Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Gabriel .........

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 29, 2014 11:42 pm
Ugrás egy másik oldalra
Gabriel .........
▲ Faj: vámpír
▲ Hirdető: Lia Varvados
▲ Kor: minimum egy kicsit több, mint én, de lehet öregebb is
▲ Avatar: Joe Manganiello
▲ Státusz: SZABAD
▲ Ismertető: Mit is mondhatnék róla? Gabe mentette meg az életem évszázadokkal ezelőtt. Ha Ő nincs, akkor én most nem lennék. Sőt. Azt se éltem volna meg, hogy betöltsem a 21. életévemet, így viszont sok mindent tudhatok már a hátam mögött.
Valaha hosszú éveket töltöttünk együtt boldogan. Dúlt a szerelem és minden egyéb, de aztán... kattant egyet az agyam vagy fogalmam sincs, de magára hagytam egyetlen árva szó nélkül. Fogalmam sincs, keresett-e vagy haragudott-e esetleg haragszik-e még rám. Azt se tudom, életben van-e még. Sokszor eszembe jut és sokszor rám tör a pánik, hogy mégis miért voltam olyan hülye, hogy elhagytam. Szeretem-e? Lehet nem szeretni azt az embert, aki megmentett, védelmezett, biztonságot nyújtott és úgy szeretett, ahogy soha, senki nem fog?
Szóval, igen. Nehéz kimondanom, de hibáztam és bánom, hogy ott hagytam akkor Őt, ennyi év távlatából pedig, már nem lenne bőr a képemen elé állni, ha meg is találnám esetleg, így aztán marad a bánkódás. Kivéve, ha titokban Ő keres engem és meg is talál...





Minden egyéb ötletről a Kedves Alkotót PM-ben szívesen tájékoztatom, de annyit elárulhatok, hogy Gabriel előéletével és azzal kapcsolatban, amit a lelépésem után csinált, nincs semmi megkötésem. Egyedül az a kevés van, amit az előtörténetemben olvashatsz. Azon kívül teljesen Rád bízok mindent. Az gondolom egyértelmű, hogy újra össze szeretném hozni Őket, ha sikerül megbékíteni Gabe-et és hajlandó újra megbízni Liában na és persze, ha fel tudják eleveníteni a régi érzéseiket. Remélem, hogy igen Razz

Várlak szeretettel ^^ Siess *.*  31
Vissza az elejére Go down
 

Gabriel .........

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Gabriel Ramsay
» Gabriel Blackburn
» Sürgősségi osztály
» Gabriel A. Byrne
» Gabriel Blackburn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •