Share | 

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 17, 2014 5:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Laura + Andreas

are you here darling? perfect!

Gondolatok, melyek ok nélkül kúsztak az agyamba. Még mindig forrt bennem valami, hogy itt vagyok a cél előtt, és... ki tudja, hogy vajon ezúttal határozott és teljes lesz-e az örömöm? Annyira félek, hogy ismét elbukom a feladatomat. Évtizedek hosszas munkája után végre úgy érzem, van bennem elég talpraesettség, hogy felfedjem magam egy nő előtt, akit régóta figyelek... aki fontos nekem... a pakli ezúttal sem egy lapból áll. Talán gyűlölni fog. Talán... talán örül majd nekem. Talán kidob. Vagy sokkot kap. Most nem is sorolom tovább a lehetséges verziókat, hiszen ahány ház, annyi szokás.  Én, akit évek óta csupán a hatalom érdekel... most megint itt van. És ismét nem csak egy lapból áll a lehetőségek tárháza.
Besétáltam a bárba. Mostanában egyre otthonosabban érzem magam az ilyen helyeken. Megismerem a város összetételét. Megláthatom, hogy más fajtársaim mennyire képesek kibújni a csigaházból. Én elítélem az összefogást a vámpírok, boszorkányok és vérfarkasok között. Akkor is, ha a céljuk közös. Nem lenne szabad ezt tenniük! Mindannyian mások vagyunk, még ha a céljaink közösek is! Nem és nem, ezt nem kellene tennünk.
Ahogy leültem, majd hátat fordítottam, rögtön megpillantottam egy ismerős arcot, mire el is mosolyodtam. - Drága Laura! - bukott ki belőlem eme szolíd helyen, és kitártam karjaim. - Kérlek, fáradj ide! - jegyeztem meg hozzátéve, majd elmosolyodtam, annak ellenére, hogy a személyisége most valamiben más volt. Keményebb volt, határozottabb, mint ahogy valaha is láthattam eddig. Nem mintha valaha puszipajtások lettünk volna. Valójában csak az érdekeink voltak közösek. Az emberek uralmát el kell pusztítatunk. Nem szabad győzniük! És Laura tökéletes partner lehetne ebben. Ha másnak nem, bábnak.

credit by lena

Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Chatkép :

Kedvenc dal :
ξ roar
Hobbi & foglalkozás :
ξ ruin your life
Humor :
ξ what are you talking about?

A poszt írója Mackenzy V. Hale
Elküldésének ideje Vas. Aug. 03, 2014 8:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére Go down

Alibi bar