A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
† Keresem :
■ a girl on the fire

† Tartózkodási hely :
■ mystic falls actually
† Hobbi & foglalkozás :
■ lawyer and teacher in one
† Humor :
■ tired

Bryan L. Foster ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Júl. 18, 2015 9:35 am
- archivált hirdetés -
Vissza az elejére Go down

Vadász •• vad játszmák, féktelen éjszakák; csak a prédára várunk
† Keresem :
Myself
† Kedvenc dal :
Last man standing
† Tartózkodási hely :
New Orleans mostly...
† Hobbi & foglalkozás :
Bounty hunter
† Humor :
Clever

Indiana Hardy ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Okt. 21, 2014 11:04 pm

Anita + amit szeretnél

FAJ
ember (alkuképes)
Kor
30
Play BY
Angie Harmon (alkuképes)
Státusz
SZABAD
Ismertető

Anita erős, elszánt és magabiztos nő, aki tudja mit akar. Nincs gyengéd oldala, megjelenése határozott és tiszteletet parancsoló. Szenvedélyes nő, aki valósággal űzi a kitűzött célokat és álmokat. Nem szereti a tétlenséget és nehezen viseli ha ellent mondanak neki. Domináns nő, aki mindenféle értelemben szeret uralkodni és nincs olyan férfi akit ne tudna megtörni, legalábbis eddig még nem volt példa rá. A munkájában végtelenül precíz és sokkal több időt tölt az asztal mögött ülve, mint más kollégái. Főszerkesztő de inkább oknyomozó, aki igazi izgalomra és kalandokra vágyik. Mi már gyermekkorunk óta ismerjük egymást, egy iskolába jártunk. Később én a rendőri pályát választottam, még ő az újságírás mellett tette le a voksát. Imád enni és szenvedélyes foci rajongó.  

Nem ragaszkodom az arcához, csak Angie jutott először eszembe. A név ha lehet maradjon, mert ET-ben is így szerepel. Köszi Smile

Vissza az elejére Go down

Anita Besett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal