A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vérfarkas •• a legragyogóbb éjszaka egyik gyermeke vagyok, óvakodj teliholdkor
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
೬ Ticking Bomb
೬ Crazy in Love
† Tartózkodási hely :
೬ Neverland
† Hobbi & foglalkozás :
೬ Playing with people

Meora N. Prescott ÍRTA A POSZTOT
Vas. Jún. 05, 2016 4:17 pm
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Hibrid •• halálosabb vagyok bármely vérfarkasnál vagy vámpírnál
† Chatkép :

† Keresem :

† Kedvenc dal :
We are done with being a silent many
Every voice rings out and carries

† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
watch your back and I'll show you
† Humor :
ördögi

Bethany Nichols ÍRTA A POSZTOT
Pént. Okt. 24, 2014 1:57 pm
Nora Prescott

KOR » 40-45 év
FAJ » Vérfarkas
PLAY BY » Alyssa Milano
STÁTUSZ » Szabad
FOGLALKOZÁS » -
VÁRJA » Bethany Nichols
KAPCSOLATUNK » Helló anyu? Igen én lennék az, a lányod, akit tizennyolc éves korodban megszültél, majd lehagytál. Jó sok év eltelt már, és nem számítottál rá, hogy felbukkanok az életedben, de akikről én azt hittem, hogy a szüleim (akik tehát felneveltek, ergo a nevelő szüleim) felhívtak egy nap, hogy eltűntem és nem tudják merre keressenek. Az apám személye mégis lényegtelen, hisz a te családodban is öröklődik a vérfarkas vérvonal, akárcsak a nevelő szüleimében, így nem keltett nagy feltűnést, mikor kiváltottam az átkom. Azt viszont te tudod, hogy mivé váltam, és most, hogy azt gondolod, felnőttem, elhatároztad, hogy ideje megtudnom az igazat. De vajon hinni fogok neked? A makacsságom és öntörvényűségem tőled örököltem, nem hiszem, hogy meglepődnél azon, hogy nem fogadlak tárt karokkal és örömmel. Nem akarsz elnyomni, csak azt szeretnéd, ha a lányodként tekinthetnél rám és én anyámként tisztelnélek.

/Pb és név változtatható, de jelezd kérlek, ha megérkeztél 40 Nagyon várlak 31 /
Vissza az elejére Go down

Nora Prescott

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal