Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 25, 2015 9:56 pm
Ugrás egy másik oldalra
--- Yates

Státusz •SZABAD
Faj •Ember/Tündér
Kor •29
Play by •Bob Morley
Ismertető •Mr. és Mrs. Yates azaz a kertvárosi álompár. Legalábbis mindenki így tekint a párosunkra, amikor igazából még házasok sem vagyunk csak már az évek során összeszoktunk. Körülbelül másfél éve mentettem meg az életedet. Lassan közeledik a második évfordulója ennek a pillanatnak és meg is ünnepelnénk, ha nem esne ennyire nehezedre elfogadni, hogy egy nő az, akinek az életeddel tartozol. Gyenge voltál és megtört. Elveszítetted az emlékezetedet és az utcán kóboroltál már napok óta és éhes voltál, mikor egy csapat vámpír úgy döntött, hogy te leszel az új játékszerük. Homályos emlékképeid vannak az estéről és néha még a rémálmodban megtalálnak a támadóid arca és a régi életed emlékei. Azonban soha nem derült ki, hogy ki is vagy valójában, honnan származol mi történt veled, hogy idáig jutottál. Mivel neved sem volt ezért együtt böngésztünk, hiszen én is aktívan meg akartam szabadulni a családnevemtől és akkor döntöttük ketten a Yates mellett. Vagyis inkább csukott szemmel ráböktünk egyre a listából, amit nézegettünk és már meg is volt oldva a probléma. Igazán összemelegedtünk. Mondhatnám azt is, hogy elég jó barátok lettünk az idő múlásával. Néha egymás mellett alszunk el az ágyban úgy, hogy csak beszélgetünk vagy filmet nézünk. Egyik sem lépett át semmilyen határt. Persze azt eltekintve, hogy a látszat kedvéért elcsattanó pár csókkal. Ez az egész számunkra egy jó játék. De, ami a felszín alatt rejtőzik arról senki nem tud. A találkozásunk óta segítek neked megerősödni, hogy vadász lehessen belőled és megvédhesd azokat, akik nem tudják megvédeni magukat. Ironikus, nem? Vadásszá képezlek, amikor félig én is az vagyok.

•• ha valamilyen kérdés merülne fel benned a karakterrel kapcsolatban nyugodtan keress meg. egyedül a családnévhez ragaszkodom a keresztnév és a pb is alkuképes. az amnéziából szerintem elég sok mindent ki lehet hozni, ami később jönne fel a felszínre, szóval elég sok izgalom és lehetőség lakozik ebben a karakterben szerintem. 31 gyere hamar! 31  

Várjuk • Dorothy Yates

Vissza az elejére Go down
 

--- Yates

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mr. Yates
» Dorothy Yates
» Drew C. Yates

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •