Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Felicity Cipriano

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 17, 2014 5:18 pm
Ugrás egy másik oldalra
felicity cipriano

Státusz •SZABAD
Faj •Vérfarkas
Kor •42-43
Play by •Lauren Graham
Ismertető •Te vagy az én nővérem. Legalábbis én így tudom és mindig is azt mondtad, hogy én amolyan ajándék voltam és meglepetés baba voltam a családom számára. Elhittem neked és a családomnak ezt a dolgot, hiszen soha nem bántam azt, hogy ennyire idős vagy. Sőt mindig is úgy gondoltam, hogy rád bármikor számíthatok, illetve bármit megtennél azért, hogy megóvj. Soha nem értettem, hogy miért féltesz ennyire, de miután megöltem a nagyapámat, akiről még mindig úgy gondolom, hogy a valódi apám volt rájöttem, hogy mitől óvtál. Mindig is féltettél attól, hogy egyszer csak át fogom lépni ezt a bizonyos határt, ahogyan te is tetted és nem is akár kit öltél meg. A vér szerinti apámat ölted meg és a nagyapám segített neked eltüntetni a hozzád vezető nyomokat.
Nem vagy te se ártatlan angyalka, hiszen 17 évesen lettél állapotos, majd pedig minden ellenzés ellenére megtartottál és életet adtál nekem. A nagymamám már ezt nem élhette meg és a nagypapám pedig belement abba, hogy úgy neveljen, mintha az ő gyermeke lennék. Felelőtlen voltál akkoriban, majd szép lassan egyre fontosabbá váltam és egy szép napon már nem arra emlékeztettelek, hogy miattam megöltél valakit, hanem arra, hogy mekkora kincset is kaptál az élettől. Egyre inkább kezdtél megváltozni és egyre inkább felnőttebb lettél az apám szemében is. Illetve te voltál az, aki segített ebben az egész farkas dologban, de leginkább abban segítettél, hogy elfogadjam azt a tényt, hogy kit is öltem meg...
Sok titkot rejtegetsz előlem és egyre inkább kezdesz rájönni arra, hogy el kell nekem mondanod az igazat. Bármi is történjen, mert jobb, ha tőled tudom meg, mint mástól. Pontosan tudod, hogy mire készülök és kin akarok bosszút állni és ezt nem nézed túl jó szemmel. Bármit megtennél azért, hogy lebeszélj róla, mielőtt még túl késő.

/Pb-t szeretném, ha maradna, de a név csak ötlet. Illetve bármilyen kérdés esetén nyugodtan dobj egy pm-t.  Nagyon várlak. 40/
Várjuk • Elsa Cipriano

Vissza az elejére Go down
 

Felicity Cipriano

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Felicity Roberts
» Lilya Cecily Cipriano
» Keresem...
» Felicity Jones
» Felicity Roberts

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •