Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Alex Barley ▲ coming soon

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 21, 2014 8:23 pm
Ugrás egy másik oldalra
Alexandra Barley



Becenév •Alex, A, Lexi
Születési hely •Houston, Texas
Születési idő •1989. 04. 23.
Kor •25
Play by •Lindsey Morgan
Faj •werewitch and hunter
Foglalkozás •szerelő, vadász, boszorkány és ügyeletes vérfarkas
Család • A családom leginkább két csoportra bontható. Az elvált szüleim a válaszfalak. Az apám farkas az anyám boszorkány. Ehhez mérten az apám családja nem viseli el az anyámét és fordítva. Engem pedig egyik oldal sem visel el. Ellenségeim száma több, mint azoké, akit barátnak tekintek, de utóbbiakra távolról is vigyázom.
A szíve mélyén mindenkiben ott lakozik valami, ami kegyetlenségre és erőszakra ösztönzi. Bennem a farkas én lakozik, ugyanakkor a boszorkány is. Két teljesen más, ugyanakkor természetfelettinek mondható "lény". Az egyensúly megtartása, a kiegyensúlyozottság, a pontosság mind-mind olyan dolog, ami egy boszorkánynak szükséges, hogy jó legyen abban, amit csinál. Ellenben bennem dúl a bizonyítási vágy, a hirtelen felindulásból elkövetett dolgok hada pedig végigkísérte és kíséri is az életem. De az agresszió egy másik, emberibb, mégis állatias ösztönöktől vezérelt cselekvésre is késztet, így lettem vadász. Különleges kombináció, s én is ilyen lennék. Nem mondom, hogy különleges vagyok, de azt sem jelenteném ki ilyen egyszerűen, hogy átlagos vagyok. A határok élesek, nálam mégis összefolynak. Higgadtan és körültekintően felmérem a kialakult helyzetet, de öntörvényű és makacs vagyok, ugyanakkor kitartó és céltudatos is. Arcom minden mimikájára figyelek, nem szeretem felfedni a gondolataim, az érzéseim, de nem vagyok zárkózott. Csupán úgy vagyok vele, ahogy rajtam kívül még sokan mások: ha nem látnak gyengének, elhiszik, hogy erős vagyok és én is elhiszem egy idő után. Szeretem az egyenes beszédet, és vigyázok azokra, akik megérdemlik, de mindig gondolok azokra, akik elszenvedik a vérontást. Ezért cselekszem, és kioltom azok vérét, akik ezt elérhetik. Furcsa szimbiózisban él három énem, de tisztában kell lennem a lépéseim súlyával. A lépésekkel, amikkel a saját életem veszélyeztetem, ha egy farkasra vagy épp egy boszorkányra akadok. Tanult vagyok a magam módján, de egyik felem hátráltat, ha a természet energiáit akarom használni, míg másik felem erősebbé tesz a hétköznapokban is. Képességeim fejlesztem ahol, és ahogyan csak tudom, sose állok meg és mondom azt, hogy most elértem, amit akartam, mindig új és új célokat keresek magamnak. Könnyen nem igen barátkozom, ellenségeim száma nagyobb, de figyelek mindenkire, akit egyszer közelebb engedtem magamhoz az évek során.
Sportos testalkatom van, nem túl magas testmagasságomhoz, barna félhosszú hajam és mélybarna szemem, ami szinte feketén csillog a mindennapokban. Nem vagyok kifejezetten az a lányos típus, aki babázik, mint inkább szerelek szerelni, legyen szó autóról, vagy valamilyen ósdi kütyü megjavításáról. Hajam összefogva hordom leginkább, és a sportos ruhák mellé ez el is várt. Testem jó pár heg fedi, amik emlékeztetnek arra, hogy honnan indultam és még hova juthatok, amik számomra nem sebek, inkább a megszerzett tapasztalatok nyomai.

név • multik • kor

életem porosodó lapjai...


Amióta az eszem tudom, én vagyok az, aki nem találja a helyét a világban. A szüleim elváltak, aminek kimondatlan oka én vagyok. Anyám boszorkány, apám vérfarkas, a génjeim adottak. Ahogy a becsúszott gyerek híre kiderült, apám elhagyott minket. Én pedig elkezdhettem építeni a boszorkány karrierem. Ezt egész jól sikerült kezelnem, amíg be nem álltam a vadászok közé. Innentől nem volt menekvés számomra, ha élni akartam, nem volt elég, hogy elkábítom az ellenfelem. Valami kihalt belőlem, egyfajta emberség, és küzdeni akartam. Küzdenem kellett, hisz az anyám egy vámpír keze között lelt végső nyugalomra. Az éles kép beleégett tudatomba, ahogy teste a földön hever, egy cetlivel a mellkasán: Te leszel a következő. Apám kilétéről mit sem tudva kerestem új otthon, menedéket, vagy valamit, amiben rá lelehetek az életre. Anyám családja épp annyira volt segítőkész, mint amennyire elfogadó. Hozzájuk nem mehettem, így összepakoltam a dolgaim és elindultam az utamat keresni.
A vadászok, akik rám találtak, és megtanítottak újra élni, egyfajta családom lettek. Majdnem öt év kemény kiképzés és vadászat vette kezdetét. De ahogy az első élet kezem között megszűnt létezni, a saját életem újabb törésével kellett szembesülnöm. Egészen addig a pillanatig, amíg a sátramhoz nem értem, nem éreztem semmi furcsát. Végül testem megadta magát, a földre rogytam, és tudatom égető gondolataiban valami megjelent, egy éles kép, hangos és érthető szavakkal.
-Keresd meg őt. Ő majd segít.-hallom anyám hangját, de értelmetlennek tűnő gondolatom rádöbbent arra, hogy ezt az anyám pontosan így tervezte el. De honnan tudhatta...
Eltelt egy hónap és már farkas énem kontrollálását is kezemben tudhattam. Igaza volt anyámnak, az egyetlen, aki segíteni tudott, az z egyetlen barátnője volt, aki nem az ellenséget és a torzszülöttet látta bennem. Anyám felkészülten kezdett neki a nevelésemnek, vészhelyzetre adott a véréből, és vett el apáméból is, hogy a farkas énem mellé a boszorkány képességem se veszítsem el. De már tudtam, hogy bármennyire akarok, nem lehetek olyan erős, mint voltam. A ritka vörös Hold ugyan olyan erőket szabadított fel bennem, amivel szinte bármire képes voltam, a többi természeti esemény,a holdtölték olyannyira ellenszenvesek voltak felém, mint amennyire a családom világ életében. Vonzotta a Hold a farkas énem, de taszította a bennem lakozó boszorkányt.
Időbe telt megtanulnom mindezt kezelni, de a vadászok közötti teljesítményem javulni látszott, tanítványból kiképző lettem, mindezt fiatal korom ellenére sikerült kiharcolnom. Három évig minden simán ment, majd valami megváltozott. Egy lány érkezett közénk, aki egyszerre volt érdekes és gyanús. az ellenérzés pedig beigazolódni látszott. A kis barna barátnőjével minden olyan feladatot megkaptak, amik nekem csak jó pár évnyi szenvedés árán adatott meg. Féltékenység vagy irigység, nevezzük, ahogy akarjuk, de csalódtam magamban. Az új küldetésem lett, hogy bizonyítsak, de elszámoltam magam. A titkom kiderült és az életem újra fenekestül felfordul. Kerestem a helyem a világban, de nem találtam a célom. Végül mégis ráleltem, s ezúttal nem hagyom, hogy eltérítsenek tőle.

"...A szabályok változnak, akárcsak az emberek!"-visszhangzik fejemben azon pár szó, ami utóbbi perceimben újra és újra emlékeztettek rá, hogy küzdenem kell. Elárultak, és most én vagyok a préda vadász helyett. Vértől és verítéktől átitatott pólóm testemhez tapadva, mint bilincs tart egyben. Nehezen kapok levegőt, hajam arcomhoz tapadva hűti bőröm. Egy nyíl lövi át lábam, a földre zuhanok, fejem a földön koppan. Szédülök és elvesztem a hallásom, homályos foltokat látok közeledni, de bárhogy küzdök, a kép nem tisztul. Tudom, hogy mi jön, ismerem ezt a játékot, hisz nemrég én is része voltam. Másokkal, de ugyan ezt tettem, most pedig a szabályok megszegésének értelmében ez vár rám is. A kegyelemfutás adta lehetőség pedig épp annyira hasznos, mint hasznavehetetlen. A könnyebb utat is választhattam volna, de nem tettem, mert tudtam, hogy mire vagyok képes, ha küzdök.
Érzem a kezem közé simuló fegyver fémének hideg érintését, és hátamra fordulva a fölém tornyosuló felé tartom. De tudom, hogy nem ő az egyetlen, akivel el kell bánnom ahhoz, hogy ezt túléljem. Hogy egyszerűen éljek.
-Dobd azt el.-szinte suttogásnak ható szavak áramlanak felém, mire összeszorítom a fogam, de nem engedem el a fegyverem. Erős nyomást érzek a combomon, mire felordítok, majd a nyomás megszűnik. Valaki kitépte a nyilat, de nem látom, hogy ki tette. -Harcos vagy, akit az élet megnevelt. Életben hagyunk, de többet nem jöhetsz a tábor közelébe. Többé nem vagy egy azok közül, akiket társunknak nevezünk. Préda vagy, akinek menekülnie kell az életéért. -az ismerős hang, akárcsak a homályos alak távolodni kezd, s a többi lépés zaja is egyre messzebbről visszhangzik zúgó fejemben. egyedül maradtam, de a gondolat nem sokkal később álomba ringat..."

A vér jellegzetes és zamatos íze bejárja a szám, és torkomon lecsurogva gyomorforgató hatást ébreszt bennem. Kezemben továbbra is szorongatom a pengét. Nem megölni akarom, csupán elbeszélgetni vele, kiszedni belőle a szükséges információkat. Kiroppantom a nyakam, és a számban összegyűlő véres nyálam a földre köpöm. Vadász ide vagy oda, nekem van némi erőfölényem. Előbbre lépek, és ahogy felém szúrna a késével, elkapom csuklóját, kitekerem és a földre taszítom.
-Utoljára kérdezem. Ki volt az, aki feldobott? Senki nem tudta, hogy mi vagyok, valaki mégis rájött.-sziszegem a kérdést, lábammal mellkasára lépek, épp annyira, hogy légzését megnehezítsem. Szemében ott csillog az ijedtség. -Furcsa, hogy az ember mire nem képes, ha az életéről van szó, ugye?-billentem oldalra fejem, arcomon sejtelmes mosollyal, a késem két ujjam között pörgetve.
Hallom a választ, de túl halkan, így erőteljesebben taposom mellkasát, s felvont szemöldökkel nézek rá.
-Az a szőke lány. Jó ideje nem láttam már. Elment egy vadászatra, de azóta nem tért vissza a táborba.-hallom az ijedt választ, de ez épp elég ahhoz, hogy tudjam kiről van szó. Elmosolyodom, és egy erőteljes mozdulattal fejbe vágom, mire ájultan nyúlik végig a hűvös földön. Elindulok hát megkeresni a személyt, aki tönkretette az életem...



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 22, 2014 10:52 am
Ugrás egy másik oldalra


gratulálunk, elfogadva!


Üdvözlünk itt!

Hát azt kell mondanom, hogy nagyon jól tetted, hogy elcsábultál erre a karakterre! 31 A történeted nagyon tetszett az egész teljes mértékben lekötött. A személyiséged tökéletes passzolt a karakteredhez és a play by.. Remek választás volt, hiszen teljesen el tudtam képzeni őt az egész történet alatt minden egyes helyzetben. 40
Nagyon szépen részletesen írtad le a dolgokat, amivel élvezhetőbbé tetted a történetet. 40 Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ki is ez a szőke leányzó, aki elárult téged és nagyon remélem, hogy megtalálod, hogy utána bosszút állhass rajta azért, amiért tönkretette az életedet. 40
Köszönöm ezt a kellemes, igazán terjedelmes élményt! 40 Bár még szívesen olvastam volna tovább is, de azt hiszem téged most már játéktéren kell kövesselek tovább. Razz
Na, de menj és gyorsan foglalózz utána pedig kezdődhet is a játék, te kis farkasboszi. 31
Jó szórakozást kívánok, sweetheart. :hug:

Vissza az elejére Go down
 

Alex Barley ▲ coming soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Selena Barley
» Joscelyn (Joss) Barley
» Matthue de Clare - coming
» Matthew Hammer - coming soon
» erina georgieva petrova XX coming soon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: WereWitch-ek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •