A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
ξ roar
† Tartózkodási hely :
ξ mystic falls && new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
ξ ruin your life
† Humor :
ξ what are you talking about?

Mackenzy V. Hale ÍRTA A POSZTOT
Vas. Feb. 22, 2015 7:48 pm
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Dec. 27, 2014 8:14 pm
Mariana ...

Státusz •SZABAD
Faj •ember esetleg boszorkány
Kor •35-40 között
Play by •Jessica Chastain
Ismertető •A keresztnév szeretném, ha maradna, a PB pedig alku tárgya, de örülnék Jessica-nak. Az összes többi rád van bízva. Nem szeretnék szerelmespárt belőlük, inkább csak elmélyült kapcsolatot, de egyelőre semmi többet. Az előtörténetemben említettem pár dolgot a karakterről, amit lentebb el is olvashatsz!

''Látszólagos halálom után kis ideig egy nő társaságát élveztem, aki ápolgatott és akinek véréből ihattam, ha épp arra volt szükségem. Kegyes döntést hoztam pár hete, ugyanis elengedtem őt. Adtam neki egy zsák pénzt, és kedvesen megkértem őt, hagyja el az országot... Nem tette meg, hanem itt maradt. El kellett volna fogadnia a pénzt, és sietve távoznia. Segítségét ajánlotta, miszerint bármit megtesz, csak ne kelljen magányosan kóborolnia a világban. Nem ellenkeztem mégsem.
A nő, kinek kedvessége már öklendezést vált ki belőlem, mégsem csak egy nő. A neve csodaszépen csilingel. Mariana. Megjegyeztem, és nem csak azt mondom neki, hogy gyere ide, vagy te. Hanem a keresztnevén szólítom őt.
A makacssága a lányomra emlékeztet, tán pont ez, ami megfogott engem. Nem érzek iránta semmit, amit könnyen bevallhatnék. Csak egy nő. Vagyis egy kincs, ha emberségemet kimutatom.''
Várjuk • Én.

Vissza az elejére Go down

Mariana ...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal