Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
Barry                Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
Barry                Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Szer. Nov. 05, 2014 6:17 pm
Ugrás egy másik oldalra

Barry ---



FAJ
Farkas(de alkuképes)
Kor
24-25
Play BY
Grant Gustin
Státusz
SZABAD
Ismertető

Véletlenül találkoztunk, vagyis én ezt hiszem, mivel miután kijutottam a házból, te voltál az, aki nem engedett a közelébe menni és így te voltál a másik személy, akinek köszönhetem az életemet. Nem emlékszem rád, de ez nem is csoda, mivel utána egyből eltűntél. Pár hónapja tűntél fel újra és azóta próbálsz a közelembe kerülni több-kevesebb sikerrel. Eléggé távolságtartó vagyok, de ugyanakkor egy kicsit sikerült már a bizalmamba férkőznöd. Egyre több időt töltünk együtt, de még mindig néha nehezen tudsz elrángatni bárhova is. Bármit megtennél azért, hogy újra mosolyogni láss. Pontosan tudod, hogy mi vagyok és kivel találkozok, de egyikről se beszélsz. Eleinte fura volt számodra az, hogy fogalmam nincs arról, hogy mi vagyok valójában, de szép lassan rájöttél, hogy a szüleim meg akartak kímélni az igazi énemtől. Illetve ott van az a tény is, hogy egy vámpírhoz járkálok, aki a pszichológusomnak adja ki magát. Egyáltalán nem tetszik ez neked és úgy érzed, hogy még nagyobb veszélybe sodrom magamat. Próbálsz lebeszélni róla, de egyáltalán nem sikerül, hiszen ott úgy érzem, hogy magam lehetek, illetve melletted is. Pontosan látod rajtam a démonaimat és próbálsz megszabadítani tőlük, de egyáltalán nincs könnyű dolgot, hiszen ha közelebb kerülsz hozzám, akkor én löklek el magamtól és képes vagyok napokra, hetekre eltűnni hiába is érzem magamat melletted biztonságban és boldognak.
Kitartó, kedves és vicces személy vagy. A számodra fontos személyekért bármire képes vagy, illetve ilyen téren bármit megtennél azért is, hogy bizonyos személyeket távol tartsd a szeretteidtől. Attól a pillanattól kezdve, hogy akkor a karjaidban tartottál, hogy megvédj nem tudtál kiverni a fejedből. Hiába hagytad el a várost, hiába jártál sok helyen, egyszerűen nem tudtad elfelejteni azt, amit akkor a szemeimben láttál és talán ezért is tértél vissza hozzám. Ezért próbálsz mindent megtenni, hogy újra jól legyek, mert fontossá váltam neked...

/Pb-nek és névnek örülnék, ha maradna, de lehet velem egyezkedni. Very Happy Nagyon várlak! 40 31/

Vissza az elejére Go down
 

Barry

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Barry Benson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •