Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 29, 2014 3:43 am
Ugrás egy másik oldalra
Sophie-Anne ***

Státusz •SZABAD
Faj •Vámpírboszorkány
Kor •52
Play by •Hayley Atwell
Ismertető •
//Pb alkuképes, Hayley csak ajánlat ^^ a nevet is abszolút rád bízom Very Happy
Nagyon-nagyon várlak, ha megérkeztél, akkor dobj egy pmet 40 //

Sophie-Anne, együtt nőttünk fel, gyerek-kamasz- és még a húszas éveinkben is elválaszthatatlanok voltunk, inkább jellemezném a kapcsolatunkat testvériesnek, semmint egyszerű barátságnak.
Annak idején együtt fedeztük fel a képességünket, a boszorkányság mindkettőnket nagy izgalommal töltött el, szívesen gyakoroltuk együtt a varázsigéket.
Tudsz arról, hogy a szüleimet egy vámpír ölette meg, egy időben még segítettél is nekem, hogy megtaláljam a vérszívót, de sajnos a nyomozásunk eredménytelen maradt.
Az egyetem elvégzése után – művészeti iskolába jártunk, én festészetet tanultam (hogy te mit, azt rád bízom) – különváltak az útjaink, de a kapcsolatot mindig tartottuk, telefonon, később e-mailen és telefonon.
Egy este egy vámpír átváltoztatott téged, ekkor szakadt meg egy rövid időre a kapcsolatunk, mert tartottál attól, hogyan fogadom, ha kiderül, te is vérivóvá lettél. Végül, amikor találkoztunk, ha nem is repestem az örömtől, te még mindig nagyon sokat jelentettél – és jelentesz most is – nekem, így visszaadtam a varázserődet, hogy ismét az lehess, aki egykor voltál. Szeretnéd megtalálni a vámpírt, aki átváltoztatott téged, hogy bosszút állhass rajta, amiért elvette az életedet. A télen (2014 januárjától márciusáig) New Orleansban voltál, mert a nyomok ide vezettek, de aztán úgy tűnt máshol tanyázik az átváltoztatód, így bár nyitottál egy kávézót és összeköltöztünk, ismét az elutazás mellett döntöttél.
Az elmúlt egy évben ugyanúgy tartottuk a kapcsolatot és most úgy döntöttél, visszatérsz New Orleansba, hogy új életet kezdj.

Te tipikusan az a nő vagy, aki olyan, mint egy hurrikán. Karakán a személyiséged, addig hajtod a magad igazát, amíg az úgy nem lesz, makacs vagy és önfejű, de kedves is és azokért, akik fontosak neked, bármit megtennél.
Folyton jár a szád, vicces vagy és kissé szemtelen, de azt hiszen pont ettől annyira szerethető. Élénkebb vagy, mint egyik-másik valóban élő, ami a szíveden, az a szádon.

//A karaktert egyszer már megalkották, de márciusban lelépett a usere. Van még pár apróság, ami a játéktéren történt, ha megérkeztél, akkor ezekről küldök majd pmet. ^^  
Én semmit sem kötök meg azokon túl, amiket leírtam, de bármiben egyezkedni tudok, ha valamit máshogyan szeretnél. Mindenképpen szükségem lenne rád, te vagy a legjobb barátnőm, és most elérkeztem egy olyan ponthoz, amikor mindenképpen kellenél, ezért hihetetlenül várlak, kérlek siess! 40 //
Várjuk • Aliena (de én nagyon :3)

Vissza az elejére Go down
 

Sophie-Anne ***

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jane-Anne Deveraux
» St. Anne templom
» Azure (Anne) Lebrun
» AquaWorld
» Sophie Turner

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •