Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Vivienne Hawkins - Elkelt

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 07, 2012 10:15 pm
Ugrás egy másik oldalra

Vivienne Hawkins


Alapadatok

Teljes név: Vivienne Izabell Hawkins
Születési idő: 1992. Március 12.
Becenév: Viv, Vivi
Kor: 20
Faj: Ember
Avatar: Dianna Agron

Jellemzés

Személyiség:
Mindig is szeretett kitűnni a tömegből, ami általában mindig is sikerült neki. Ő már a puszta jelenlétével, feltudja vidítani az embereket. Remek barát tud lenni, de annál rosszabb ellenség. Habár én ezt még nem tapasztaltam meg, de azért mégsem ajánlom senkinek az "ellenség" titulust nála. Szeret új embereket megismerni, hamar befogadja őket a bizalmába. Jó ember ismerő. Egy-két emberen kívül Ő az egyik olyan aki igazán ismer engem, és mindig kiáll mellettem bármi is történjék, hisz azért mégiscsak a húgom.

Külső:
Viv, egy gyönyörű lány. Hosszú szőke haja, és zöld szemei vannak. Igen kb. ez a két dolog ami hasonlít bennünk, és valamiféle képen jelzi is hogy van közünk rokoni szál. Átlagos testmagassága van. Ha nem is az a modell alkata van, de én úgy mondanám, hogy egészségesen vékony. Sminkelni minden nap szokott, habár sosem viszi túlzásba, és szereti a nőies holmikat.

Előtörténet

Viv a húgom. Mindössze 3 év van köztünk, és nagyon jó testvérek vagyunk. A születésétől kezdve minden időmet vele töltöttem, kivéve a mostani két évet, hogy a városba költöztem. Azóta annyira nem beszéltünk, habár azért email-ban tartottuk a kapcsolatot. Most azzal szerzett nekem meglepetést, hogy megjelent a városban egy szó nélkül. Úgy tervezi, hogy ideköltözik, sőt már ki is bérelt a hotelben egy kisebb lakást, így most közel lakik hozzám. Tud a természetfeletti lényekről, habár sosem akartam, hogy tudjon róla, tekintve, hogy én hogy keveredtem bele ebbe a világban. Mostanában inkább csak tengődött, de állást szeretne szerezni a városban, így ezzel véglegesen letelepedve itt. Én ennek annyira nem örülök, mivel ez a város veszélyes azért, és én pedig filmet. Bármilyen kemény nőnek tudok tűnni, attól még mindent megtennék a húgomért, és ez mindig is így volt.
Vissza az elejére Go down
 

Vivienne Hawkins - Elkelt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Neal Davis - ELKELT
» Diana Clayton ~ Elkelt
» Brian W. Prescott - elkelt
» Amanda Lusie Black
» Bonnie Bennett - elkelt. <3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •