Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
ELIZABETH ROUSSEA

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 01, 2015 4:31 pm
Ugrás egy másik oldalra
Elizabeth Roussea

[You must be registered and logged in to see this image.]

Becenév •Libby, de hívnak Liznek, Lizbethnek Izzy-nek. Az Elizabeth összes létező becenevére hallgatok.
Születési hely •Canmore, Kanada
Születési idő •1972. szeptember 16
Kor •42
Play by •Evangeline Lilly
Faj •tündér
Foglalkozás •irodalom tanárnő és iskola phszihológus
Család • Azokat nevezem a családom részének akikért meghalni is képes volnék. Két ilyen személy van a világon: Sophie és Ellie Bright.

Tökéletes alapanyag lennék egy igazi engedékeny aranyszívű anyukához. Türelmem szinte végtelen, nagyon ritkán emelem fel a hangom, nem szeretek kiabálni. Kerül az erőszakot, csendes vagyok és figyelmes. Fürkésző pillantásom még akkor is figyel amikor nem is gondolnád. Hozzám bárki jöhet bármikor, szívesen vagyok lelki szemetes láda, engem mindig le lehet húzni pénzzel ha kölcsön kell, már már félelmetesen empatikus és megértő személyiség vagyok. Szeretem hallgatni az embereket, szeretek tanácsot adni és segíteni ha tudok. Sokszor hisznek naívnak és becsaphatónak és rengetegszer használják ki a jószívűségemet. Ám ezért soha sem haragszom, és tisztában vagyok vele hogy kijátszanak vagy kihasználnak, de a megbocsájtást nagyobb bűntetésnek vélem mint a haragoskodást, és az én lelkem is könnyebb ha nincs benne gyűlölet.
42 éves vagyok, az idő vas foga már megmutatta rajtam is az erejét. Hosszú barna hajam kissé vesztett a fényéből, de szerencsére ugyanolyan dús mint eddig. Bőrőm halványrózsaszín, szemeim barnák és a pillantásom mély, barátságos. A megjelenés legtöbbször nyugalmat és összhangot sugároz, és ez a környezetemre is hatással van. Szeretem megnyugtatni a körülöttem lévőket és ezt sokszor egy hoszzú átható pillantással és egy bíztató mosollyal is elérem.

Ms.Troublemaker • no one • 23

életem porosodó lapjai...


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.


Vissza az elejére Go down
 

ELIZABETH ROUSSEA

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ELIZABETH SCARS
» Mosdó
» Elizabeth Olsen
» Elizabeth Henstridge
» minnie elizabeth valois

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •