszakát követően a szüleim lemondtak rólam. Nem tudom miért tették, annyira emlékszem csupán, hogy egyik nap még a saját ágyamban aludtam, a saját családom vett körül, míg másnap mindent elveszítettem.
Igaz, hogy nem kellett sokáig az árvaházban maradnom, hisz minden örökbefogadó szülő álma volt egy angyalarcú, copfos, szőke hajú kislány, aki egy légynek se tudna ártani. Nem okoztam túl nagy problémát az új családomnak, de időbe tellett, mire elfogadtam őket. Christina és Eric, fiatal házaspár voltak és állítólag nem lehetett gyerekük, ezért döntöttek úgy, hogy inkább örökbe fogadnak. Mégis... pár évvel utánam Christina teherbe esett és szült még egy kislányt. Őszintén mondom, hogy szeretem őket és Shailene-t az igazi húgomnak tekintem, ahogyan Christinát és Eric-et az igazi szüleimnek. Amióta velük élek, azóta vagyok tisztában azzal, hogy nem a vér köt össze egy családot, hanem a szeretet.

Magas vagyok, szőke és nőies alakom van, emiatt pedig nem egy perverz beszólás áldozatává váltam már. Igaz, nem nagyon tud érdekelni, hogy pár aluliskolázott hülyegyerek mit gondol rólam. Ettől függetlenül próbálok mindig csinosan öltözködni és tetszeni magamnak. Szeretem az ékszereket, a szép táskákat és cipőket, csak úgy, mint a legtöbb nő. Amint látod, sajnos szemüveges vagyok, igaz ez régebben jobban megrázott, most már valahogy hozzászoktam. Ritka és különleges alkalmakkor váltok át kontaktlencsére, főleg akkor, mikor valamilyen kiöltözős partira vagyunk hivatalosak.

Gyermekként mindig bátor voltam, sose féltem semmitől. Aztán miután bekerültem az árvaházba, megváltoztam. Féltem attól, hogy véletlenül valami rosszat mondok vagy teszek és soha többé nem leszek egy család tagja sem. Meg voltam győződve arról, hogy én tettem valami rosszat, ami miatt a szüleim úgy döntöttek, hogy lemondanak rólam.
A nevelőszüleim megmutatták, hogy nekik nem számít, mit teszek vagy mit mondok, ők sosem fordítanak hátat nekem. Számukra nem voltam egy játékszer, amelyet ha megunnak, egyszerűen csak tovább adnak. Ők tényleg törődtek velem és megtanítottak arra, hogy mindig, minden helyzetben önmagamat adjam. Onnantól kezdve pedig utat engedtem a saját véleményemnek, s mindig kimondtam azt, amire éppen gondoltam. De ezt a tulajdonságomat megpróbáltam elnyomni magamban és visszafékeztem a vakmerőségemet, mert rájöttem, hogy ezzel olyanoknak is árthatok, akik közel állnak hozzám. A tinédzserkoromat jellemző forrófejűséget a megfontoltság, a spontaneitást a tervezés váltotta fel.
Hogy ma milyen vagyok? Segítőkész, kíváncsi, okoskodó (persze nem ártalmas mennyiségben), védelmező, szenvedélyes, aggódó, optimista és reménytelenül romantikus. Na meg talán egy kissé őrült is. De az jó, nem? Végtére is másképp hogyan bírná elviselni az ember ezt a furcsa világot?  


Vissza az elejére Go down
 

Nina Jacobs

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nina Everett
» Nina Dobrev
» Nina Belay

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •