A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vámpírboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Kedvenc dal :
bitter sweet symphony
† Tartózkodási hely :
• mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
• always look behind your beautiful back
† Humor :
• grotesque

Hayden Greg Evans ÍRTA A POSZTOT
Vas. Aug. 24, 2014 8:07 pm
Elsa ---
▲ Faj: vérfarkas
▲ Kor: 25 év
▲ Avatar: Alexis Bledel
▲ Státusz: SZABAD
▲ Ismertető: A szépséges külső olyasmit takar, melyet első ránézésre senki nem nézne ki ebből a gyönyörűségből. Elsa az asszisztensem New Yorkban. A jogi egyetemen tanult, a gyakorlatát ott végzi, ahol én is dolgozom, és mellém jelölték ki, hogy én tanítsam, és az én ügyeimben asszisztáljon.
Mi tagadás, mint nagy nőcsábász, nem tartott hosszú ideig, míg ezt a gyermeteg ártatlanságot az ágyamba rángattam, ámde érzelmeim fele annyira sem voltak komolyak, mint az övéi. Összetörtem a szívét, de erről nekem sosem beszélt. Ahogy arról sem, hogy valójában vérfarkas, és fiatal korában egyáltalán nem volt az a nebántsvirág, ahogyan az az életrajzában szerepelt.
Mystic Fallsba azért jön, hogy ismét elcsaljon New York-ba, de hátsó szándékokkal is érkezik... hiszen minden vágya, hogy beletiporjon szívembe, amiért én így tettem az övével.

Vissza az elejére Go down

Elsa ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal