A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
■ the place where nothing bad happens
† Hobbi & foglalkozás :
■ i'll be a little doctor
† Humor :
■ like a dead man's humor

Elena Gilbert ÍRTA A POSZTOT
Pént. Dec. 05, 2014 12:34 pm

Beregisztrált karakter
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
† Chatkép :

† Keresem :
my grandfather
† Kedvenc dal :
fire meet gasoline
† Tartózkodási hely :
new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
artist
† Humor :
funny little girl

Vivienne Watson ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Okt. 18, 2014 2:55 pm

Charles Willington

FAJ
vámpír-boszorkány
Kor
413
Play BY
Mads Mikkelsen
Státusz
SZABAD
Ismertető

Lelketlen ügyvéd. Nem érdekli kin és min kell keresztülgázolnia ahhoz, hogy megkapja amit akar. Ő az akire azt mondaná az ember, hogy eladta a lelkét az ördögnek. Magabiztos, határozott, eszes, sármos és számos kapcsolattal rendelkezik, a nők döglenek nyers modoráért. Élvezi magához édesgetni az ártatlan kis virágokat és kimondottan szeret uralkodni felettük. Nem tűri az ellentmondást és mindig megtalálja a módját - legyen az akármilyen mocskos is - hogy megkapja amit akar.
Kevés nő felel meg az igényeidnek de aki igen, azt teljességgel uralod. Többet között engem is. Akkor találtál rám, mikor egy férfi fel akart csípni. Neked persze azonnal megtetszett szemtelen stílusom és a tény, hogy egy egyszerű férfinál én sokkal többre vágyom. Azóta az éjjel óta rendszeresen összefutunk. Te képes vagy megadni azt amire szükségem van. Fájdalom és élvezet egyszerre még én cserébe azt adom amire te vágysz. Vért s alávetettséget.

PB-hez és névhez ragaszkodnék de ha meg tudsz győzni másról, akkor az vagy, akit keresek Razz Aktív usert szeretnék, sok játékot tervezek és bár nem várok naponta válasz, egy héten, egy-két válasz jó lenne ha valahogy sikerülne. Ennyit én is biztosítok persze. Smile

Vissza az elejére Go down

Charles Willington

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Charles Willington
» Charles Xavier - X-Professzor /Foglalt/