Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Feb. 23, 2015 7:38 pm
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Nov. 21, 2014 5:56 pm
Ugrás egy másik oldalra
Emmett Blackwell

Státusz •SZABAD
Faj •vámpír
Kor •390 év
Play by •Bradley James
Ismertető •Gyűlölöm, amikor eszembe jut és rosszul vagyok, amikor meghallom a nevét. Ő volt az első olyan áldozatom, akit elengedtem... és azóta is bánom. Meg kellett volna ölnöm, hiszen csak magamnak csináltam azzal problémát, hogy életben hagytam és emiatt bármikor büntetlenül járhat a nyakamra. 19 éves voltam, amikor először találkoztunk és egyszerűen képtelen voltam elhinni, hogy vámpír. Egyszer próbáltam meg lazítani egy kicsit és jól érezni magam, ezen az estén találkoztam vele... mindig is elkerültem a hozzá hasonló nőfaló, magabiztosságtól csöpögő tesztoszteronbombákat és akkor is hallgatnom kellett volna arra a bizonyos hangra a fejembe, mégsem tettem. Hagytam, hogy meghívjon egy italra, hogy szépen lassan magába bolondítson és majdnem megharapjon, amikor már túl közel kerültünk egymáshoz. Hiába haragudtam rá, nem tudtam megölni, inkább hátat fordítottam neki és az üzeneteit meghallgatva rájöttem, hogy ő sem gondolta volna, hogy vadász vagyok. Mondhatni kölcsönösen bolondok voltunk.
És ezen kívül miért utálom? Mert nem tudok elszakadni tőle és megrémít ez a kötődés. Nem tudtam ellenállni neki, amikor kopogtatott az ajtómon és hiába próbáltam reálisnak tűnő, de jobban belegondolva óvodás szintű racionalizációval próbálkozni, miszerint egy vámpír tudása sohasem jöhet rosszul, a szívem nagyon is rossz lóra tett ezzel a szövetséggel.

// A pb szeretném, ha maradna, de a név változtatható, az előtörténetet pedig teljes mértékben az alakítóra bízom. Smile
Várjuk • Cassidy F. Gilbert

Vissza az elejére Go down
 

Emmett Blackwell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Emmett Blackwell
» Emmett Blackwell
» Emmett Carver
» Emmett & Philippa Christiansen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •