Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 28, 2014 2:03 am
Ugrás egy másik oldalra
Simone ----
▲ Faj: Ember
▲ Hirdető: Nathaniel Roughley
▲ Kor: 20 év
▲ Avatar:  Emily VanCamp/Gage Golightly/Rachel Bilson
▲ Státusz: SZABAD
▲ Ismertető: Mivel két hölgyemény is eltűnt az életemből, két történetszál közül lehet választani ehhez a karakterhez.
Az első, amit egy kicsit kiegészítettem: Simone a Whitmore főiskolára kezdett el járni most, hogy visszakerült az igazi családjához. Hogyan is történt ez az egész? Három évesen a házuk elől elrabolta a család egyik barátja. Egy éve került vissza az igazi családjához, de különböző megpróbáltatásokon kellett keresztül mennie. Apja könyvet írt az eltűnéséről, majd pedig a visszatéréséről is könyvet akart írni. Ez csak a bonyodalmak egyike, amikkel szembe nézett. Visszavágyott az el rablójához, akire mindig is anyjaként tekintett. Idővel kezdte megszokni ezt a közeget és elfogadta az új családját, s a nő, aki sok éven kereszütl az anyjának tette magát most már rácsok mögött ül. - További bonyodalmakról információ PM-ben. Az ötletet a Finding Carter című sorozatból merítettem. -
Azonban Whitmore-n töltött napjai sem egyszerűek. Összefutott velem és egy kisebb szívesség árán, de elintéztem, hogy együtt élvezzük egy főiskolai buli előnyét. Azonban ez nem tartott soká, hiszen egy rohadék rád mászott én pedig nem tudtam uralkodni magamon és lelöktem az erkélyről. A halála nagyon megviselt téged. De engem azóta nem láttál. Azon az estén megcsókoltalak és kiléptem az ajtón. Ez az utolsó emléked rólam, hiszen nem akartalak megigézni nem akartam játszadozni a fejeddel.

A második történetszál: Ha az első nem nyerte volna el a tetszésed, akkor itt lenne még egy kis ötletmorzsa. Az ujjaim köré csavartalak, belém szerettél. Azonban én mindig is féltem az ilyen erős érzelmektől talán a feleségem árulása miatt. Megigéztelek, hogy ne emlékezz semmire sem az egészből, de mikor újra találkoztunk egy emlékkép ugrott az elmédbe és fogalmad sincs, hogy honnan származik. Nem érted, hogy miképpen lehetséges, de minél többet látsz engem annál több emlékképnek tűnő dolog ugrik be a fejedbe, de te nem emlékszel rá, hogy megtörtént volna ezért lehetetlennek tartod az egészet.

// Bármelyik verziót is választod.. Nagyon várlak. 31 A play by-ok csak példák nem ragaszkodom hozzájuk, ha egyik sem felel meg az ízlésednek PM-ben megtalálsz.  Cool



Vissza az elejére Go down
 

Simone ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •