Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Mystic Falls sikátorai

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 10, 2012 10:35 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
- Majd veled fizettetem ki a mûkörmösömet - rántottam egyet a vállamon, de a következô pillanatban már a falra is kent. Nem mondom, eléggé kellemetlenül érintett, de ez kevés volt ahhoz, hogy nekem fájdalmat okozzon. - Ennél még a nagyanyám is nagyobbat üt. Szegény forog a sírjában - gúnyolódtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 1:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
- Szerintem már neked is bőven ott lenne a helyed. - Kitudja hány száz éves.. De nem félek, mert nincs rá okom. Annyira nem erős, hogy ne tudjam megvédeni magam ellene. Igaz, hogy leverni se tudom, de ő sem engem.
- Hány száz éves is vagy? - Kérdeztem talán egy kis kíváncsisággal a hangomban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 12, 2012 3:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
- Nos, nem is értem, hogy ilyen nagy szájjal hogy lehetsz még életben. Valaki már igencsak elhallgathattatott volna - forgattam a szemeimet, és jó messzire löktem magamtól a vállánál fogva, hogy így lépkedjek utána.
- Idősebb vagyok, mint ahogy gondolnád. Ezért... sajnos nem öllek meg, mert abban semmi hecc nincs. Erőfölényben vagyok - húztam ki magamat. - De ez nem akadályoz meg abban, hogy néhány hajcsomót leszedjek a fejedről - ragadtam meg sziszegve a szőke tincseit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 12, 2012 5:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
- Tudod, ha nagyon muszáj meg tudom védeni magam. Meg hát vannak akik sokszor segítenek is ebben. - Mondtam teljesen kifejezéstelenül. Mondjuk most nekem kellett megoldani a dolgokat és most is nekem kell.. De tudom, hogy menni fog. Ellökött magától ami nem volt olyan erős mint amire számítottam.
- Köszönöm, hogy megkegyelmezel valakinek a lehetséges ük ük ük ük ük.. Szólj ám, ha befejezhetem. - Nevettem fel. Pont azt kaptam amire szükségem volt. Egy kis kötözködés.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 15, 2012 5:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
Nem igazán rajongtam azért, ha valaki a korommal gúnyolódott. Sőt, egyenesen haraptam miatta. Nem igaz, hogy ő nem félt ettől... de persze vannak még talpraesett, SZŐKE vámpírok. Lehet, hogy ez csak előítélet? Nem, nem az...
- Még most eldöntheted, hogy mivel hallgattassalak el egy életre... - lépdeltem újra felé, hogy megragadjam a torkát. - A saját ötleteim nem túl kegyesek. - sziszegtem dühösen. - Talán meglátogatom azt a bizonyos pasit, aki így elbánt veled. Bizonyosan nagyon készséges, nem? - kacsintottam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 15, 2012 5:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
- Miből gondolod, hogy el tudnál? - Vontam fel a szemöldökömet miközben teljes magabiztossággal álltam vele szemben, majd közelebb lépkedett és ismét megragadta a nyakamat. Viszont amikor megemlítette Tylert.. Nem is kellett több, hogy összeszedjem magam. Minden erőmet belevetettem az egészbe és erősen rászorítva a karjára kitörtem azt, majd ellöktem magamtól a legtávolabb.
- Őt hagyd ki ebből az egészből. - Morogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 16, 2012 5:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
Tudtam én, hogy mivel rántsam ki belőle a valódi állatot! Csak az idióta pasijáról kell beszélnem, és tessék... máris ezzé válik. Vámpírrá. Olyanná, amilyennek lennie kell...!
- Óh, drágám... - szisszentem fel, ahogy kitörte a karomat, de igyekeztem visszatartani a lélegzetemet, hogy ne ordítsak fel a fájdalomtól. Ezt el kell tűrni. EL kell viselni.
- Lehet, hogy már találkoztam is vele? - gondolkodtam el. Nem így volt. Soha nem hallottam róla, de jó volt vele húzni a pici lány agyacskáját.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 16, 2012 8:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
Mély levegőt vettem és újból át gondoltam, hogy mit is csináltam. Ezt akarja elérni. Nem fogom megtenni neki ezt a szívességet.
- Tudod, ha találkozott veled nagy valószínűséggel lerázott téged. Ha nem a ribanc ábrázatod, akkor az undorító belsőd. - Szavakban mindig is több csatát vívtam, és végül mindig én győztem. Azt hiszem most sem lesz másképp. Viszont ha felhúz.. azt hiszem azt eléggé meg fogja bánni. Nem csak a karját fogom kitörni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 19, 2012 7:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
- Húúúú... - fujjoltam ki rögtön, és elvigyorodtam. - Mikor alattam feküdt, mintha nem ezt mondta volna. - nevettem kegyetlenül. Úgy, ahogyan csak kijött a torkomon, de végül csak elengedtem, és úgy döntöttem, kigonoszkodtam mára magamat, hacsak ő nem akar valami velőssel visszatámadni.
- Vagy... ő nem mondta el azt, hogy körülbelül minden második nővel összefekszik? - kérdeztem ártatlan képpel. Nem is ismertem a szerelmét. De érdekel is engem. Jó szívatni vlee!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 20, 2012 2:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
Valami az súgta, hogy nincs értelme felhúznom magam a dolgon. Tylernek bőven volt félrelépése, de egyiket sem tudta eltitkolni előlem. Csak húzni akarja az agyamat más nem is jöhet szóba. Mély levegőt vettem, és elmosolyodtam.
- Hmm, és hány zacskót kellett a fejedre húzni, hogy legalább a testedhez legyen egy kevéske undora? - Mosolyom immár vigyorrá fajult és legbelül jól esett kötözködni, de nem húzhatom fel magam rajta.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 21, 2012 6:36 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
- Hm... nem rossz. - mértem végig, közben figyelmesen vigyorogva a válaszán. Felvágták a nyelvét, és ez tetszett. Ahogy általánosságban szokott tetszeni az, ha valakinek van mersze visszaszólni nekem. Bosszantó volt, de tetszően bosszantó.
- Hordd el magadat, ha nem akarod, hogy mindent kiverjek belőled. - mosolyogtam rá bájosan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 21, 2012 5:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
Hiába fenyegetett valahogy nem tudtam félni. Magam sem tudom, hogy honnan áradt ez az óriási bátorság, de nem is érdekelt. Ha akarom meg tudom magam védeni. És akarom, hiszen még mindig le kell rendeznem a dolgokat Tylerrel.. Hacsak nem lépett már túl rajtam amiért úgy cserben hagytam.
- Úgy beszélsz mintha meg tudnád tenni. De a baj csak az, hogy van elég erő bennem ahhoz, hogy megvédjem magam. - Vigyorodtam el büszkén.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 23, 2012 3:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
Oké, ebben a pillanatban tényleg jócskán forgattam a szememet. Hogy jön már ő ahhoz, hogy így beszéljen velem? Nehogy tényleg... esetlegesen meglendüljön a kezemben egy karó...
- Mégis... mitől lennél te erős? A sok nyuszika vérétől? - fintorogtam gúnyosan. - Vagy...? - hagytam nyitva a kérdést.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 23, 2012 8:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
Nem akartam az időmből többet pazarolni rá. Azt sem értem eddig miért álltam le vele. A dühömet nem kitöltöttem hanem visszafogtam.
- Mert elég nagy az akaratom aziránt, hogy éljek. Van kiért élnem és ez tesz erőssé. - Mondtam teljes határozottsággal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 24, 2012 8:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
- IGen? Van kiért? Ez a vámpírok körében igencsak ritka. - vontam fel a szemöldökömet gonoszkodva. Mert miért is ne?
- Nem is értem, miért mondasz le az izgalmas életről... - sóhajtottam, majd ahogy idegen lépteket hallottam meg, elvigyorodtam. Nesze neked, te szajha... kapsz egy próbatételt. Nem úgy néz ki, mint aki csaak úgy megharap valakit.
Néhány pillanaton belül megjelent egy nő. Erre még szélesebben vigyorogtam, és ott termettem az idegen ember mellett, hogy rögtön felharapjam a torkát. Felsikoltott, de rögtön oda is löktem Caroline lábai elé. - Tessék. Vacsoraidő!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 24, 2012 9:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
- Hidd el így is elég izgalmas az életem. - Hiába akarok normális életet élni Tylerrel.. Azt hiszem soha nem leszünk rá képesek.
Közeledő lépteket hallottam reméltem, hogy ez valamennyire visszafogja majd az ügyben, hogy nekem rontson. Hát nem is tévedtem. Mert helyettem annak a szerencsétlen nőnek harapta fel a nyakát. Odalökte a lábaimhoz, majd mikor szerencsétlen megpróbált elmászni előtte teremtem, majd a nyakánál fogva felemeltem és mélyen a szemeibe néztem. - Maradj nyugton. - Majd oldalra döntöttem a fejét és óvatosan a nyakára tapadtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 25, 2012 11:34 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
Amikor bevittem a sikátorba, már nagyon éhes voltam, szemeim vérvörösek lettek, megjelentek az erek a szemem alatt, fogaim pedig kivillantak, láttam a rémületet az arcán és tetszett. Csak rávetettem magam, fogaimat belemélyesztve a nyakába elkezdtem szívni belőle a vért, közben egy hangot sem bírt kiadni, igaz jobban szeretem amikor küzdenek az életükért, de nem kockáztathattam a lebukásomat.


A hozzászólást Logan Wright összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 25, 2012 1:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 25, 2012 11:56 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
Amikor megjelentem a sikátorban egy vámpír épp egy ártatlan lány vérét szívta, először mit sem törődtem vele, de utána valahogy azt éreztem, muszáj valamit tennem csak megfogtam a vámpírt és a falhoz vágtam, majd a lány homlokára tettem a kezem és egy közeli kórházba teleportáltam. Talán még mélyen mindig lapul bennem a régi Castielből. Mindegy, nem törődve ezzel a gondolattal besétáltam a bárba.


A hozzászólást Castiel Collins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 25, 2012 1:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 25, 2012 12:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
Szívtam a lányból a vért már majdnem végeztem mikor valami/valaki lerántott róla és a falhoz csapott. Értetlenül és tehetetlenül feküdtem a földön, meg akartam támadni, de szerintem túl nagy falat lett volna ez nekem, inkább csak néztem ahogy besétál a bárba majd csak haza szaladtam. A a vámpírlányt nem felejtettem még el de nem kockáztattam meg, hogyha bemegyek a bárba talán megöljön az a valami.

[Logan háza]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 25, 2012 6:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
Na jó, erre végképp nem számítottam. Ez a nő megharapta! Pedig arra számítottam, hogy nem fogja megtenni! És... akkora harag uralkodott el rajtam, hogy azt hittem, valakinek most azonnal le fogom tépni a fejét.
- Megleptél. Méghozzá nagyon. - néztem rá némi tisztelettel, hogy erről legalább nem mondott le. - Jól érzem, hogy... - bámultam a hasa irányába.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 25, 2012 7:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
Mikor eleget kortyoltam belőle felharaptam a csuklómat és a szájába nyomtam. - Most pedig húzd el a csíkot. - Löktem kifelé a sikátorból.
- Most akkor örülnöm kellene? - Vigyorodtam el, majd megtöröltem a számat. - Jól érzed, hogy mi? - Követtem a tekintetét ami a hasamra szegeződött. Nem értettem, hogy mit akar ezzel mondani.
Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
Mystic Falls sikátorai - Page 5 Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 26, 2012 5:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
/Grill/

Kiszúrva az éppen rám várakozó srácot, rögtön elé suhantam és se szó, se beszéd megígéztem, hogy hallgasson és ne hívja fel a sikoltásával az éppen erre járó emberek figyelmét. Ezután már csak neki löktem a falnak és átharapva a nyaki ütőerét, kezdtem el szívni az engem éltető meleg nedűt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 26, 2012 6:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
[Grill]

Azt láttam, hogy épp szívja a férfi vérét, majd ott teremtem és a falhoz vágtam úgy ahogy az a lény tette velem majd egy vascsővel amit a földön találtam a falra tűztem a lányt, amíg a próbált kiszabadulni abból, én befejeztem amit ő elkezdett és teljesen lecsapoltam a férfit, majd ránéztem a lányra mosolyogva, megtörölve véres számat aki még mindig kiszabaduláson küszködött.
-Na most már jóllaktam. mondtam gúnyos vigyorral az arcomon, majd csak vártam a lány reakcióját, mivel láttam rajta, hogy szinté elég forrófejű tudtam, hogy ő sem hagyja ezt annyiban, de nem bántam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 26, 2012 7:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
Care
- Semmi... - szólaltam meg végül, nagyot sóhajtva, és legyintettem egyet a hasa felé. - Nem is érdekes. Megbolondultam. - vágtam hülye fintort, közben megragadva az előtte heverő nőt, hogy még belenyaljak a vérébe, és jólesően sóhajtottam fel ettől.
- Nem viszed el a barátodnak ajándékba? Biztosan tetszene neki. - vigyorogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 26, 2012 7:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
Összevontam a szemöldökömet, mert nem igazán értettem, hogy most ezzel mire akart célozni. De én továbbra is a hasam néztem, hogy mit akarhatott. Mert tényleg fogalmam nem volt.
- Nem hiszem, hogy örülne neki mivel vérfarkas. És nem igazán vágyik ilyesmire. - Tértem vissza a gondolataimból, felnézve rá.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
Vissza az elejére Go down
 

Mystic Falls sikátorai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

 Similar topics

-
» Mystic Falls autóútjai
» Mystic Falls parkja
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls Jégpálya
» Mystic Falls - Mosoda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •