A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
■ the place where nothing bad happens
† Hobbi & foglalkozás :
■ i'll be a little doctor
† Humor :
■ like a dead man's humor

Elena Gilbert ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Máj. 12, 2015 6:49 am
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Animágus •• a boszorkányok legfőbb hírnöke vagyok
† Keresem :
Δ nobody
† Kedvenc dal :
Δ longest night
† Tartózkodási hely :
Δ wherever i need
† Hobbi & foglalkozás :
Δ revenge

Kieren Grebon ÍRTA A POSZTOT
Szer. Feb. 04, 2015 10:23 pm
miss whatever

Státusz •SZABAD
Faj •Boszorkány
Kor •18-20
Play by •Sasha Pieterse
Ismertető •A húgom vagy, akinek a létezéséről mit sem sejtek. Azt hittem, hogy utánam már annyi van a szüleimben, hogy nem követik el a hibát még egyszer. Hát ők nem is követték el, de az édesanyám lefeküdt egy férfival. De az a férfi igazi nőfaló volt. Hogy miért, mert jelen pillanatban Mr. Buzolic-ról beszélünk, akinek már elég nagy családja van. Szóval igazából a féltestvérem vagy. De rajtam kívül még vannak ketten és az egyiküket ismered is. Méghozzá Lillian-t. Tudod jól, hogy mit tett, hogy ő áll az apátok halála mögött és szeretnéd ezért az ő életét elvenni. A szemet, szemért elvet alkalmazod. Ugyanabban az árvaházban nevelkedtünk és próbáltál nyitni felém, de én mindig elhúzódtam tőled és igazából mindenkitől is, de most már úgy gondolod, hogy eljött az ideje annak, hogy kitálalj. Főleg, mivel az ördög közelébe kerültem és mindenképpen szeretnél megszabadítani tőle, mielőtt valami katasztrófa következne abból, hogy  őt támogatom. Ha kell be is piszkolod a kezed azzal, hogy ellenséggé gyúrod a másik féltestvéred szemében, hiszen mindegy mekkora árulást követett el az apátok Lillian hidegvérrel megölte.

|| play by alku tárgya a név pedig teljesen mindegy számomra, hogy mit választasz. további útmutatás az előtörténetemben és üzenet formájában. gyere hamar! 31  
Várjuk •Kieren Grebon & Lillian Fray & Bailey Thea Buzolic

Vissza az elejére Go down

Miss Whatever

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» miss cartelle ••
» Miss Whatever
» Miss Evans /egy családtag/