Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 09, 2014 1:57 pm
Ugrás egy másik oldalra
Lucien Westerley

‟ revenge is an act of passion...

életem apró darabjai


Sokat gondolkoztam azon, hogy vajon megfelelő döntés volt-e, hogy a városba érkeztem. Bár ez még csak egy napja történt, a gondolat már azóta kattog a fejemben, hogy elhatároztam: Mystic Falls lesz a következő célpontom. Tudtam, hogy mit vállalok, és hogy akár veszélyes is lehet, de.. Mikor is állított ez meg engem bármiben is? A hajamba túrtam, hogy megigazítsak pár kósza hajszálat, aztán visszatértem a papírjaim rendezéséhez. Nem állítanám feltétlen, hogy híres vagyok, hisz a híresség az én állapotomban nem is lenne túl kedvező helyzet, azonban tény, hogy bizonyos körökben ismert vagyok, hiszen van tehetségem abban, amit csinálok. Ezért alakulhatott úgy, hogy bár csak két napja vagyok a városban, mégis.. ma éjszaka már fellépek az egyik helyi bárban. Azt mondják, hogy nagyon fontos a jó kapcsolati háló, és nem is tévednek nagyot, pedig valószínűleg ártatlan halandók gondolták ki ezt a tételt. Pedig ha tudnák..
Tettem pár lépést előre, aztán hátra is. Megszoktam már, hogy ilyen, és ehhez hasonló semmit mondó mozdulatokat végezzek, mivel túlságosan is hajlamos voltam arra, hogy szoborszerűen csak bámuljak magam elé, ami túl sokakat ijesztett meg. És bár valahol ez is azok között az okok között volt, ami miatt ide érkeztem, még mindig az volt a cél, hogy a jófiú énekes-gitárosként mutatkozzak be a városnak. Ahogy elhalkult a színpad felől a zene, tudtam, hogy én következem. Egy hűvös, kicsit azért bátorító mosolyt küldtem a visszatérő lány felé, és kész voltam, hogy amikor intenek, akkor elinduljak. Megfogtam a gitáromat, és lassú léptekkel haladtam a színpadnak nevezett, de a valóságban inkább csak emelvénynek számító valami felé. Odahúztam egy széket, és közben körbepillantottam a közönségen. Nem voltak túl sokan, de pont annyian, hogy különösebben egy arc se férkőzzön a tudatomba, és ez pont jó volt.
Revenge is all it takes
To help my life
I’m too busy to look around
And see your smile

Énekeltem halkan, de a mikrofonba, így pont azt az érzést sikerült eljuttatnom a közönség felé, amit én akartam. Belülről énekeltem, és nem érdekelt már semmi, csak átjárta minden porcikámat a zene, és ez több volt, mint amit kívánhattam. A bosszúról énekeltem, arról a bosszúról, ami immáron majdnem 250 éve hajt, ami miatt több száz városban jártam már, amiért több „emberrel” találkoztam, amiért átutaztam az egész világot, hogy megtaláljam. És most itt vagyok, végre, talán pont azon a helyen, ahol lennem kell, és ahol végre beteljesülhet az álmom, hogy megbosszuljam azokat, akik megölték a családomat. Összesűrítve adtam ki magamból a gondolataimat, persze a gondosan megfogalmazott szöveg nem engedte, hogy mindenki megértse, és így volt megfelelő. Úgy mondhattam el mindenkinek az életcélomat, hogy közben senki sem értette. És ez volt az a gondolat, ami tökéletessé tette.
A dal végére újból elhalkultam, megköszöntem a figyelmet, majd lesétáltam a színpadról. Tudom, hogy tetszettem nekik, a tapsuk is erről árulkodott, és egyébként is tisztában voltam azzal, hogy milyen hatást vált ki ez a dal az emberekből. Nem hiába volt mindig ez a kezdő számom, megkönnyítette az ismerkedést is. A pulthoz sétáltam, és rendeltem magamnak egy pohár whiskyt. Egy fura mosoly ült az arcomon, olyan, amit senki nem érthetett. Kortyoltam egyet az italomból, és vártam, hogy kit is sodor utamba a sors..

▲ nincsenek multik

rejtett vizeken...


Teljes név: Lucien Herberth Westerley
Becenév: ne becézgesd, jobban jársz
Születési hely: valahol messze
Születési idő: 1744. 09. 10.
Play by: Tom Felton
Faj: vámpírboszorkány
Érdeklődési kör: motorok, zenélés, nők, bosszú, utazók
Kapcsolat a családdal: Fiatalon otthagytam őket, aztán mikor visszatértem hozzájuk, csak az üres, felégetett házat találtam. Ekkor tudatosult bennem, hogy már emberként is több voltam, mint egy egyszerű halandó.. És ez túl sok mindent magyarázott meg. Bár a szüleim generációjában kimaradt, apai nagymamám boszorkány volt, és mint később megtudtam, ezt jelenlegi állapotomban is használhatom. Ezért indultam újra útnak.
Olyan ember, akit kicsit nehéz körülírni. Gyorsan változik a hangulata, és nem is nagyon szereti kimutatni az érzéseit, túl sokat kapott már az élettől, és nem tartja magát olyan embernek, aki könnyen megnyílik, vagy akár megbízik másokban. Ezzel kicsit ellentétes az, hogy nagyon szeret zenélni, és gitárja (meg persze kellően bársonyos hangja) lehetőséget ad arra, hogy körbeutazza a világot, és bár mások előtt ez titok, sok helyre csak azért megy el, hogy elintézze "ügyeit". A dalszövegeit maga írja, de sokszor nem angolul, hanem valamilyen más idegen nyelven, hogy kevésbé értsék őt meg, hiszen néha túl mély érzelmeket is tartalmaznak ezek a számok. Szereti ezenkívül még a motorokat, és a sebességet, ennek a szenvedélyének pedig túl sokszor él. Bár vámpír mivolta lehetőséget ad arra is, hogy mindenféle eszköz nélkül suhanjon, számára még is az ad élvezetet, amikor alatta bőg a motor, és tudja, hogy akármelyik pillanatban.. Nos igen, meghalni nem hallhat meg. Nem szereti magában azt, hogy vámpír, ennek ellenére szereti az életét, és az cseppet sem zavarja, hogy elmondhatja magáról, hogy elég sok mindent átélt már a történelemben. Jobban szereti magában azt a tényt, hogy boszorkány, ezért sokak előtt fel sem tárja a "másik énjét". Legalábbis igyekszik jól titkolni, a színészkedést pedig azalatt a 270 év alatt elég tökélyre fejlesztette már. Külseje megnyerő, és sokak számára vonzó, amit szeret kihasználni, vagy éppen ezzel rejteni el, hogy tudna ő rosszfiú is lenni. És néha az is.


Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Sybille Diana Morgan
lucien westerley Tumblr_ni1c2uOrfO1qm910xo3_250
Keresem :
Tartózkodási hely :
∞ mystic falls & all around the world
Hobbi & foglalkozás :
∞ witch



A poszt írója Sybille Diana Morgan
Elküldésének ideje Vas. Nov. 09, 2014 3:41 pm
Ugrás egy másik oldalra


gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk itt!

Nos, "testvér"... mikor kiírtam a hirdetésed, reméltem, hogy hamar megérkezel, de erre a gyors befutásra még én sem készültem fel... azt persze nem mondom, hogy nem örülök neked borzalmasan, úgyhogy gyorsan fel is ocsudom; privát üzenetben mindent egyeztettünk, de az csupán egy képzeletbeli vázlat volt, nagyon kíváncsi voltam, hogy miként fogod ezt előtörténet formájában megvalósítani, és lám, azt kell hogy mondjam, tökéletesen csináltad, amit csináltál! Már előre várom, hogy a játéktéren is összekeveredjünk valahol.
Nagyon tetszik, ahogyan fogalmazol, és az is, ahogyan a szavaidat használod... hosszú idő telt el, mióta utoljára találkoztunk, de azt hiszem, lesz még problémánk más végett is. De annak ellenére, hogy azon csoportot erősítem, amely végzett a szüleiddel, sajnálom őket, hisz engem is ők neveltek... a többit majd a játéktéren! Wink
Foglalózz, majd bátran keress magadnak játszópartnert, jó játékot nálunk!

Vissza az elejére Go down
 

lucien westerley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lucien
» Lucien ---

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírboszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •