A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
Mystic Falls sikátorai

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Okt. 20, 2012 3:26 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
Már egy ideje vándoroltam errefelé. És pontos célom nem volt. Míg nem meg nem hallottam, hogy lakik az én drága egykori kedvesem. Erre ravasz vigyor ült ki a képemre. Csak eszembe kellett jutnia. De vadásznom kell előtte, mielőtt felkeresem.

Beszippantottam az éjszakai levegőt.. és vártam a prédát úgy, ahogyan életem 800 éve alatt mindig.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Okt. 08, 2012 8:56 pm
Tyűha Erin tényleg megkeseríti az ember életét. Megteszem...ha másért nem ezért a férfiért.
-Oké! Közel férkőzök hozzá., abban profi vagyok!-vigyorodtam el.-Viszont most el kell mennem, de amint tudok elkezdem a mi kis tervünket.-azzal rákacsintottam és elindultam a sötét sikátorból a napfénybe. Egy kicsit álltam a napfényben, mindig élveztem ahogy a nap fénye a halott de mégis érző bőrömön táncol anélkül, hogy megégetne. Mély levegőt vettem és elindultam a hotel felé.

-Alexander lakása-

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
† Keresem :

no matter what happens, you are my everything ◎

† Tartózkodási hely :
mystic falls ◎
† Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Christopher M. Britanov ÍRTA A POSZTOT
Vas. Okt. 07, 2012 8:05 am
- Igen, a férje vagyok. Vagy vboltam, mert már mindketten halottak vagyunk, és a halál ugye szétválasztó tényező. Itt kezdődik a bökkenő. A mai napig hiszi azt, hogy én halott vagyok. És mikor megtudja, hogy mégsem így van, annak nagyot kell robbannia - vigyorodtam el szélesen. - Tudod.. ő ölt meg engem. Én voltam az első áldozata. Valahogyan túléltem. De elvett tőlem mindent, ami a miénk volt. Többé nem láthattam a lányomat, mert nem tudtam, hová került. - sóhajtottam elmerengve a múlton.
- Tehát nem mehetek még egy ideig a közelébe.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Okt. 05, 2012 8:57 pm
Férkőzzek a közelébe...az menni fog! Erinnek is meg kell néha bíznia valakiben, de ez a férjének nem menne könnyebben?
-Oké a közelébe tudok férkőzni, de nem neked menne ez könnyebben? Úgy értem a férje vagy, vagy mi?!-kezdtem magyarázni kicsit bizonytalanul mivel még nem tudom milyen kapcsolatban voltak.-És ti ketten, hogy váltatok el...vagy mi a te okod a bosszúra?

† Keresem :

† Tartózkodási hely :
mystic falls ◎
† Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Pént. Okt. 05, 2012 2:03 pm
Az államat kezdtem dörzsölni mikor a tervet említette. - Egy jó tervem mindig van. Jelen pillanatban az, hogy... a közelébe férkőzöl és behízelegsz hozzá. - kezdtem bele a rizsába. A legjobb, ha attól kapja a támadást akihez közel áll. Már amennyire Erin képes közel állni valakihez. Ritka gonosz egy nőszemély.
- És mikor már megbízik benned... ketten, együtt döfjük át a szívét. Képletesen értve, persze. Nem akarom megölni, mert.. szeretem. - motyogtam.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Okt. 03, 2012 7:21 pm
Próbáltam elfeledni a múltat, de Erin emléke örökké kísérteni fog.
Kicseszni?! Szeretek kicseszni emberekkel, főleg ha az az ember, vagyis vámpír Erin.
-Benne vagyok! De ahhoz, hogy Erint elintézzük kell egy jó terv! Van valami ötleted?

† Keresem :

† Tartózkodási hely :
mystic falls ◎
† Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Hétf. Okt. 01, 2012 6:53 am
Megköszörültem a torkomat. Nehezemre esett hallani. Bár bizonyos voltam abban hogy Erin csak szórakozott egyet ezzel a férfival, mert Ő.. messziről se ismeri a szerelmet emberkora óta.
- Nekem az pont tökéletes, ha te bosszús vagy. - dörzsöltem össze mindkét mancsomat. - A segítségedre lenne szükségem. Valamivel, de kicseszni vele... vagyis Erinnel. - magyaráztam.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Szept. 27, 2012 4:14 pm
A felesége?! Jó hallani, hogy elméletileg Erin is kötődik valakihez. Nem szeretek vissza gondolni az átváltozásomra, mivel előhozza az emberi énem, de végül is kinyögtem: - Nos nem azért vagyok dühös amiért átváltoztatott, hanem ahogy! Ő volt az első igazi szerelmem és ha megkérdezte volna, hogy átváltoztathat- e én igent mondtam volna. Ehelyet letámadott, átváltoztatott, és ott hagyott.-mély levegőt vettem és vissza fojtottam az érzelmeim.- Szóval, igen egy kicsit bosszús vagyok!

† Keresem :

† Tartózkodási hely :
mystic falls ◎
† Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Szer. Szept. 26, 2012 2:58 pm
Elvigyorodtam. Olyan módon ahogy ezer év alatt talán még egyszer sem. Máris csíptem a pacákot. És egy másik csatlós, aki szintén a feleségemen akar bosszút állni... remek! Nem vagyok egyedül... Erinnek adóznia kell azért, amit velem tett... és az nem lesz kutyaütő!

- Tudod, ő a feleségem. Nem megölni akarom, de.. mondjuk úgy, hogy móresre akarom tanítani, méghozzá igencsak tisztességesen. - húztam ki magamat. - Nyilván te is megteszed, hisz' ő változtatott át téged. Valami bosszúnak fűtenie kell téged is.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Szept. 25, 2012 5:16 pm
Óó...Már megint Erin?! Hát ez a nő tényleg mindenhol ott van, de úgy látszik már nem sokáig, ennyi vámpír úgy kitépi a szívét, hogy ideje sem lesz végiggondolni mi is történt.
- Hát, tudod Erin egyre népszerűbb kezd lenni. Úgy értem gyűlnek az ellenségei. Én személy szerint nem utálom, de egy kedves barátomnak is segítek ez ügyben.-a kedves barátomnál elvigyorodtam, mivel eszembe jutott Tatia.- Szóval segítek....Persze csak ha szeretnéd?! Egyébként ő az átváltoztatóm!-tettem hozzá.

† Keresem :

† Tartózkodási hely :
mystic falls ◎
† Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Hétf. Szept. 24, 2012 8:21 pm
Remek ösztönök. Igen, az arcára volt írva, hogy nem kispályás. És ezt ki is óhajtom használni. Mert minden bizonnyal neki is vannak információi. Olyasnok, amik nekem kellenek.

- Örvendek, Alexander. Az én nevem Christopher. De a barátoknak csak Chris. - kacsintottam rá, és határozottan megráztam a kezét. - Keresek valakit. Pontosabban már megtaláltam, de... keresem azt a módszert, amivel borsot törhetek az orra alá. Talán ismered. A neve... Erin. - ejtettem ki ravasz gúnnyal a nevet.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Szept. 23, 2012 1:12 pm
Valaki megszólított a szagán éreztem, hogy vámpír. Letöröltem a számról a vért és megfordultam.
-Hát mit mondjak nincs nagy fantáziám.-vigyorodtam el én is. Közelebb mentem hozzá és odanyújtottam a kezem.-A nevem Alexander Wake. Három napja érkeztem a városba.
Te is vadászol vagy csak sétálgatsz?

† Keresem :

† Tartózkodási hely :
mystic falls ◎
† Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Vas. Szept. 23, 2012 12:31 pm
Zajokat hallottam a sikátor vége felől. gondolhattam volna, hogy egy ilyen sötét hely, egy olyan helyen, ahol hemzsegnek a vámpírok.. biztos nem marad sokáig üres. Főleg hogy a vámpírok gyakran éheznek valami édesre és finomra.
Egy fiatal lány szaladt el mellettem, a nyakából folyt a vér, és ez gonosz vigyort váltott ki belőlem.

Közeledni kezdtem arrafelé ahonnan jött, és megpillantottam egy magas, középkorú férfit. - Állattámadás? Nem rossz szöveg. - vigyorogtam. Szerettem a talpraesettséget. És ha már nem nyuszi diétán van, hát csak jó lehet.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Szept. 23, 2012 12:10 pm
Christopher-nek

-Alexander lakása-

Megpillantottam egy nőt akit könnyű lenne megigézni nem akartam sokat lacafacázni a lényegre tértem:-Kövess!-mondtam, a lány pedig engedelmeskedett. Becsaltam a sikátor legsötétebb zugába és agyaraim belemélyesztve inni kezdetem a vérét. Meglehetősen finom volt viszont nem akartam megölni így mielőtt teljesen kiszívtam volna a vérét abbahagytam és újra megigéztem:-Nem emlékszel semmire! Ha valaki kérdezi egy vadállat megtámadott! Most pedig elszaladsz!- a lány elszaladt én pedig élveztem, hogy újra erős vagyok.

A hozzászólást Alexander Wake összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 24, 2012 11:45 am-kor.

† Keresem :

† Tartózkodási hely :
mystic falls ◎
† Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Vas. Szept. 23, 2012 10:12 am
> Erin birtoka <

Enni akartam, tépni, és zúzni. Nem vártam a drága nejemtől szent életet, de.. mégis valahol nagyon rosszul esett nekem ,hogy más férfiakkal osztja meg az ágyát. Eddig is tisztában voltam vele, de most meg aztán valaki mossa ki a fejemből ezt az érzést!

Ezer évig nem kezdtem más nőkkel, még ha vámpírként ez nehezen hihető is. Mégis így történt. Nincs eltitkolt kalandom. A nejemre vártam és vágytam. A bosszúra amit be kell hajtanom rajta. Csak szövetségesek kellenek..

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Szept. 07, 2012 9:04 pm
- De ha így haladsz nem jutunk el odáig. Itt a sikátor közepén kell magadévá tenned! - Vigyorogtam a csók után, és kezemet a mellkasára téve kicsit eltoltam magamtól, és hátat fordítottam neki. - Na akkor jössz? - Néztem hátra vállam fölött. Nem volt innen messze a hotel így szinte még szerencse is volt, hogy pont itt a sikátorba találkoztunk össze. Megvártam míg követ, majd vele elindultam a hotel felé.

Emily lakása

Inactive
Long time no see me
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
A neje és a gyerekei.. voltak..

Alaric Saltzman. ÍRTA A POSZTOT
Pént. Szept. 07, 2012 8:52 pm
- Követlek téged. - lihegtem a fülébe egyetértően, és kívánóan. Igen, megjött a kedvem hozzá de ezt minden egyes cselekedetem tanúsíthatja. Én meg tudom hogy hol a hotel, de szeretek hülyét játszani. Bár egyesek szerint nem csak játszom, de... okosabb vagyok én mindenkinél. Ez van, ezt kellene szeretnie mindenkinek, és nem azt, ami nem vagyok képes lenni.
- Vigyél oda.. - csókoltam meg újra.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Szept. 07, 2012 1:51 pm
- Legyen akkor az én lakásom.. - Mosolyogtam, és könnyedén kicsúszva a karjai közül, de még előtte nyomtam ajkaira egy hosszabb csókot.. Ez is a játék része volt, habár most már ehhez már aligha volt kedvem. Túlságosan is akartam már őt. - A hotelben lakok. - Biccentettem fejemmel amerre volt a hotel. vigyorogva.

Inactive
Long time no see me
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :

Csüt. Szept. 06, 2012 9:03 pm
Perpillanat az sem érdekelt volna, ha egy fél trombitaszóló harsog a fülembe, egyszerűen akartam ezt a testet, mindenestül. Csókolni a porcikáit, mindenhol ahol csak érem. Mert egy ilyen lehetőséggel élni kell. Kár, hogy Letti elszaladt. De vele valószínűleg soha nem lettem volna képes gyengéd lenni. Pontosabban: vele SE lettem volna képes.
- Menjünk hozzád. Az én lakásom kicsikét.. - sóhajtoztam, és lihegtem egyszerre. Mondhatni, szellemjárta hely az enyém. Bár a szellem inkább bennem él.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Szept. 06, 2012 5:15 pm
De rég voltam ilyen helyzetben utoljára. Persze ez nem azt jelentette, hogy ez bármiben is akadályozni fog, sőt! Csak még jobban élveztem, ahogy vággyal telve, szenvedéllyel csókolta ajkaimat.
A végére már kezdtem egy kicsit türelmetlen lenni, de hagytam, hogy azt tegye velem amit szeretne. Elmosolyodtam, ahogy a falnak szorított, és újra az ajkaimra támadt, én pedig viszonoztam neki. A légzésem felgyorsult, de az övével sem volt másképp, de aztán félbeszakítottam a csókot. - Nem megyünk fel inkább hozzám, vagy hozzád? - Kérdeztem egy kicsit kifújva a levegőt, és elvigyorodtam közben.

Inactive
Long time no see me
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :

Szer. Szept. 05, 2012 6:41 am
Csak beleolvadtam abba, amit művelt velem. Felajzotta minden idegsejtemet, és ebbe már most beleborzongtam. Igen, ez volt a jó szó. Egyszerűen kikészített azzal amit csinál, még ha csak a csókomat viszonozta, rám már az is jó hatással volt. De még mennyire! Hjaj, nyilván kezd ez a város megtelni kis rosszlányokkal. De ezek szerint én élvezni fogom itt az életet.
Levettem a vállaimról a kezét, és a falnak szorítottam, így tapadva vissza a szájára, és elvigyorodtam ahogy már éreztem a saját és az ő lihegését is.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Szept. 04, 2012 3:24 pm
- De azért egy kicsi, sosem árthat nem? - Vigyorogtam, és halkan kifújtam a levegőt. A csók közben amit kezdeményeztem, éreztem ahogy megfogja csípőmet, de nem álltam le a csókkal, míg el nem vált ajkaimtól. -Akkor pont szerencséd volt velem.- Suttogtam alig hallhatóan. Hajamat elhúztam nyakamtól, amint a nyakamhoz hajolt, és bőrömbe harapott, majd nyelvével kényeztetni kezdte a nyakamat. Reagáltam rá, és halkan felsóhajtottam. Kezem a vállára csúszott, és egy kicsit megszorítottam azt.

Inactive
Long time no see me
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :

Hétf. Szept. 03, 2012 9:07 pm
Magához húzott, és talán életemben először tetszett nekem ,hogy egy nő játszik velem. Igen, határozottan incselkedett! Ennél.. bíztatóbb nyilván nem is kell. Pedig hogy hjaj... azta, amennyit már látok a blúza kivágásából... az aztán a dekoltázs!
- Szépségem, ne szívózz velem sokat. - mondtam már vággyal teli hangon, és megfogtam a csípőjét, hogy viszonozzam tüzes, felhevült csókját, amikor ő is rámtapadt. - Imádom az ilyen típusú nőket. - hajoltam a nyakára egy pillanatra, hogy finoman bőrébe harapjak, és kényeztetni kezdjem nyelvemmel a finom bőrét.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Szept. 03, 2012 8:18 pm
A falnak lökött, aminek következtében megjelent arcomon egy letörölhetetlen vigyor. A kezét fogva odahúztam magamhoz, hogy testünk összeérjen, és úgy néztem szemeibe. - Szeretek bizonyítani, de csak bizonyos embereknek. - Hajoltam oda füléhez, majd ajkaim az övéi felé vették az irányt. Megvárattam, és először csak épp hozzáérintettem ajkaimat az övéhez. Ez van mindig is szerettem játszani egy kicsit a férfiakkal, habár vele úgy nézett, ki hogy nem nagyon lehet megtenni. A következő pillanatban vadsággal tapadtam ajkaira.

Inactive
Long time no see me
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :

Hétf. Szept. 03, 2012 7:21 pm
Csak felfedeztem azokat a gyönyörű szép szemeket, és túlzás, hogy beléjük bolondultam, de úgy látom, két napja igencsak szerencsés vagyok, mert elkerülnek a szerény cicababák, és találok helyettük kemény nőket. Kell ennél több, és jobb?
- Nos, kislány.. igen, mutasd meg.. - löktem őt a falnak. - Most itt.. van időd bármit bizonyítani! - néztem mélyen a tekintetébe.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 10:57 pm

Mystic Falls sikátorai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
17 / 19 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Similar topics

-
» Mystic Falls sikátorai
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls parkja
» Mystic Falls - Grill
» The Originals