Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Irith Swan ^soon

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 26, 2014 12:11 am
Ugrás egy másik oldalra
Irith + Archer

‟A bosszú bevallott fájdalom."
[You must be registered and logged in to see this image.]

életem apró darabjai

[You must be registered and logged in to see this image.]

........................

▲ multik

rejtett vizeken...


Teljes név: Irith Swan
Becenév: Irith, nem szokták becézni
Születési hely: -
Születési idő: 1015.06.20.
Play by: Teresa Palmer
Faj: vámpír
Érdeklődési kör: Kaland, bosszú, divat, vér, Mikaelsonék.
Kapcsolat a családdal: Most már csak az emlékemben élnek.

Kedves, barátságos, szófogadó. A falu egyik családjának büszkesége. Kiemelkedő vadász és remek nyomkereső vagyok, valamint szilajságom és gyorsaságom, mind jó tulajdonságaim részét képezik. Talán ez utóbbiak maradtak meg az idő múlásával. Családi körben hallgatag és visszafogott lány voltam, igyekeztem megfelelni a szüleim  elvárásának.. talán túlságosan is. Elnyomtam valódi énem, ha mondhatom ezt. A színekkel teli világot én fekete-fehérben láttam, mégis boldog voltam, mert éltem! Attól a pillanattól, hogy szívem megszűnt dobogni, felerősödtek a visszaszorított érzések, vágyak, amitől szabadnak, jobban önmagamnak éreztem magam.. de aztán egy érzés felülkerekedett az összesen, és onnantól nem voltam már, csak egy szörnyeteg. A vérszomj őrjítő volt. Nem akartam ölni, de megtettem, nem tudtam megállni.. az a sok vér.. Fenekestül felfordult az életem, amiért leginkább haragot, csalódottságot, fájdalmat érzek És a felelős mindezért Rebekeh Mikaelson. Egy bosszúszomjas szörnyeteget csinált belőlem, amit ezzel a lépéssel magára is szabadított. Napok, hónapok, évek teltek el, de a haragom nem múlt. A természetfeletti minden  oldalát megismertem, rengeteg tapasztalatot szereztem, felerősödött érzékeimnek köszönhetően kiváló vadásszá váltam. Könnyen és gyorsan tanulok, és igyekszem más hibáiból is tanulni.

Ami a külsőmet illeti, egy igazi báránybőrbe bújt farkas vagyok. A törékeny, ostoba szőke nő látszata már-már nevetségesen megkönnyíti a dolgom, ha magamhoz akarom csalogatni áldozataimat. Szám sarkában bújik meg az a kislányos báj, minek létezéséről csak az tudhat, aki képes megnevettetni, csakhogy mostanában a humorom kicsit nyers és száraz. Nincs mit túlragozni, szőke a hajam, kék a szemem, karcsú a derekam, mégis telt idomú vagyok. A stílus és divat mindig is érdekelt, így öltözékem mindig annak megfelelően választom.


Vissza az elejére Go down
 

Irith Swan ^soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Olivia Swan
» Rebekka Swan
» Serinda Swan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •