Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 05, 2014 8:40 pm
Ugrás egy másik oldalra

Wade Ryder



FAJ
userre bízva
Kor
26
Play BY
Wilson Bethel
Státusz
SZABAD
Ismertető

Te vagy az a pasi, akinek már a megjelenésétől is feláll a nemlétező szőr a hátamon. Hogy lehetsz ennyire öntelt? Tökéletesen illik rád az a mondás, hogy "más szemében a szálkát meglátja, de  a sajátjában a gerendát nem veszi észre". Seattle-i származású vagy, tipikus rosszfiú, aki akkor érzi jól magát, ha eléri, hogy nők ezrei szaladjanak utána. Nos, ez nálam nem jött össze. Az előző barátom emléke túlságosan is erősen élt bennem ahhoz, hogy újra nyitni tudjak bárki más felé. Mondjuk amúgy sem jöttem volna össze egy ilyen önző féreggel  Wink Hogy mivel is érdemelted ki ezt a címet? Nos, drogokkal kereskedsz, piálsz és cigizel rendesen, plusz ha mindez még nem lenne elég, a nőidet is napi szinten váltogatod. Engem is fel akartál szedni, csak épp azzal az egy aprósággal nem számoltál, hogy vissza foglak utasítani. Ebbe sehogy sem tudtál belenyugodni, ezért(plusz valami másért-csoportfüggő) döntesz most úgy, hogy a Whitmore egyetemre jössz, mint tornatanár. A képesítésed meg van hozzá. A hírnevedet meg szépen eltussoltad, hogy senki ne szerezhessen tudomást arról, hogy főállásban díler vagy. Persze semmi sincsen kőbe vésbe, a pb-t leszámítva, Őt szeretném ha megmaradna!  40
Rengeteg ötletem van ezzel a karakterrel kapcsolatban, amit szívesen meg is osztok az érdeklődővel!! Légyszi, alkossátok meg nekem!  :033:  

Vissza az elejére Go down
 

Wade Ryder

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Wade Ryder
» Wade ---
» Wade Kingsley
» Elliott Wade Godbert
» Elliot Wade Godbert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •