A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Farkasboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Kedvenc dal :
Titanium
† Tartózkodási hely :
の all around the world
† Hobbi & foglalkozás :
の ex-student
† Humor :
の old... a little

Victoria D. Morrison ÍRTA A POSZTOT
Pént. Márc. 06, 2015 7:27 pm
Elliott ---

Státusz •SZABAD
Faj •ember
Kor •65 év
Play by •hugh dancy
Ismertető •1975, Kanada.
Egyszer volt, hol nem volt... nem, ez egy másik mese. Elliott egy fiatal srác volt, akit akkor ismertem meg a főiskolán. Egyedül őt avattam be a titkomba, miszerint nem vagyok képes öregedni már majdnem húsz éve a nővérem varázslata miatt. Bíztam benne, de ő kihasználta ezt. Elárult annak, aki utánam kutatott, és ismét el kellett menekülnöm. De ő tudta rólam a legjobban, hogy ártatlan küllemem ellenére sem vagyok képes bosszú nélkül távozni sehonnan. Megátkoztam hát... az örök ifjúsággal, hogy végignézze, hogyan halnak meg a szerettei és mindenki, akit egykoron szeretni merészelt. Ez volt a gyenge pontja... azt hitte, hogy csak ő tudja, mivel árthat nekem? Hiszen tudott azokról, kik örökké élnek, tudott a vámpírokról, és úgy félt tőlük, mint a tűztől...
Elliott nem az a tipikus rosszfiú, sokkal inkább nevezném "haszon-fiúnak", aki oda áll, ahol több hasznot remél.  
// A pb-t szeretném tartani, de a név alkuképes. 40 A részleteket meg tudjuk beszélni. Smile
Várjuk • victoria d. archibald

Vissza az elejére Go down

Elliott ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal