A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
■ the place where nothing bad happens
† Hobbi & foglalkozás :
■ i'll be a little doctor
† Humor :
■ like a dead man's humor

Elena Gilbert ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Márc. 07, 2015 5:59 am
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Chatkép :

† Keresem :
-
† Kedvenc dal :
angel with a shotgun uncover
† Tartózkodási hely :
MF and NO
† Hobbi & foglalkozás :
practising magic
† Humor :
come and try me ;)

Arabelle Kingsley ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Jan. 15, 2015 1:54 pm
Ethan Whitehorse

Státusz •SZABAD
Faj •vérfarkas
Kor •18 év
Play by •Blair Redford
Ismertető • Ethannek 18 éves korában sikerült kiváltania a vérfarkas átkát. Egészen eme életkorának betöltéséig egy egészen átlagos életet tudhatott a magáénak. Suli, haverok, csajok, meg egyéb átlagos dolgok. De fél évre rá a születésnapján egy autóbaleset keretén belül minden megváltozott körülötte. (A részletet a leendő userre bízom. ) A balesetre egy Mystic Fallshoz közeli városkában, Daneville-ben került sor.
A kikötésem a karakter kapcsán csupán az, hogy Én mentettem ki Őt a felrobbanni készülő autóból és vittem korházba. De csak addig maradtam ott, amíg meg nem bizonyosodtam arról, hogy életben van és fel fog épülni. (Képtelen vagyok nem segíteni a rászorulóknak. ) Még maradtam volna, de nem tudtam.. Mystic Fallsba kellett jönnöm. Így otthagytam őt, mindvégig abban a tudatban, hogy  fogalma sincs róla, ki vagyok, ám valójában nagyon is tudomása volt rólam. Sőt, egyszer meg is látott a korházban, mikor épp a hogyléte felől érdeklődtem az egyik nővérnél. Úgyhogy  rögtön azután, hogy kiengedték a korházból, körbe szaglászott a környéken és fájdalmak ide vagy oda, utánam eredt.(Az autó balesettel csupán kiváltotta az átkát, még nem változott át. )
Nagyon nagy szükégem lenne Rád, légyszi alkossátok meg Őt nekem!  Nem muszáj nagyon aktívnak lenned, csak ne tűnj el szó nélkül, ennyit kérek!
A név változtatható, de a pb-hez ragazkodom!  31  40
Várjuk • Én várlak a legjobban!  :szivi:

Vissza az elejére Go down

Ethan Whitehorse

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ethan Nightmare
» George Ethan