Keskeny a határ menny és pokol között
A gonoszok a pokol kapujában sem térnek meg

Share | 
Mystic Falls sikátorai

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Keresem :
℘ my soul
Kedvenc dal :
℘ kasanie & ℘ Begin Again &
℘ We kissed, I fell
Hobbi & foglalkozás :
℘ Staying alive
Humor :
℘ mood-dependent

Kendra Fields ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 02, 2012 4:42 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
Magam sem tudom, hogy de egy sötét sikátorba keveredtem. Már messziről meg csapta az orromat egy ismerős szag...Vámpír... Azonnal oda is mentem, és amint láttam pont jókor csíptem el. Ölni készült.- Ejnye-ejnye....Egy csúnya rossz vámpír..-ráztam meg a fejem és ellöktem az embertől. De akkor pillantottam meg Alisont is. Hát ez meg mit keres itt?-tettem fel a kérdést magamban.-És az én drága testvérem..-pillantottam rá majd ismét a másik vámpírra aki őszintén szólva kicsit ziláltan nézett ki és a földön fetrengett.
Vissza az elejére Go down

Inactive
Long time no see me
Kedvenc dal :
Alex Hepburn- Under
Hobbi & foglalkozás :
William Cortez Lestwick *.*
Humor :
Agyleszívó

Sarah Lestwick ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 02, 2012 4:32 pm
Nagyban ott tartottam, hogy már csak pár korty, és megölöm, amikor hirtelen szúrást éreztem a hasam környékén. Olyan, mint a verbénás karó, gondoltam, miközben elengedtem magamtól az áldozatomat. Amúgy sem fogja túlélni. A földre buktam, és éreztem, ahogy az egyébként sem túl tápláló vér újra végigmarja a torkomat, és végül vissza is köszön. A következő a vállamnál landolt, és kb ekkor jöttem rá, miről van szó. Eyal... Megint bajban van. Azt hiszem, ideje minél előbb beszüntetni azt a rohadt köteléket, amit hülye fejjel csináltattam, mert ez úgy ahogy volt, rémes volt. Égtek az ereim, és már az sem érdekelt, hogy a földön fetrengek, csak érjen véget a kín minél előbb. Aztán az arcomat is elkezdte égetni a verbéna, aminek következtében elé kaptam a kezemet. Később a nyakam jött, aztán meg a lábam, ezúttal fakaróval. Itt jött el az a pillanat, hogy sikoltozni kezdtem, és egyúttal a legválogatottabb szitokszókat zúdítani Eyal bajkereső mivoltára meg az anyánkra, aki bár közös volt, nem esett nehezemre szidni őt abban a pillanatban.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 02, 2012 4:11 pm
Követtem a sikátorig. Mit ne mondjak,elég jó hely. Vak sötétség,és kihalt hely. Kell ennél több egy jó vámpírnak?!
Séta közben az utcán kifogtam egy balekot,akit elvonszoltam idáig. Sarahé lehet a verbénás csaposfiú.
Eleinte csak néztem ahogy marcangolja,azaz issza ki az életet a pincérből,majd én,a falhoz toltam az áldozatomat,és szintén beleharaptam.
Éreztem ahogy az ínycsiklandó vér lefolyik a torkomon,és élvezettel habzsoltam magamba mint ahogy szokás.
Láttam Sarahn hogy egy picit megviseli a verbéna. Magamban jót nevettem rajta.
Ki tudja lehet én is megölöm az áldozatom. Elég éhes vagyok,és hmmm...
Egy csepp vér lefolyt az arcomon,többet nem engedtem csak ittam és ittam.

Inactive
Long time no see me
Kedvenc dal :
Alex Hepburn- Under
Hobbi & foglalkozás :
William Cortez Lestwick *.*
Humor :
Agyleszívó

Sarah Lestwick ÍRTA A POSZTOT
Szer. Aug. 01, 2012 4:43 pm
/Grill/
A továbbiakban ügyet sem vetve léptem ki a Grill mögötti sikátorba, hogy végre elfogyaszthassam jól kiérdemelt vacsorámat. Sajna a verbéna miatt már nem lesz olyan finom, sőt, jó eséllyel rosszul is leszek tőle, de egy dühös, csakazértis megölöm-féle indulat tört rám. Vámpír vagyok, erős, hallhatatlan, ki fogok bírni egy kis verbénát, nem igaz? - kérdeztem magamtól, miközben mesteri pontossággal beleharaptam a nyakába, ügyelve arra, hogy egyetlen csepp se follyon félre a számból. Kár lenne elpazarolni. Bár már az első kortyoktól égett a torkom, és a szédülés kerülgetett, de nem hagytam abba. azzal nyugtattam magam, hogy én ezt bizony ki fogom bírni, akár tetszik, akár nem. Nem fogok elgyengülni az egyre erősödő égés miatt, és még csak ki sem fogom hányni a vért, ami így annyira már nem volt tápláló. De nem is azért ölöm meg, hanem mert azt akarom.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT

Mystic Falls sikátorai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
20 / 20 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Similar topics

-
» Mystic Falls sikátorai
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls parkja