A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
ξ roar
† Tartózkodási hely :
ξ mystic falls && new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
ξ ruin your life
† Humor :
ξ what are you talking about?

Mackenzy V. Hale ÍRTA A POSZTOT
Vas. Feb. 22, 2015 7:48 pm
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Tündér •• akinek nem adtak valódi szárnyakat
† Kedvenc dal :

† Tartózkodási hely :
ᘚ wherever you want
† Hobbi & foglalkozás :

Sophie Bright ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Jan. 01, 2015 12:38 pm
Ellie Bright

Státusz •SZABAD
Faj •tündér
Kor •28-30
Play by •Liv Ttyler
Ismertető •Drága egyetlen nővérkém lennél, kinek akárcsak a mentoromnak, az életemet köszönhetem. Az éjszaka, amikor meghaltam, te voltál az, aki rábukkant a fogva tartóim rejtekhelyére, így a saját "börtönöm" pontos helyére is. Pár év van csak kettőnk között, te is, akárcsak én, tündér vagy, de kevésbé vagy tündéri, mint én. Szeretsz szórakozni, mások idegére menni és még inkább szabályokat szegni, mégis, valahogy mindig kihúzód magad a csávából, amibe kerültél. Nem neveznélek szelídnek, vagy olyannak, akik szeret egedül ücsörögni, ez közös bennünk. Valamiért te mégis könnyebben túltetted magad a szüleink halálán, mint én. Soha nem érezhetted, mit éreztem én, mikor holtan találtam őket, én pedig tudomásul vettem, hogy te is máshogy gyászolsz, és én is.
További részleteket megbeszélhetünk, szeretném az alkotóra bízni az egyéb részleteket.
A pb csak egy ötlet, a keresztnévhez nem ragaszkodom, a vezetéknév adott. Ha megjöttél, kérlek jelezd pm-ben 40  
Várjuk •Én várlak, ha előbb megérkezne, akkor a mentorunk, ki pótanyánknak tekinthetünk.

Vissza az elejére Go down

Ellie Bright

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal