Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 16, 2014 11:53 pm
Ugrás egy másik oldalra
dean ---

Státusz •MEGJÖTT*-*
Faj •vámpír (vagy bármely olyan faj, aki vérrel táplálkozik)
Kor •kinézetre olyan 20-35 között
Play by •rád van bízva, ötleteket tudok adni
Ismertető •Azon az estén sok minden megváltozott. Az én életemben biztosan, de hogy számodra is.. Amikor megharaptál, és először lettem a táplálékod, azt hittem, hogy meghalok. Azonban te élni hagytál, és azóta legalább kétnaponta látlak. Te eszel belőlem, én meg teljesen átadom magam neked. Te meggyógyítasz, és utána csak mosolygok.. Szeretem, amikor megharapsz, és a kapcsolatot, ami kettőnk között van, de azt hiszem, hogy sosem ölnél meg. Nem akarok meghalni. Szeretem azt érezni, hogy mennyivel jobb neked. Fogalmam sincs, hogy sejted-e, hogy mi mást érzek még irántad, de ez engem nem zavar. Így is teljesen a tiéd vagyok, és már csak azt várom, hogy újra gyere, és a karjaidban tarts. Ugye jössz?

// itt még olvashatsz rólunk. névnek csak írtam valamit, ettől nyugodtan eltérhetsz, teljesen rádbízom, ha megérkezel. a pb is rád van bízva, persze előtte egyeztessünk, nekem is vannak ötleteink, de mindenre nyitott vagyok. és hosszú távon nyilván valamiféle szerelmi szálat szeretnék, azonban nem feltétlenül kell egyből, majd a játék hozza. ha megérkezel írj, nagyon várlak  :szeri:
Várjuk • én, de én nagyon

Vissza az elejére Go down
 

dean ----

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dean háza
» Dean O'Doherty

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •