Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 23, 2014 11:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
noah ---

Státusz •SZABAD
Faj •Vámpír / Vámpírboszorkány
Kor •400-500 év között
Play by •Xavier Samuel / Szabadon választható/td>
Ismertető •Nos, hol is kezdjem. Egy biztos, hogy te se vagy egy angyali teremtés, sőt még talán nálam is rosszabb vagy. Szeretsz másokkal játszani, élvezed, ha megkínozhatsz másokat, de egy dolgot soha nem tudnál elviselni, ha nekem bajom esne.
Mondhatni hasonlítunk egymásra ilyen téren, de ha szükséges, akkor kegyetlenebb tudsz lenni, illetve remek rejtőzködő is vagy.
Régen találkoztunk mi már, s soha nem volt felhőtlen a mi kapcsolatunk. Sokszor veszekedtünk, vagy éppenséggel csak egymáson töltöttük ki egy-egy balul elsült "akciót", ami persze többször torkollott abba a bizonyos dologba, mint testi bántalmazásba. Végül a sok év alatt beléd szerettem, de abban soha nem voltam biztos, hogy te is igazán szerettél-e vagy csak kihasználtál és olyanra akartál formálni, mint amilyen te vagy. Végül pedig azt hittem, hogy meghaltál, de csak kijátszottál az igazi apám ellen, akit végül megöltem.
Sok évvel később jöttem rá arra, hogy az egész csak egy színjáték volt és te élsz. Utállak, s gyüllölek, de ugyanakkor még mindig minden porcikám sóvárog utánad. Szívesen állítanék egy karót a szívedbe, mert azt "sajnos" még nem tudom, hogy a megrendezett haláloddal csak engem akartál védeni és az édesapám pedig csak véletlenül került oda.
Fontos: Hogy nem vagy jó kisfiú, de hiába is szeretsz csajozni Rian volt az egyetlen igaz szerelmed és most azért érkezel a városba, hogy a múlt sebhelyeit helyre hozd.

/Név és pb is alkuképes 40 Illetve et-ben is olvashatsz róla/
Várjuk •Rian Cannavaro

Vissza az elejére Go down
 

Noah -----

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Noah ...
» Noah ----
» Noah Johnson
» Noah Christianson
» Mystic Falls - Grill

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •