Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 13, 2014 8:40 am
Ugrás egy másik oldalra
Cara Backer

Státusz •SZABAD
Faj •dhámpír/vámpír/vámpírboszi/ősvámpír és utazón kívül bármely faj tagja lehet
Kor •28
Play by •Hannah Simone
Ismertető •Hároméves korom óta ismerlek, egymás mellett nőttünk fel. Kicsit szeleburdi természeted van, ami hirtelen helyzeteket hoz, bárhol is járunk, ezért igyekszek visszafogni és figyelni rád. Ez talán azért van, mert szeretek előre tervezni és mindent megfontoltan, józan észre hallgatva átgondolni. Amióta ismerlek, kapcsolatunk egyre szorosabb, mondhatni a testvéremnek tekintelek, de a családom tagjának mindenféleképpen. Egy dolgot én eltitkolok előled, hogy a város azon polgárai közé tartozom, aki igyekszik mindenkimást megvédeni a természetfelettiek gondolatának puszta létezésétől is, s nem is sejtem, hogy te is tudsz róluk (esetleg, ha olyan fajt választasz magadnak, ami az, akkor te magad is egy vagy közülük). Te sem nézed jó szemmel, hogy apám halála óta a kórház szinte az otthonom lett, és még kevésbé érted, hogy miért nem vagyok képes ennyi idősen közel engedni magamhoz hím nem egyedeket is.

A múltaddal kapcsolatban nem igen határoznék meg semmit, ez teljes mértékben kreativitásodra bízom. A pb-nek örülnék a közös képek miatt, de nem ragaszkodom hozzá, vevő vagyok más ötletre is. A keresztnevet tartsd meg kérlek, az előtörténetemben is így szerepelsz, de eltérhetsz tőle, ha nagyon nem tetszik, a vezetéknév viszont bármi más lehet. Ha megérkeztél kérlek jelezd pm-ben. Nagyon várlak  31  
Várjuk •Csak a legjobb barátnője, de ő nagyon  40

Vissza az elejére Go down
 

Cara Backer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cara ---
» Cara Delevingne
» Cara Johnson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •