Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 08, 2014 8:42 am
Ugrás egy másik oldalra

Justin McCormac



FAJ
vadász/vérfarkas/vámpír
Kor
32-38 év
Play BY
Tom Mison
Státusz
SZABAD
Ismertető

Jellemzően az a típusú fickó vagy, akinek állati jó a dumája, de nagyobb a szája, mint amire ténylegesen képes. A mentorom voltál elég hosszú ideig, amikor elkezdtem igazán kitanulni a vadászat mélységeit. Tisztában voltam én akkor is vele, hogy milyen életet élsz, hajtod a nőket, szeretsz szórakozni és minden nagy szó ellenére... még soha életedben nem öltél meg senkit. Igen, kérdezhetnéd, hogy milyen vadász az ilyen, de mint mondtam eléggé nagy dumás vagy és szép legendákat kerekítettél magad köré. Az se lepne meg, ha mások legendáit használtad volna fel a sajátodként eladva, de éles helyzetekben mindig csak más volt az, aki ölt helyetted. Meg tudod védeni magad, de ettől még sosem láttalak elvenni egy életet sem. Talán mert vérfarkas vagy, és tudsz is róla és félsz, hogy aktiválódik az átok, vagy csupán ilyen a természeted, nem tudhatom. A lényeg, hogy mindezek ellenére egy jól sikerült akció után... hát egymásba gabalyodtunk, nem is kicsit. Egy alkalom volt csak, én sem akartam többet, mert ismerlek elég jól, csak aztán jött Jasmine és az életem kissé megkavarodott, de megoldottam ezt is. Te persze róla semmit sem tudsz és azóta kerüllek. Jó ideje nem találkoztunk, hiszen elég képzett vagyok már, hogy a saját utamat járjam, de... valami történt. Talán aktiválódott a vérfarkas átkod, vagy megharapott egy vámpír, talán csak lebuktál valamelyik mesés történeteddel... de mégis megkeresel, mert én még soha sem ejtettelek át. Hát... minden bizonnyal lesz nagy meglepetés mindkettőnk számára.
//Ha esetleg úgy éreznéd, hogy érdekel a karakter, akkor abban az esetben vállald, ha tényleg tudod is vinni és nem tűnsz el. ^^ A sztoriba én sok csavart el tudok képzelni és nem kötelező a boldog happy end sem természetesen, majd meglátjuk, hogy mi jön ki belőle, úgy az izgi. ^^ A PB-hez eléggé ragaszkodnék és a keresztnévhez is, bár ez még változtatható, maximum az Et-mben is módosítok. Smile//

Vissza az elejére Go down
 

Justin McCormac

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Justin McCormac
» Justin Simmons

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •