Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 7 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Aug. 14, 2012 11:07 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Visszeültem mellé, és nyeltem egyet. - Hát... ha most egy kicsit csend lesz, akkor... bámulhatunk ki a fejünkből? - kérdeztem mosolyogva, egy csókot lehelve Damon szájára, és odabújtam a karja alá. - Bár... részemről tudnék jobb programot is, és nem! Nem az, amire te gondolsz. Vagyis... félig-meddig... - kuncogtam halkan, de végül befejeztem a pimaszkodást,és a vállára hajtottam a fejemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 14, 2012 11:01 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Legalább még kettő nem ártana - vontam vállat. - Kb ekkorák. De most egy darabig csend lesz, mert az a zenebona kissé óvatosabbá tette őket - mondtam, és visszaültem a pokrócra. - Ebédre nekünk sült hal lesz, a gyerekeknep pedig leturmixoljuk, így nem lesz baj a szálkákkal sem, ehetnek belőle bátran.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 7 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Aug. 14, 2012 10:59 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Tudom, de ez akkor is más... most még él - motyogtam ismét, de már beletörődőn, hiszen... igaza volt Damonnek.
- Mennyi halat akarsz még fogni? Vagyis... hogy ítéled, nekünk így mennyi kell? - néztem a ház felé, ahol a gyerekek aludtak, majd rá és rám.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 14, 2012 10:53 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Az égnek emeltem a tekintetemet Elena sóhaja hallatán.
- Tudod édesem, amit a boltban veszel is ebből készül - mondtam elnéző mosolygással. - Csak akkor már kissé más képet mutat. Megeszed a malacot, a kisbárányt, a halat... szóval csak nyugi. Egyelőre még nem bántom, és mikor eljön az ideje, észre sem fogja venni, és máris vége - ígértem meg, aztán betettem a halat a haltartó hálóba, és visszaeresztettem a tóba, majd a horgot visszadobtam a vízbe, várva az újabb zsákmányra.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 7 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Aug. 14, 2012 10:48 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Nem kellett sokat várni. Felpattant mellőlem, és megkaparintotta a botot, hogy jó pár percig még küzdjön a zsákmánnyal, de végül csak a füvön kötött ki az a hal, és Damon büszke arcára elmosolyodtam.
- Szép munka! - mondtam neki, de aztán egy sóhaj kíséretében még hozzátettem. - Szegény halacska... - motyogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 14, 2012 10:43 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Épp válaszolni akartam Elenának, mikor a zsinór finom himbálásba kezdett, aztán a kapásjelző felugrott, és az orsó fékje azonnal kerepelni is kezdett.
- Kapás! - kiáltottam hevesen, és felugorva kézbe kaptam a botot, hogy a bevágás után fárasztani kezdjem a halat.
- Nem is kicsi - jegyeztem meg, bár ebben még csupán reménykedhettem, mert az "áldozatból" még jó tíz percig nem láttam semmit sem, sem az örvénylést, ahol a zsinór vágta a vizet, aztán kevés közelharc után kiemeltem a partra az első zsákmányt.

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Idenézz - mondtam büszkén Elenának, mikor a hal már a füvön feküdt.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 7 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Aug. 14, 2012 10:39 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Sóhajtottam egy kicsit, aztán egy aprót vontam a vállamon is. - Oké, oké, csak vicceltem, nem kell vérmesen komolyan venni - ráztam a fejemet, nézve a vizet, meg a horgászbotját, de az egyelőre még semmit nem jelzett. Bár nyilván nem is én leszek az, aki ezt észre fogja venni előbb, hanem Damon. És ő is fogja kihúzni, meg minden egyéb.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 14, 2012 10:33 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Édesem, nem vagy te egy kicsit telhetetlen? - ráncoltam a szemöldökömet. - Vén csont vagyok én már - vigyorogtam. - És amúgy is, elmennek a halak, és fuccs az ebédnek. Pláne nézhetem majd Delena meg Adam savanyú ábrázatát ha azt mondom, hogy nincs hal - néztem a zsinórt a vízben, de az egyelőre teljesen mozdulatlan volt.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 7 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Aug. 14, 2012 10:27 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Oké! - bólogattam, miközben a zsinór egyik vége már a vízben végezte, és lassan szétterítettem a plédet, hogy Damon és én is le tudjunk ülni.
Odabújtam az egyik karja alá, és nagyot sóhajtottam. - Az ilyen szép hajnalokon más is jó, nemcsak az összebújás - suttogtam a fülébe kuncogva, és pimaszkodva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 14, 2012 10:22 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Felnevettem, mert kb erre a reakcióra számítottam, aztán feltűzdeltem néhány kukacot meg pár szem konzerv kukoricát, és egy jó irányzott dobással a tóba juttattam a szereléket.
Lazítottam kicsit a zsinóron, felkapcsoltam a kapásjelzőt, aztán kényelmesen nyújtóztam egyet.
- Hozd ide a pokrócot, és akkor kényelmesen leülhetünk, amíg nem jelentkezik egy szép hal - kértem Elenát. - Az ilyen hűvös hajnalokon amúgy is jobb az összebújás.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 7 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Aug. 14, 2012 10:19 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Csak figyeltem, ahogy előkészíti azt a masszaféleséget, de amint felém nyújtotta azt a dobozt, tele kukacokkal, jó két métert hátráltam valami furcsa fintorral az arcomon.
- Én megígérem, hogy megpucolom a halat, és megcsinálom... de ezeket az izéket vidd a közelemből! - suttogtam, elvégre... nem akartam riasztó hatást kelteni a halaknál.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 14, 2012 10:16 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Tényleg szép - néztem magam is felkelő napra. - Csak kár, hogy ilyen korán van - tettem hozzá, majd a napvédő gyűrűmre néztem. - És áldom az eget, hogy ismerem Emily Bennet-et - jegyeztem még meg kiegészítés gyanánt.
Fogtam az üres vödröt, felbontottam és beleszórtam a haleledelt, aztán egy kis tóvízzel massza állagúra kevertem, és belenyomkodtam az etetőkosárba, majd Elena felé nyújtottam a kukacos dobozt.
- Vállalod, vagy visítasz és világgá űzöd a halakat? - érdeklődtem.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 7 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Aug. 14, 2012 10:13 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
(Konyha)

Kifelé jövet megfogtam egy pokrócot is, és így sétáltunk el a vízhez, hogy végül megálljunk a nyugágyak mellett, és így néztem Damonre.
- Olyan szép a napfelkelte... - mosolyogtam rá, majd ismét a felkelő sugarakra néztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 12, 2012 5:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Eloltottam a tüzet, aztán felvettem JJ-t és Davidet a pokrócról.
- Jól van gyerekek. Fürdés megvolt, vacsora megvolt... azt hiszem, lehet menni aludni. Gyertek, menjünk be - mondtam, aztán betereltem őket, és az izgága Fredet is az ajtón.

(gyerekszoba)
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 7 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Aug. 12, 2012 5:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Jól van, mindjárt jövök - álltam fel, és a holmikat mind a kezembe vettem, így indultam meg a konyha felé. - Nehogy a srácok megfázzanak - sóhajtottam.

(konyha)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 12, 2012 5:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Akkor azt mondom, vidd be a kaját - adtam Elena kezébe a tányérokat és tálcákat, a maradék ennivalóval. - Aztán eloltom a tüzet, és menjünk be, tegyük le a srácokat. Amúgy is, most hogy már besötétedett, kezd tényleg kicsit hűvös lenni - álltam fel a tűz mellől.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 7 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Aug. 12, 2012 5:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Ha rosszullét lesz belőle, azt is átvészeljük valahogy - simogattam meg Delena és Adam haját, majd felálltam, és kuncogva néztem a két alvó gyerekre.
- Velük már biztos nem lesz gond. Talán menni kellene befelé lefektetni őket - sóhajtottam, gyengéden felemelve JJ-t. - Teli gyomorral a másik két lurkó is úgy fogja húzni a lóbőrt, hogy öröm lesz felébreszteni őket holnap.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 12, 2012 5:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- naná, hogy tele - mondtam a két gyereket nézve. - Én sem tudok ennyit enni, mint amit most ők. Csak nehogy rosszullét legyen a vége - tettem hozzá, és odadobtam Frednek egy darab kolbászt, majd a pokróc felé néztem.
- Ugy látom van akinek már nem kell a ringatás - mondtam halkabban a két alvó gyerekre nézve.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 7 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Aug. 12, 2012 4:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Elhúztam a kezemet, és magam is megkóstoltam egyet, de közben már kuncogtam Damon szavait meghallva.
- Ne hidd, hogy csak nekem lesz szükségem az erőmre - vágtam vissza pajzánul, majd végigmértem a gyerekeket. - Kértek még? - kaptam be egy darabot még az édességből, de ők csak bámulták a tányért, viszont nem nyúltak újabb darab után.
- Hmm... ez azt akarja jelenteni, hogy tele a has? - mosolyogtam rájuk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 12, 2012 4:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- várjatok egy kicsit, nem sül ez meg olyan gyorsan, ahogy ti habzsoltok - intettem nevetve a két gyereket, és bekaptam azt a falatot, amit Elena a szám elé tartott.
- Édesem, te is egyél. Kell az erő estére - mondtam gyanúsan ártatlan arccal, majd újabb cukrokat tettem a két gyerek tányérjára, bár ahogy láttam, nekik már csak a szemük kívánta az édességet, mert mindketten pukkadásig ették magukat.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 7 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Aug. 12, 2012 4:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Persze, hogy nem lesz elég - helyeseltem, és figyeltem a gyerekek reakcióját, amivel a mályvacukrot fogadták.
A kezükbe vették, majd beleharaptak, de nem is kellett sok idő ahhoz, hogy eltűntessék mindketten a sajátjukat, és egy új darab után nyúljanak. - Ez siker. Bár Delenának tavaly is ízlett - mosolyogtam, és Damon szájához tartottam egy darabot, hogy beleharaphasson.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 12, 2012 4:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Ahogy én sem - tettem hozzá. - Kár, hogy JJ és David még nem ehetik meg. De jövő ilyenkor már nem lesz elég néhány zacskó cukor, arra már most mérget veszek - szedtem le az újabb cukrokat, és miközben az újakat feltűztem, az első kész darabokat odaadtam Delenának és Adamnek.
- Nézzük a véleményt - mondtam, mikor a két gyerek az olvadós cukorba harapott, és nemsokára csak a cuppogást és a csámcsogást lehetett hallani, ahogy lenyalták még az ujjukra került cukorcseppeket is.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 7 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Aug. 12, 2012 4:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Oké, fogom - bólogattam, visszaemelve JJ-t is az ölembe, és figyeltem, ahogy Damon megsüti az első mályvacukrokat, Delena és Adam az illatokat megérezve pedig máris áhítozva néztek a tányérra, ahová kerültek a cukrok.
- Na, ebből még süthetsz jó párat, mert ahogy látom, ők nem fognak két-két darabbal megelégedni - mosolyogtam Damonre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 12, 2012 4:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Van víz a házban édesem, meg szappan is, le lehet majd mosni őket - fogtam meg egy nyársat, és rátűztem az első néhány mályvacukrot, mert láttam, hogy a két gyerek befejezte az evést.
- Nos, jöhet a desszert? - kérdeztem, míg JJ-t visszaadtam Elenának. - Fogd meg kérlek, mert ide mindkét kezem kell - mondtam, és alig két perc múlva máris lehúztam az első édes, megsült cukrot a nyársról, hogy aztán újabbat tűzzek fel helyette.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Ház és tópart - Page 7 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Aug. 12, 2012 4:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Csak jót mosolyogtam azon, amit JJ-vel együtt a kamera felé produkált, majd a szavain muszáj volt elnevetnem magamat.
- Hát persze, hogy olyan lesz. Ez csak természetes - kuncogtam. - És nem, tudok enni David-el együtt is - cirógattam meg a kicsi arcát, és őt is felültettem, hogy annyit láthasson ő is, mint JJ. A tűz az ő figyelmét is elvonta egy jó darabig, ezért én közben meg tudtam enni azt a néhány falatot, ami a tányéromon maradt még.
- Remélem, nem kenik majd magukat össze teljesen azzal a cukorral.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

Ház és tópart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Tópart
» Tópart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl :: Gilbert tóparti nyaraló-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •