Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 10, 2014 1:57 pm
Ugrás egy másik oldalra
Sebastian Hadlow
▲ Faj: boszorkány
▲ Hirdető: Mia Sanford
▲ Kor: 600-650
▲ Avatar: Nikolaj Coster Waldau
▲ Státusz: SZABAD
▲ Ismertető: Idegen lennél? Aligha. Épp te vagy az, aki anyámhoz fűzött gyengéd érzelmei miatt, annak kérésére szerzett vámpírvért, majd végignézte a halálom. Aztán segített, hogy visszakaphassam a képességem. Alig száz évet töltöttél anyám és mellettem, amikor elvesztettük őt. Tekinthettelek volna apám helyet apámnak, de feléd csak szín tiszta gyűlöletet éreztem, amiért segédkeztél olyan döntések meghozatalában, ami nem lett volna kötelességed, mert az Én életem irányításáról szóltak.
Anyám halála után elmenekültem ahhoz, akit szerettem, de jól tudtad, hogy szívem hajt és nem eszem. Édesanyám utolsó kívánságát is szó nélkül teljesítetted: egy jó eséllyel visszafordíthatatlan igézetet küldtél rám és Killian-re. Akit mindig is szerettem, nem lehetett vámpírboszorkány, s bár rájöttem, hogy a családi igés könyvünk utolsó oldalán rejlik a megoldás, azt csak te vagy képes felfedni teljes egészében. Rengeteg álneved és kapcsolatod van, folyton figyeled nyugtalan természetem, és most, hogy tudod az élet újra összehozott azzal, akit szeretem, szinte már azt érzed, hogy nem teljesítetted a szeretett anyám utolsó kívánságát. Fel akarsz keresni, és józan észre téríteni, hogy ne játszadozzak a sors kedvességével, holott számomra te magad voltál a sors.
Látomásból és hallomásból ismered ugyan a nagynéném, de nem akarod, hogy beleszóljon bármibe is. Tudod jól, hogy rá ütöttem, és nem anyámra, ez még jobban zavar, veszélyesnek gondolod a tervedre nézve.
/Jellemed és hosszú életed további részleteivel kapcsolatban nyitott vagyok, de kérlek pm-ben jelezd terveid. A pb-hez nem ragaszkodom (változtatásra nyitott vagyok), de örülnék ha maradna. A nevet illetően is bármi másra vevő vagyok.



Vissza az elejére Go down
 

Sebastian Hadlow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sebastian .......
» Sebastian xx
» Sebastian lakása
» Sebastian Dewdney
» Sebastian/Warren Wallnor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •