Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 03, 2015 10:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
jeanette & wyatt
I NEED A PLAN
Wyatt-el, már jó ideje nem keresztezték egymást az útjaink. Nem szeretem, ha valaki olyan könnyedén csak eltűnik. Nem mondhatom, hogy a szívembe lopta magát, mert kihasznált. Legalábbis a jelek erre utaltak, de mégis, ahogy védekezett egy részem elhitte neki. Persze nem fogom teljes mértékben elhinni minden egyes szavát annyira ostoba még én magam sem vagyok. Soha nem dőlnék be egyetlen egy férfinak sem. A nagy részük nem több egyszerű féregnél, aki azt élvezi, hogy uralkodhat egy nőn, akinek a gyengesége semminek mondható az ő erejével szemben.
Nem vagyok büszke arra, hogy mindent tud rólam. Szó szerint kiöntöttem neki a lelkemet. Nem kellettek ehhez szavak láttam a szemében, hogy tud mindenről. Elkapott egy gyenge pillanatban én pedig a lelkemet öntöttem ki neki. Furcsa módon nem rohant a másik irányba, de mindenkiben van egy kis őrültség. Úgy néz ki neki több is kijárt belőle, hogy ezek után még a közelemben maradt. Vagy valami cél vezérli. Egyelőre fogalmam sincs. De ki fogom deríteni. Azonban mindent a maga idejében. Először ki kell találnom, hogyan álljak bosszút Nicholas-on anélkül, hogy sejtené, hogy közeledik a bosszúm. Tönkre akarom tenni, de úgy, hogy a kezeim tisztának tűnjenek a folyamat után. Még neki sem feltétlenül kell tudnia, hogy én állok a dolgok mögött. Úgy még élvezetesebb. Rájön, majd így büntetni a sors, amiért kihasznált engem. Mert nem nevezném másnak, amit velem művelt. Nem a múltammal nyitottam. Az túlságosan tönkretette volna a varázsát az egésznek. Így pedig minden túlságosan tündérmesének tűnt és olyan hamar véget is ért, mint egy tündérmese.
Wyatt ajtaján kopogtatok, majd mikor nem nyit ajtót nem zavartatom magam. Már jó ideje megtanultam, hogyan kell zárakat feltörni anélkül, hogy fizikai nyoma maradna. Vámpírként az ajtót is rátörhetném, de inkább visszafogom azt az oldalam. Miután belépek az ajtón meghallom, hogy folyik a zuhany. Hát legalább van oka arra, hogy nem nyitott ajtót. Míg várok rá kibontok egy pohár bort és a kanapéra ülve kortyolgatom.

zeneszám • megjegyzés • ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 03, 2015 9:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
*********
Vissza az elejére Go down
 

Wyatt Slyfield lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Jacob Slyfield/ Colleen Slyfield
» Wyatt
» Wyatt ---
» Wyatt ---
» Leo lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •